#!$%@? rynku nieruchomości, nie, #!$%@? stron www do szukania nieruchomości na wynajem mnie irytuje.

1. Cena na liście wyszukiwania nie zawiera czynszu. Wchodzisz po szczegóły a tam (Nooo dodatkowo czynsz 400zl) i nie jest to już mieszkanie za 1300 msc tylko 1700 (plus wiadomo opłaty za media) nosz kurr, to po co wyszukiwarka i filtry?

2. Przydałby się wybór czy pokoje mają być przechodnie czy nie. (aka salon liczony jako pokój..)

3.
@SirSajko: bo w ogłoszeniach podaje się cenę wynajmu. To jest normalne. To studenciaki oczekują, że będzie podane razem z opłatami, które nie są dla emitującego ogłoszenie. Jego interesuje ile jemu płacisz, inne koszta w treści i to jest prawidłowe
@kibiklops: musisz, czemu ma płacić ktoś, kto tam nie mieszka. Jak trzeba będzie naprawić drzwi, domofon, pękniętą rurę to chyba Ty tam mieszkasz. Wynajmujący ponosi wszelkie koszty związane z eksploatacją, to
I w czynszu musisz płacić fundusz remontowy, który na dobrą sprawę powinien opłacać właściciel bo z jakiej okazji wynajmujący ma dokładać do remontu budynku, który do niego nie należy.


@kibiklops: może jeszcze uważasz, że kupując bułki w piekarni nie płacisz VATu bo przecież to nie Ty prowadzisz działalność?
Mirki z #programowanie i #trojmiasto , gdzie można zapisać się na kurs programowania? Interesuje mnie nauczenie się tworzenia aplikacji na systemy mobilne, głównie chodzi o Androida. Zależy mi żeby nauczono mnie wszystkiego od podstaw, w ogóle nie znam się na tym, samemu nie jestem w stanie niczego ogarnąć. Jakieś namiary na dobrą szkołę organizującą takie kursy?
#pytanie #gdansk #technologia #gdynia #sopot
@KapitanKompot: Wpierw - naucz się korzystać z googli. Bez tego ani rusz. Po drugie - nikt nie nauczy Cię programować; ktoś może przekazać Ci podstawy, ale nie na tyle, abyś mógł się nazywać chociażby 'programistą'.

Jeżeli chcesz zaczynać programowania, to albo studia, albo ucz się sam przy pomocy wpierw książek/ jakichś pisemnych tutoriali internetowych, z nastawieniem na stworzenie jakiejś prostych aplikacji. Więcej piszesz niż czytasz - proste. Później możesz sięgnąć po
Nurtuje mnie jedna sprawa - jeżeli chodzi o nasze piękne skm-ki. Czy jedyną możliwością włączenia ogrzewania przez kierownika pociągu jest tylko i wyłącznie system 0/1? Jedynie w tych najnowszych składach faktycznie sytuacja wygląda spoko, ale jak się wejdzie do tych trochę starszych to jest istny dramat. Wchodzi się do środka i albo praktycznie nie grzeją, albo jest taki piekarnik w środku, że od tego ogrzewania srogo śmierdzi, a postawienie nogi przy kaloryferze
Taka sprawa Mirki i Mirabelki, ten jegomość okrada sklepy i zabiera rzeczy zza lady :/ Gdańsk, Lookah Pańska 1/2, o 12:00 uprowadził bogu winny telefon... Są jeszcze 4 nagrania z kamer to jak ktoś jest prawdziwym detektywem, z chęcią podeślę xD Dla prawdziwego detektywa oferuje najrzadsze złote pepe dające wieczne szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #gdansk #heheszki #gownowpis #csiwykop #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
Pobierz kleryk6669 - Taka sprawa Mirki i Mirabelki, ten jegomość okrada sklepy i zabiera rzec...
źródło: comment_WTX8SvH8zdRBZ9oWAdNnpXNvS3zmbUK7.jpg
Ostateczna lista stacji Roweru Metropolitalnego.
Plik .zip, 53 mega.

http://www.metropoliagdansk.pl/upload/files/Rower%20metropolitalny%20konsultacje%20spo%C5%82eczne.zip

Nieustająca beka z Gdańska Południe, gdzie miasto kieruje rozwój osadnictwa na dziesiątki tysięcy ludzi, ale infrastruktury to już nie. I rowerów też nie będą mieli. ( )

Spam tagami, w których będą stacje.
#gdansk #gdynia #pruszczgdanski #sopot #reda #zukowo #puck #wladyslawowo #rumia #tczew #kartuzy #rowerowetrojmiasto