#gdynia #trojmiasto #gdansk #sopot

Gdzie na miejscu, tanio (tj. ok 20gr za zdjecie) , wywołam odbitki zdjęć tak, żeby mieć je w miarę na drugi dzień? Jest dużo serwisów internetowych ale one wysyłają zdjęcia w ciągu 1-3 dni roboczych. Mnie interesuje takie coś gdzie będę miał pewność, że otrzymam najpóźniej w piątek zdjęcia. Aha - rossman nie wchodzi w grę, za drogo, mam za dużo zdjęć do wywołania :)
Czołem!
Witamy się ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepszy sklep z krafcikiem w Gdańsku informuje, że niebawem ruszamy z oddziałem w Gdyni.

Wpadnijcie do nas na fejsa, wszystkie aktualności o dostawach wpadają, jakieś newsiki i inne takie:

https://www.facebook.com/sklepzpiwem/

Z tej okazji szybkie #rozdajo torby na 6 butelek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszyscy biorą udział, zielonki też. Losowanie przez mirkorandom w piątek około 19.00. Wysyłka
Pobierz sklepzpiwempl - Czołem!
Witamy się ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepszy sklep z krafcikie...
źródło: comment_0sHTmRmn0NTrVAGMpCcKSQ8PjYqXvzJV.jpg
@sklepzpiwempl: #!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru.
Mireczki z #gdynia #trojmiasto
Jaką pizze na dowóz polecacie? Tylko w rozsądnej cenie bo Poznaniak przyjechał nad morze i nie lubi szastać pieniędzmi xD jestem strasznie głodny a zaczęło padać i wszamałbym coś w ten piękny noworoczny deszczowy dzień