@uabit:
W obu przypadkach pytasz o noclegi grupę osób, która takich noclegów nie potrzebuje, więc ich nie zna, jak sam jeszcze pół roku temu zauważałeś.
Niczym się to nie różni, pół roku temu jechałeś ludziom od januszy a teraz sam zadajesz dokładnie to samo pytanie.
Jesteś zwykłym hipokrytą i tyle.

Wejdź sobie na buking com, tudzież inny gównoportal, kliknij szukaj i sortujz wg ceny.
@kaziuwichura: nie korzystam ale w tym roku planuje się tam przenieść.
To najtańsza opcja, a dostajesz dedykowanego księgowego. Warto spróbować - zawsze można zmienić na stacjonarnego (droższego).
Znajomi korzystają i chwalą.
Mirabelki i Mirki.

Przypominam o jutrzejszym #trojmiejskiewykopiwo.
Godzina: 19:00
Miejscówka: U Szkota

Mamy zarezerwowany stolik na 15 osób, więc powinno starczyć i pewnie trochę zapasu miejsca będzie, dla niespodziewanego gościa (będzie czekało puste nakrycie z pokalu). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam osoby, co do których mam choćby ślad podejrzenia, że może chcą przyjść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kaloszer @sailor_73 @Qardius @Dobry_Ziemniak @Nowik @
W Gdańsku świetna, zimowa pogoda, więc może by tak jakieś piwo zorganizować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym bardziej, że już z pół roku nie było, jeszcze człowiek przez grzech zaniechania wytrzeźwieje, czy coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszamy do Szkota na 19:03 w piątek 12.01!

Zapraszamy również osoby, które nigdy nie były! Wbrew plotkom nie gryziemy i czasem jest nawet ciekawie ;)
@Zayaweczka obiecał,