Wszystko
Wszystkie
Archiwum
936
Urzędnicy wybudowali wodociąg na działkach pana Mirosława.Za nic mają wyrok sądu

Gdyńscy urzędnicy na działkach pana Mirosława czują się jak u siebie. Częściowo wybudowali drogę, położyli wodociąg, ale w końcu przegrali w sądzie, bo ich decyzje były nielegalne. I co? I nic. Nie chcą ani opuścić ziemi, ani wypłacić odszkodowania. - To zwykła kradzież!
z- 70
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
#wosp #samochody #motoryzacja #automobilklub
Będę też ja swoją #toyota #gt86 więc będzie można przejechać się dwa okrążenia owalem z Mireczkiem i jednocześnie pomóc dzieciom, same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
- 3
#teatr #sztuka #gdynia #trojmiasto #kiciochpyta
3
Pierwsze cywilne rejestracje w nowych radiowozach BMW 330i xDrive

Trzy sztuki nowych nieoznakowanych radiowozów pojechały do Gdyni, Pruszcza Gdańskiego i do Tczewa. Na filmie prezentującym nowe wozy widać wyraźnie tablice rejestracyjne. Bądźcie czujni w drodze przez województwo pomorskie. Pojazdy mają rejestratory z kamerą zarówno z przodu jak i z tyłu....
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
#sopot #gdynia #trojmiasto #gdansk
- 9
- lubie-sernik
- lajsta77
- kaaban
- konto usunięte
- strus77
- +4 innych
- 6
- lubie-sernik
- kaaban
- maciekawski
- konto usunięte
- tygry
- +1 innych
#spedytor #trojmiasto #gdansk #praca
8
Dwóch nastolatków napadało na kobiety w Gdyni. Wpadli w ręce policji.

Gdyńscy kryminalni zatrzymali dwóch nastolatków, którzy mogą być sprawcami ośmiu napadów na kobiety. Napady miały miejsce w ostatnich tygodniach. Kobiety były przewracane, po czym kradziono im torebki. Jedna z ofiar została pobita.
z- Wykop Poleca
- Reklama
- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- 0
To najtańsza opcja, a dostajesz dedykowanego księgowego. Warto spróbować - zawsze można zmienić na stacjonarnego (droższego).
Znajomi korzystają i chwalą.
1
Bezdomny znaleziony w lesie między Gdańskiem a Gdynią

"Nie chciał żadnej pomocy. Podkreślał, że jest zdrowy". Jakoś mi się z dowcipem Bałtroczyka skojarzyło, ale bez części "gdzie k..wa popełniłem błąd".
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Przypominam o jutrzejszym #trojmiejskiewykopiwo.
Godzina: 19:00
Miejscówka: U Szkota
Mamy zarezerwowany stolik na 15 osób, więc powinno starczyć i pewnie trochę zapasu miejsca będzie, dla niespodziewanego gościa (będzie czekało puste nakrycie z pokalu). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam osoby, co do których mam choćby ślad podejrzenia, że może chcą przyjść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaloszer @sailor_73 @Qardius @Dobry_Ziemniak @Nowik @
- 3
W ramach znaku rozpoznawczego mogę ubrać koszulkę wykopowych ulubieńców -- Żołnierzy Wyklętych. ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
i reszcie która była, a nie wiem kto to ,dzięki :)
Zwłaszcza Polinikowi za organizację :)
- 1
- 9
- a231
- mroznykasztan
- LurpenOX
- johann89
- konto usunięte
- +4 innych
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
#ostrejedzenie #gdynia #trojmiasto
- 1
https://www.trojmiasto.pl/raport/Raport-z-Trojmiasta-rt80829.html?ref=0-0
#gdynia
- konto usunięte
- AgentKGB
- Bastsex
- Weebo
- spokoromek
- +4 innych
- 4
- 7
- konto usunięte
- Chicane
- dywanwewzorki
- cameltoe
- Kristof7
- +2 innych
- 7
- 18
Uwaga #gdynia, #tczew ORAZ #pruszczgdanski
Podaje dziś numery najnowszych BMW, które będą służyły w Waszych miastach!
Gdynia- GA 732AN
Tczew- GTC WG45
Pruszcz Gdański- GDA 06254
- konto usunięte
- lubie-sernik
- booYa_CTD
- privatus
- Dobry_Ziemniak
- +13 innych
- 3
- 11
Tym bardziej, że już z pół roku nie było, jeszcze człowiek przez grzech zaniechania wytrzeźwieje, czy coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszamy do Szkota na 19:03 w piątek 12.01!
Zapraszamy również osoby, które nigdy nie były! Wbrew plotkom nie gryziemy i czasem jest nawet ciekawie ;)
@Zayaweczka obiecał,
- Polinik
- DarkSoulxx
- Etykieta
- bangheispregnant
- komandor_profan
- +1 innych
- 3
To weź może umyj kubek płynem zamiast octem, wypierz białe ręczniki z czerwonymi skarpetkami albo jakoś inaczej wywołaj awanturę. ( ͡º ͜ʖ͡º)




















Jak to punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia, co?
W obu przypadkach pytasz o noclegi grupę osób, która takich noclegów nie potrzebuje, więc ich nie zna, jak sam jeszcze pół roku temu zauważałeś.
Niczym się to nie różni, pół roku temu jechałeś ludziom od januszy a teraz sam zadajesz dokładnie to samo pytanie.
Jesteś zwykłym hipokrytą i tyle.
Wejdź sobie na buking com, tudzież inny gównoportal, kliknij szukaj i sortujz wg ceny.