Mirki, porządni kierowcy #ztm w #gdynia istnieją.

Jechałem z Oksywia na dworzec teraz w korku, śpiesząc się na #pkm do Pępowa. Jakbym nie zdążył to kolejna po godzinie 19.
Kierowca linii 152 na jedną prośbę zatrzymał autobus, przed rondem vis a vis Dworca Głównego, otworzył drzwi, wyszedł na środek drogi zatrzymując inne pojazdy i pozwolił mi biec na pociąg.

Wbiegłem na peron tuż przed sygnałem kierownika pociągu do odjazdu.

Dziękuję Panie Kierowco
Wczoraj z patriotami #!$%@? na parkingu pod energa arena, to przyjechał ciec i bez informowania zamknął bramę i nie mogliśmy wyjechać. Zadzwoniliśmy i z laską przyjechał po godzinie.
Drogie mirki i mirabelki.

Szukam w #trojmiasto ortopedy dla córki 6 lat. Podejrzewam u niej skoliozę, chciałbym ja zabrać do jakiegoś doświadczonego lekarza oraz rehabilitanta, młoda chodzi na zajęcia do osiedlowego ośrodka kultury z gimnastyki - ćwiczą przewroty, gwiazdy, mostki, szpagaty itp.
Czytam w internetach o niezalecanych sportach przy takim schorzeniu i robi mi się małe zamieszanie w głowie, aż zaczynam podejrzewać że ćwiczenia na tych zajęciach mogły przyczynić się do zmiany
@merho: cześć, co prawda nie w samym trójmieście ale mam swojego lekarza od którego chodzę od 10 lat, pomógł mi bardzo przy martwicy kolan jak i wielu innych problemach. Wizytuje również tam u niego moja matka jak i ojciec. Prywatnie konsultacje kosztują u niego 100 złotych, ale nie wyglada to na zasadzie - wejść - dwa słowa - wyjść. Doktor przyjmuje w Tczewie, jest ortopedą, specjalistą od wad postawy i korygowania
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto

"Zero tolerancji" na Obwodnicy Trójmiasta. Do policyjnej akcji wykorzystane będą dwa nowe super-radiowozy

W minionym roku na obwodnicy doszło 817 zdarzeń drogowych w tym 56 wypadków i 761 kolizji. Zginęły w nich trzy osoby a 74 zostały ranne. Dziesięć lat temu wypadków i kolizji było aż niemal czterokrotnie mniej.


link

super-radiowozy SĄ jeszcze brakuje super-policjanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Historia Gdyńskich autobusów w fotografiach
https://www.wykop.pl/link/4111209/historia-gdynskich-autobusow-w-fotografiach/
Od przedwojnia do Ikarusów. Gradka dla fanów transportu autobusowego. Częścią z tych zabytków można przejechać się do dziś między 3 maja a 11 listopada w ramach linii zabytkowej.
#technologia #historia #gdynia #polska #autobusyboners #ciekawostki #mirkoreklama ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz wytrzzeszcz - Historia Gdyńskich autobusów w fotografiach
https://www.wykop.pl/link/...
źródło: comment_w2N6QbmluIdofhal9MwXlWWMWrAgq1du.jpg