Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1
#trojmiasto #gdynia
Mireczki, można wchodzić do wody czy nadal pływa kupa?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi mi głównie o Mechalinki lub Rewę
Mireczki, można wchodzić do wody czy nadal pływa kupa?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi mi głównie o Mechalinki lub Rewę
- 2
Hej mirki z #fotografia. Gdzie w #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto dostanę aparat Fujifilm ? Chodzi mi o salony i jakieś sieciówki, bo póki co udało mi się znaleźć jedynie jakieś Nikony i sprzedawca nie potrafił mi powiedzieć, gdzie znajdę konkurencję :)
Czy schody obok domu Karpacka 10 łączą się ze ścieżką w lesie u góry?
https://goo.gl/maps/42TkGUuxLVH2
#gdynia
https://goo.gl/maps/42TkGUuxLVH2
#gdynia
- 1
@RicoElectrico Chodzi ci o te schody które prowadzą od słupeckiej do karpackiej i do góry? To są schody do domku który jest na gorze. Jeżeli chcesz się dostać do lasu musisz iść karpacka do wolności, kiedyś po lewej było wejście do lasu, ale teraz wiem, ze coś tam budują i nie wiem jak to wyglada.
@vcdrtgv: ok, dzięki. Chciałem poprawić #openstreetmap, ale dobrze że nie dodałem tych schodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- rhqq
- spokoromek
- Issac
- martuch
- Spring_is_coming
- +1 innych
- 2
@Polen88: Tylko do rejsów nocnych trzeba wziąć kabinę, do rejsów dziennych nie trzeba.
- 18
Mirki mirunie, pomuszcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dzisiaj dosłownie 3h temu w galerii Riviera w Gdyni dziewczyna zostawiła okulary (pic rel) w toalecie. Po 5-10min jak sie zorientowaliśmy już ich tam oczywiście nie było.
Bardzo specyficzny model, nie standardowe, a Erika Classic z charakterystycznym noskiem i w kolorze matowym.
Przewidujemy 10% znaleźnego - i dla kogoś kto znalazł i dla kogoś kto natknie sie na aukcje/ogłoszenie czy post
Dzisiaj dosłownie 3h temu w galerii Riviera w Gdyni dziewczyna zostawiła okulary (pic rel) w toalecie. Po 5-10min jak sie zorientowaliśmy już ich tam oczywiście nie było.
Bardzo specyficzny model, nie standardowe, a Erika Classic z charakterystycznym noskiem i w kolorze matowym.
Przewidujemy 10% znaleźnego - i dla kogoś kto znalazł i dla kogoś kto natknie sie na aukcje/ogłoszenie czy post
- kiera1
- martuch
- wymarta
- LuckySeven
- WroTaMar
- +13 innych
- 40
- 105
Kuwa wczoraj zgubiłem okulary za 100 zł i się pocieszalem że są dzbany co gubią Ray Bany za kilka stów i proszę bardzo xD.
- Rabusek
- pavlo92
- konto usunięte
- absoladoo
- pedopope
- +100 innych
- 5
- 1
- 0
@pytlar: No jak najbardziej popieram, ja to bym w ogóle zrezygnował z samochodów z centrum jeśli będzie na to gotowa komunikacja miejska. Sęk w tym, że komunikacją też nie mogę się sprawnie poruszać
konto usunięte via Android
- 12
Czas pożegnań.
Szybkie "śniadanie" w kolejnej fajnej knajpie w #gdynia
Kurcze, rzadko się zdarza, żeby dwa super lokale były obok siebie.
Polecam wszystko dzieciom "Mąka i kawa"
Wołam mistrza chochelki - @TiIa do oceny pizzy.
#trojmiejskiewykopparty #pizza #jedzzwykopem #sautepoleca
Szybkie "śniadanie" w kolejnej fajnej knajpie w #gdynia
Kurcze, rzadko się zdarza, żeby dwa super lokale były obok siebie.
Polecam wszystko dzieciom "Mąka i kawa"
Wołam mistrza chochelki - @TiIa do oceny pizzy.
#trojmiejskiewykopparty #pizza #jedzzwykopem #sautepoleca
- konto usunięte
- Iskaryota
- raszidq
- konto usunięte
- Jormungand
- +7 innych
@Saute: zawsze śmieszy mnie ten kontrast: w mące i kawie starają się oddać prawilność pizzy a w gdyniance starają się tej prawilności kompletnie zaprzeczyć xD
Komentarz usunięty przez moderatora
@kaloszer: po co Gdynię wołasz do twojego kotleta z grochu?
- 3
Mireczki jak to wygląda z tymi fotoradarami, rejestratorami przejazdu na czerwonym w #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto. Chodzi mi o te z sytemu Tristar. Bo wg strony canard to w trójmieście nie ma żadnego fotoradaru ani rejestratora. W necie nigdzie nie mogę znaleźć żadnych świeżych informacji.Działają one w ogóle ? #motoryzacja #yanosik #fotoradary #policja
Jeszcze 2-3 lata nie będą działały, ponieważ były dofinansowane ze środków UE i nie mogą zarabiać na mandatach. Miłego śmigania( ͡° ͜ʖ ͡°)
- eARLq3
- malinowydzem
- strus77
- konto usunięte
- maciekawski
- +11 innych
@AmokK wystarczy nie jeździć na czerwonym świetle i się nie ma co martwić o mandat
- 17
Pasażerskie linie kolejowe Pomorskie 2025
Wariant maksymalny
Ciekawie się to zapowiada.
#kolej #transport #trojmiasto #gdynia #gdansk #sopot #slupsk #skm #pomorze #pomorskakolejmetropolitalna
Wariant maksymalny
Ciekawie się to zapowiada.
#kolej #transport #trojmiasto #gdynia #gdansk #sopot #slupsk #skm #pomorze #pomorskakolejmetropolitalna
- dombol
- maciekawski
- jacekKobr
- PajonkPafnucy
- dzoli
- +12 innych
@WroTaMar: #!$%@?. Nie ma bezpośredniego połączenia Pruszcz Gdański - Gdynia, gdzie wystarczy się spojrzeć o 7 i 15 na Trakt Św. Wojciecha ilu ludzi dojeżdża z tamtych rejonów do pracy. Nie rozumiem takiego postępowania. Powinno dążyć się do wybudowania hubów transportowych (np. takich jak w Berlinie czy okolicach, lub nawet w gorszej formie - przy stacjach PKM) a nie do dołożenia kolejnych linii jadących w sumie do granicy Gdańska i tyle.
- 4
@maciekawski: z Pruszcza Gdańskiego do Gdyni lepiej jest jechać Przewozami Regionalnymi. To oszczędność nawet kilkunastu minut, bo przecież PR jeżdżą torami dalekobieżnymi, na których są rzadziej przystanki.
Ekhm, ekhm... halo, 1 2 3... dobrze mnie słychać? Witam po długiej przerwie wszystkich. Tak, wiem że mnie nie znacie - ale obiecuję, że wykop ogarniam, byłem tu kiedyś pod innym kontem. Postanowiłem się przedstawić, bo z prośby @goromadska dzisiaj na #trojmiejskiewykopparty będę kręcił Wasze trzeźwe (i nie) mordeczki. Jak zobaczycie gościa, który nie pije i wsadza Wam obiektyw w nos - to ja :D Chętnie przywitam się z każdym/każdą, zapraszam do
@doktoroetker: RODO ALERT
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 26
Miejsce warte polecenia.
Z prawdziwą pizza niewiele ma to wspólnego ale smakuje super!
#gdynia #trojmiejskiewykopparty #pizza #jedzzwykopem
Z prawdziwą pizza niewiele ma to wspólnego ale smakuje super!
#gdynia #trojmiejskiewykopparty #pizza #jedzzwykopem
- alhakeem
- kantek007
- tenji
- bastianbastiante
- Jormungand
- +21 innych
konto usunięte via Android
- 9
- tenji
- kantek007
- buchowo
- SamChilders
- igrek97
- +4 innych
- hasek34
- Czimchik
- Castellano
- misiekmr
- Prof_
- +60 innych
@klebsiella: z czym innym kojarzy mi się okno życia :d
#gdynia #trojmiasto #wojna #militaria #samoloty
O co chodzi z tymi
Osoprejami? Polska je kupiła czy to jakieś ćwiczenia?
Rozumiem, ze muszą ćwiczyć i mieszkam w #!$%@? miejscu ( tak zapłaciłem taniej bo lotnisko wojskowe jest blisko) ale #!$%@? akurat tym latać około północy?
O co chodzi z tymi
Osoprejami? Polska je kupiła czy to jakieś ćwiczenia?
Rozumiem, ze muszą ćwiczyć i mieszkam w #!$%@? miejscu ( tak zapłaciłem taniej bo lotnisko wojskowe jest blisko) ale #!$%@? akurat tym latać około północy?
Wyłącz burzę, bo komputer idzie
#gdynia
#gdynia




























@balrog84: