Dzisiejszej nocy, ok. godz. 00:18 w części Polski ( #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #elblag #ostroleka oraz okolice #olsztyn ) będzie widoczny tranzyt ISS na tle Księżyca. Zjawisko stosunkowo rzadkie, a jeśli ktoś ma jakiś zoom na statywie, może pokusić się o nagranie. Wrzucam mapę na której widać pas, w którym zjawisko jest widoczne. Przerywana linia nie ma tu żadnego znaczenia (uprzedzając pytania). Dokładniejsze mapki dla swojej okolicy, można wygenerować na stronie internetowej:
Pobierz balrog84 - Dzisiejszej nocy, ok. godz. 00:18 w części Polski ( #trojmiasto #gdansk #g...
źródło: comment_FzYFZjLoaUwzdt5XRuI0cYNzn4Lu1eDv.jpg
@RicoElectrico Chodzi ci o te schody które prowadzą od słupeckiej do karpackiej i do góry? To są schody do domku który jest na gorze. Jeżeli chcesz się dostać do lasu musisz iść karpacka do wolności, kiedyś po lewej było wejście do lasu, ale teraz wiem, ze coś tam budują i nie wiem jak to wyglada.
Mirki mirunie, pomuszcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dzisiaj dosłownie 3h temu w galerii Riviera w Gdyni dziewczyna zostawiła okulary (pic rel) w toalecie. Po 5-10min jak sie zorientowaliśmy już ich tam oczywiście nie było.
Bardzo specyficzny model, nie standardowe, a Erika Classic z charakterystycznym noskiem i w kolorze matowym.

Przewidujemy 10% znaleźnego - i dla kogoś kto znalazł i dla kogoś kto natknie sie na aukcje/ogłoszenie czy post
Pobierz Rabusek - Mirki mirunie, pomuszcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) 
Dzisiaj dosłownie 3h temu w galerii ...
źródło: comment_md0X27FcasuzVAr38U3FISAtMqb1FqRN.jpg
@pytlar: @pavlo92: Rozumiem Iron Mana co ma renomę ale biegi na 10 km co jakiś czas w których może wziąć udział każdy mieszkaniec. Ale jakieś dziwne wyścigi kolarskie o których nikt nigdy nie słyszał a utrudniają wszystkim życie to jakiś bezsens
@pytlar: No jak najbardziej popieram, ja to bym w ogóle zrezygnował z samochodów z centrum jeśli będzie na to gotowa komunikacja miejska. Sęk w tym, że komunikacją też nie mogę się sprawnie poruszać
@WroTaMar: #!$%@?. Nie ma bezpośredniego połączenia Pruszcz Gdański - Gdynia, gdzie wystarczy się spojrzeć o 7 i 15 na Trakt Św. Wojciecha ilu ludzi dojeżdża z tamtych rejonów do pracy. Nie rozumiem takiego postępowania. Powinno dążyć się do wybudowania hubów transportowych (np. takich jak w Berlinie czy okolicach, lub nawet w gorszej formie - przy stacjach PKM) a nie do dołożenia kolejnych linii jadących w sumie do granicy Gdańska i tyle.
Ekhm, ekhm... halo, 1 2 3... dobrze mnie słychać? Witam po długiej przerwie wszystkich. Tak, wiem że mnie nie znacie - ale obiecuję, że wykop ogarniam, byłem tu kiedyś pod innym kontem. Postanowiłem się przedstawić, bo z prośby @goromadska dzisiaj na #trojmiejskiewykopparty będę kręcił Wasze trzeźwe (i nie) mordeczki. Jak zobaczycie gościa, który nie pije i wsadza Wam obiektyw w nos - to ja :D Chętnie przywitam się z każdym/każdą, zapraszam do