Mirki,
Będąc na plaży zszokował mnie bajzel ktory tu panuje, chodzi mi o śmieci, gdzie bądź walają się piachu kapsle od piwa a sam prawie rozciąłem stopę o jakiś przerdzewiała drut drut.

Wpadłem na pomysł, może fajny, może głupi, tutaj proszę o konstruktywne komentarze o zorganizowaniu akcji sprzątania plaż z tego syfu połączone z... nagrodami od sponsorów :)

Generalnie zamysł jest taki, że kilka firm (lub kilkanaście) zaoferowaloby jakieś nagrody rzeczowe, coś
no generalnie jest całe Pojezierze Kaszubskie - kiedyś jeździłem nad jezioro Gowidlino, jest spore, ośrodki zaniedbane więc mało ludzi - jak tam teraz to nie wiem. Głębokie i Sitno spoko i blisko, jak z frekwencją nie mam pojęcia - zawsze możesz pojechać w nocy ;)
Korzystne dla pasażerów zmiany taryfowe od 1 czerwca 2018 r.
Od 1 czerwca wprowadzonych zostanie kilka zmian taryfowych, uatrakcyjniających korzystanie z komunikacji miejskiej organizowanej przez ZKM w Gdyni.
1. Obniżeniu ulega cena biletu 1-godzinnego ważnego na liniach nocnych, pospiesznych i zwykłych – z 4,80 na 4,20 zł, czyli do obecnej ceny biletu jednoprzejazdowego.
2. Bilet jednoprzejazdowy ważny na liniach nocnych, pospiesznych i zwykłych, w cenie 4,20 zł (ulgowy – 2,10 zł) staje
#anonimowemirkowyznania
Do jakich klubów ze striptizem wpuszczają kobiety? #trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia
Z chłopakiem chcieliśmy wejść do klubów reklamowanych przez panie z parasolkami, ale nas nie wpuścili, bo kobiet nie wpuszczają ()

Jeśli w Trójmieście nie ma takich miejsc to jak wygląda sytuacja w innych miastach? W Polsce dam radę wejść do jakiegokolwiek klubu ze striptizem jako klientka?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj,
Czy jest mi ktoś w stanie wskazać jakiegoś dewelopera budującego mieszkania z kuchnią jak człowiek a nie z #!$%@? aneksem kuchennym bo tak jest #!$%@? łatwiej pokazać mieszkanie w jakichś #!$%@? serialach? Pytam o #lodz, ale w sumie chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda też w innych miastach. #!$%@?, najwyżej się przeprowadzę ¯\_(ツ)_/¯.
Na razie rozważania typowo w fazie planów, ale niesamowicie mnie #!$%@? że sprawdzasz 5 osiedli i nawet w
Tak myślę, żeby schludną Active w Batorym zamienić na tę patolę Energy. Wczoraj testowałem i największą wadą jest temperatura, było za gorąco przez kiepską wentylację i wyłączone wiatraki, a poza tym jest ciekawa. Ktoś chodzi do niej?

#gdynia
@pytlar tak. Kupiłem karnet przed ogłoszeniami (w sensie po Ostrym i Mesie których akurat chciałem zobaczyć) ale potem zaczęło się piekło.

Nie opłaca mi się na samego Mesa bulic tyle kasy za karnet a może ktoś będzie chciał jednak iść na te gównorapsy xD
Dlaczego większość pubów w #gdynia to są jakieś speluniarnie bez ładu i składu oblegane zwykle przez jakichś młodocianych sebków drących ryje albo otyłych irytujących panów w średnim wieku z kijem w dupie? W sumie potrafie wymienić tylko jeden fajny pub, do którego przychodzą fajni normalni ludzie i jest to Uboga Krewna. Poza tym, że mają ubogą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ofertę to ciężko się tam do czegoś przyczepić.