Wpis z mikrobloga

Dziś robie Dla Was #rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wrzucam dla Was często kupony, głównie do hulajnóg elektrycznych ale sam nigdy na takowej nie jechałem bo ich nie ma w Gdańsku :D

Chciałbym zrobić mały #wykopefekt polegający na wysłaniu maili do dwóch firm z hulajnogami z prośba by się zainteresowali Trójmiastem jako ich następną lokacją.

Jest też profit dla ludzi spoza Trójmiasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) - pojawi się więcej kodów promocyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam często Wam przesyłałem kody z Paryża, Aten czy Lizbony, a one nie są zależne od lokalizacji :) a obecność kilku firm przełoży się na konkurencyjne ceny

Dlatego prosiłbym o:
1. zaplusowanie tego wpisu
2. wykopanie znaleziska - Hulajnogi w Trójmieście - wykop effekt
3. wysłanie dwóch maili - stronę przygotowałem tak, że dwa kliknięcia i wysłane:)

Do wygrania dowolny posiłek do 30 zł z aplikacji Wolt z wybranej aplikacji (dowóz też opłacę)

Jest też profit dla ludzi spoza Trójmiasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) - pojawi się więcej kodów promocyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam często Wam przesyłałem kody z Paryża, Aten czy Lizbony, a one nie są zależne od lokalizacji :) a obecność kilku firm przełoży się na konkurencyjne ceny

Mirkorandom odpowie za poprawność wyboru zwycięzcy przez plusy :) mam nadzieję, że też zechcecie wykopać znalezisko oraz wysłać dwa maile :) :)
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #hulajnogaelektryczna #hulajnogaelektryczna #wykopefekt
---
Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - Dziś robie Dla Was #rozdajo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wrzucam dla Was często kupony,...

źródło: comment_iJcMMb42d8ks9CCOjPuuqluW2w8AR2RZ.jpg

Pobierz
  • 33