Wpis z mikrobloga

@WroTaMar: no bo wyłączenie sprzedaży internetowej i poinformowanie o tym RANO i otworzenie kas o 15 wcale nie uniemożliwia kupna biletów przyjezdnym. WCALE. Oczywiście że to dozwolone. Każdy w domu robi co mu się podoba. Szkoda tylko że w taki sposób.

Btw - serio myślisz że to Gdynia te bilety wykupiła? :D
Kibice z Włocławka to bydło


@intires98: pozdrawiam serdecznie

Na fb plk płaczą o to że Arka gra zbyt kontaktowo (wkoncu to koszykówka a nie siatkówka xD)


Franz "to jest w ogóle bez sensu" mało nie popłakał się na konferencji z tego właśnie powodu - też bydlak nie?

W ogóle wyrabianie sobie opinii na podstawie fb - na fp Arki przeczytałem teorię że PLK nie pozwoli Arce zdobyć mistrzostwa bo sponsorzy w
@intires98: też mam bekę z tego rozdwojenia jaźni. Ci kibice z Włocławka, którzy liczyli na sprzedaż internetową mają pretensje do gdynian, ale do swoich którzy w Gdyni dokonali skupu interwencyjnego to już nie!
dokonali skupu interwencyjnego to już nie!


@WroTaMar: lol, sracie się do kibiców z Włocławka o fejsbuki i inne, a takie bzdury piszesz. Wiesz co to jest skup interwencyjny chłopcze? Jak kupujesz coś co ci nie jest potrzebne żeby upłynnić podaż jak nie ma popytu. Teraz zastanów się jak się ma skup interwencyjny do sytuacji z biletami.
@cult_of_luna: Przede mną były dwie ok. 10 osobowe grupy, najprawdopodobniej z Anwilu. Jak już pierwsza grupa dotarła do kas i kupiła bilety to nie szła na koniec kolejki po bilety tylko do tej drugiej grupy, która była 15 metrów za ich plecami i drugi raz kupowała bilety.
@cult_of_luna: a po za tym jak wynika z komunikatu Anwilu to DOSTALIŚCIE bilety!

"Klub Arka Gdynia odmówił naszej prośbie, ograniczając pulę biletów przekazanych klubowi. Pula ta trafi m.in. do grupy zorganizowanej prowadzącej doping na meczach w Hali Mistrzów."
@WroTaMar: udajesz głupiego? czy chodzisz na mecze od obecnego sezonu? Zorganizowana grupa - tzn danie im 2% miejsc jest regulaminowe i trzeba je dać klubowi przyjezdnemu (bez sprzedaży). Tak jest wszędzie.
Poza tymi miejscami kibic każdego klubu może sobie kupić bilet gdziekolwiek i nikt nie może go legitymować czy jakkolwiek segregować.
@WroTaMar: odwracasz kota ogonem, dyskutujesz o czymś o czym nie masz pojęcia pokazując mi cytaty nie na temat, twierdzisz że mówię coś czego nie powiedziałem.

Nie mówię że nie było dla nas biletów. Możliwość kupienia biletu została ograniczona dla ludzi nie mieszkających w trójmieście - po to żeby kolejny najazd gości się nie udał. Tyle napisałem. Chyba z 5x to pisałem i więcej mi się nie chce.
@cult_of_luna: i bardzo dobrze że była dla was ograniczona. A ja żałuję, że nie kupiłem jeszcze 3 biletów i że nie poszedłem na koniec kolejki by je komuś odsprzedać. Wtedy obejrzałbym mecz za darmo, albo nawet za ponad 2h stania by mi się zwróciło. :)
i bardzo dobrze że była dla was ograniczona.


@WroTaMar: jesteś chory na głowę? przed chwilą pisałeś że to nie prawda i że beka bo kibice robią o to płaku płaku na fb :D a teraz piszesz że bardzo dobrze że tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dobra kończę bo nie chce mi się już - powodzenia z zapełnianiem hali na ewentualne finały - clap-clap-di-fens z głośników lepiej
@cult_of_luna: no ale tak wyszło po prostu, że finalnie ci którzy nastawiali się na sprzedaż internetową guzik zobaczyli. Nikt się raczej nie spodziewał że bilety się wyprzedadzą w kasach.
Przecież kilka minut po 15 było 200-300 osób przede mną w kolejce! A za mną po kupnie biletu ok 200 osób.
A jak był piąty mecz z Legią i też od razu po robocie podjechałem po bilet to te kilka minut od
@intires98: pokazać ci wpisy w drugą stronę? btw - afera biletowa w głowach tylko ludzi z Włocławka? Ostatnią niesprzedaną pulę biletów można kupić pokazując dowód zameldowania w Gdyni. Ludzie z Gdańska, Wejherowa, kibice Arki pozdrawiają swój klub xD

Wpis do którego się odnosi obrazek to info o trzepaniu alkomatem kibiców z jednej strony. Bez podstawy prawnej, segregując ludzi po kolorach koszulek i nie podając granicy od której mają nie wpuszczać -