Nie wiem czy odpowiedź będzie pozytywna, ale zapytam, co mi szkodzi

Czy ktoś zna jakąś szkołę muzyczną, wieczorową dla dorosłych, taką normalną I i II stopnia w #gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto ? Jakieś mireczki pisały, że istnieją takie rzeczy, ale tam była mowa o innych miastach a jestem ciekaw czy są takie przybytki w naszych stronach

inb4 szukałem co nieco i głównie udało mi się znaleźć tylko jakieś szkółki do gry gdzie
@seeksoul: ale wiesz, szkoła muzyczna to trochę więcej niż walenie w bębny. Miałbyś jeszcze inne instrumenty perkusyjne i do tego mnóstwo teorii i historii muzyki. Jeśli nie interesuje Cię życie klasyków wiedeńskich to może lepiej wyjdą Ci częstsze lekcje prywatne.
szkoła muzyczna to trochę więcej niż walenie w bębny


@Efremz: wiem, i dlatego własnie pytałem o szkołę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no ale z tego co się orientowałem to rzeczywiście nie ma tu w okolicy nigdzie czegoś takiego, szkoda, chętnie bym spróbował swoich sił
Misie kochane. Chciałbym zorganizować wycieczkę dla kilku osób (tak około 6+) w jakieś miejsce typu park strusi czy też takie coś jak w Szymbarku jest ale nie żeby było jakoś bardzo daleko, powiedzmy że tak do 50km od #trojmiasto
Ludzie najczęściej oglądają tylko to co jest w miastach #gdynia #sopot #gdansk ale nie to co jest dookoła ;] Dlatego chciałbym sam coś też zobaczyć i pokazać kilku osobom że poza miastem też
@KosmicznyPolityk: Nie wiem czy ci pomoże, ale co mi przychodzi na myśl to: we Wdzydzach jest bardzo fajny skansen, po drodze w Kościerzynie muzeum kolejnictwa, kawałek dalej w Łubianie można zwiedzić fabrykę porcelany. Za Przywidzem jest Świat labiryntów, ale nie wiem czy działa o tej porze. Za Kartuzami jest Kaszubski park miniatur, a w Pępowie muzeum VW. W drugą stronę macie obóz koncentracyjny w Sztutowie. Koło Starogardu w Owidzu jest nawet