Koniec z Multikino i Gemini / Waterfront. Nie da się już kupić biletów na nic. Z jednej strony dobrze, bo mało się tam działo, z drugiej szkoda. Pamiętam jak do kina chodziłem tam za gówniaka. Teraz wszystko wyburzą i może za 2/3 lata będzie nowe kino w nowym obiekcie. A tak zostaje tylko karłowaty Helios w Rivierze i ewentualnie klub filmowy/szkoła filmowa.
#gdynia
@Wyrewolwerowanyrewolwer: lees chinese xD. Największa speluna, kelnerki mają cię totalnie w dupie, czas oczekiwania na wszystko to jakiś absurd, gównomuzyka z gównogłośników, 0/10. Mam nadzieję że tam nie poszedłeś kumplu xD.
Polecam sztuczka bistro w Sopocie albo winne grono w Gdańsku.
@Dobry_Ziemniak

Jeśli chodzi o montaż, to domyślam się, że zastosował podobne "szarpania" jak w Wołyniu (z tego co czytałam to dla niektórych były one właśnie dezorientujące), ale przyznam, że mi tego typu montaż zupełnie nie przeszkadzał dotychczas, podobnie jak nieodłączna hiperbolizacja brudu tożsama z podstawowymi założeniami jego kina autorskiego, która jednak jak widać o dziwo nadal niektórych tak dotlkliwie szokuje (to w nawiązaniu do irytujących reakcji widowni, o których wspomniałeś). Osobiście uwielbiam