#gdynia Znajdę gdzieś w centrum sklep ogrodniczy? Google niestety nie wie. Konkretnie to chodzi mi o zakup albo szkalnych kul na wodę (tzw. aqua globes), albo takich specjalnych nakrętek na butelki jak na zdjęciu, które można potem wbić w ziemię i powoli uwalnia się z nich woda. Normalnie kupiłbym w necie ale trochę pilne i muszę mieć na jutro.
Pobierz Jake_921 - #gdynia Znajdę gdzieś w centrum sklep ogrodniczy? Google niestety nie wie....
źródło: comment_uQbnRCQ9eJxIT4UX93PFE9IpWYtcPifw.jpg
Pozdrawiam bandę idiotów która postanowiła się zderzyć i zablokować wiadukt w samym centrum Rumi :) 4 km w ponad 40 minut (bo trasa prowadzi przez przejazd kolejowy i wyjazd z podporządkowanej na główną) xD Dodam, że alternatywna trasa (w komentarzu) każe zrobić ponad 14km i wrócić się do obwodnicy by potem wjechać na Hutniczą XD

#rumia #trojmiasto #motoryzacja #gdynia
Pobierz Madridista98 - Pozdrawiam bandę idiotów która postanowiła się zderzyć i zablokować wi...
źródło: comment_rHLPYw439AybpG5D8HxWzqZhjIYhiX4I.jpg
Halo Trójmiasto, gdzie dostanę robotę od ręki?
Ogarnąłem bon na zasiedlenie, ale muszę w ciągu 2 tygodni od dziś ogarnąć oświadczenie pracodawcy o zamiarze zatrudnienia mnie, a od tego piątku przez tydzień jestem za granicą, i jak niczego nie ogarnę to kasa przepada, więc chyba warto iść nawet do jakiejś gównoroboty.
Znacie miejsca gdzie dostanę umowę i potrzebują kogoś na gwałt? Inżynier Mechatronik here, ale może być cokolwiek, najlepiej Gdańsk
#trojmiasto #
Widzimy się w najbliższą środę o 18:00 tutaj :
https://m.facebook.com/pifpafpub/

Billard 19-21, ceny za stół jeszcze nie znam.
Zachęcam do licznego przybycia :D
Kto nie jest wołany a chce niech wpisuje się na listę (link w pierwszym komentarzu)

Dodaję wzór wniosku o wizę do Gdyni do pobrania, dla tych co nie mają. Wizę można złożyć w Urzędzie Wizowym z wyprzedzeniem lub okazać bezpośrednio przed wjazdem na granicy.
https://files.fm/f/u8yeuuf9


#trojmiejskiewykopiwo #gdynia #gdansk #
Pobierz parasolki - Widzimy się w najbliższą środę o 18:00 tutaj :
https://m.facebook.com/pi...
źródło: comment_I6Z2NRLYMkh7S8mFSqfpGlnpxJbTJ8hH.jpg
Mirki,
też macie wrażenie, że w #trojmiasto ciągle powstaja same modne knajpy? Hipsterskie, z wnętrzem od architekta, tajskie (ogólnie azjatyckie), że chodzenie do restauracji to już nie tylko się najeść a tylko zrobić modne zdjęcie na instagrama, wymyślne lemoniadki, soczki, że modnie tam być. Ale czegoś mi brakuje w nich, jakiegoś ducha. Może nawet smaczego jedzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy tylko ja tak mam? Pytam tych co
No elo, Mireczki, co tam porabiacie, jak tam w #pracbaza ? Bo ja w #gdynia , jest cieplutko i przyjemnie, a co najważniejsze - nie ma już tyle plebsu, Januszy z Grażynkami i parawanów ( ͡° ͜ʖ ͡°) I chyba jeszcze ludzi z Kielc też nie. A wy co tam, fakap na dedlajnie? Nawet mi was nie rzal xD
#czujedobrzeczlowiek #kielce #demland
Pobierz tamagotchi - No elo, Mireczki, co tam porabiacie, jak tam w #pracbaza ? Bo ja w #gdyn...
źródło: comment_qN4EfnRUCL1wjc7fCfBuOQ4q3rXHv7MV.jpg