Słuchajcie Miraski z #pcmasterrace - w związku z pobiciem przez polską ekipę rekordu Guinnessa w graniu na telefonie #xkom wraz z #razer ma dla Was promocję: https://inspiracje.x-kom.pl/rekord-guinnessa
Jak polowaliście na sprzęt Razera to możecie go teraz kupić taniej.
Chłopaki jadą dalej i nabijają nowy, lepszy rekord zbierając hajs na hospicjum Pomorze dzieciom.
Jak ktoś nadal nie wie o co chodzi to tutaj więcej info:
https://www.wykop.pl/link/4556599/charytatywnie-guinness-world-record/
https://www.wykop.pl/wpis/35536457/z-okazji-charytatywnego-bicia-rekordu-guinnessa-or/
TL:DR - wpłacacie złotówkę na hospicjum,
@RicoElectrico: W Kosakowie, Pogórzu, Mostach, Mechelinkach, itd, przybywa domów nie ze względu na "niższe koszty" (LOL, sprawdź sobie ceny działek), tylko dlatego, bo to jedyne miejsce na rozwój "Gdyni".
Problem Gdyni jest taki, że dba tylko o Śródmieście, reszta dzielnic zaniedbana na maksa.
Dlatego takie Pogórze (wieś w gminie Kosakowo) już raz odrzuciło przyłączenie do Gdyni.
Tak jak przez lata jako Gdynianin bardzo ceniłem sobie rządy Cegielskiej (najlepsza Prezydent ever), to
Ktoś może chętny aby za hajs zabrać mi kilka kartonów z debogorza dokładnie sezamkowa do Sopotu na ulice sobieskiego :) Wprowadzam się do mieszkanka na studia a moja siostra jest w ciąży a szwagier wypłynął w morze ah ci wojskowi xD Pdzyjechałem jej pomóc a w ich mieszkaniu są jeszcze kartony mojej dziewczyny także lipa a nie chce czekać tygodnia póki on wróci :c
Termin to 1-2 października :)

Daje hajsu za
@krzychoosh: Nie odpowiem ci na to pytanie bo nie znam odpowiedzi. Jednak patrząc na to, że ludzie to w większości lenie i brudasy to nie spodziewałbym się, że będą nosili śmieci do jednego zbiorczego pojemnika. To jest główna plaża miejska, latem jak pogoda dopisze to jest oblegana od rana do późnej nocy (naprawdę ciężko się tam przecisnąć). Wieczorem jest to główne miejsce spotkań (młodych) mieszkańców i turystów w Gdyni, często w
Jedni uznają, że to żebranie, ale wg mnie Ukraińcy mieli dobry pomysł, ale niestety zderzyli się z polską biurokracją skarbową. Może wpłacicie, może nie, ale widać że ich posty są dosyć emocjonalne, dyszke wpłaciłem :

https://www.facebook.com/UlubionePielmeni/

#gdynia #gdansk #trojmiasto #pomagajzwykopem #pierogi
Pobierz sanderus - Jedni uznają, że to żebranie, ale wg mnie Ukraińcy mieli dobry pomysł, ale...
źródło: comment_5pOs9edovdkqKKbaiuz7upfey4kX7ZhC.jpg
@sanderus: w sumie to smutne, że tak naprawdę taka niewielka kwota może zablokować rodzinie lepszą przyszłość

Znam taką kobietę, też chyba z Ukrainy albo tamtych stron, przyjechała i stara się o obywatelstwo (?) nie znam się zupełnie na tych przepisach, ale opowiadała, że musi zdać jakiś egzamin z języka i historii kraju. Jak mi opowiadała jakie rzeczy musi wiedzieć, znać i umieć, to ludzie po maturze takich zagadnień nie pamiętają. Kobiecina
@ketiow: Zerknij po allegro. Na cudaczne gwarancje na 5 letni letni sprzęt niema co liczyć, nie mniej jak X jest zadbany i nie był męczony to niema bata, że sam z siebie wymrze( ͡° ͜ʖ ͡°) do 500zł na luzaku coś znajdziesz z SSD i sensowną baterią
Siemka, zapraszam wszystkich, którzy lubią karaoke do 8 bili w Gdyni w sobotę na 21.
Świetna prowadząca, brak list= śpiewasz co chcesz (byleby było w internecie,) bilard i alkohol!
Nie pozwólmy, żeby coś takiego się kończyło przez małą frekwencje!
Dorzucam link do wydarzenia, żeby nie było, że fejk :)
https://www.facebook.com/events/336285236939025/?ti=cl

#karaoke #trojmiejskiewykopiwo #trojmiasto #gdynia
@darkdancerr: to prawie tak samo jak przy moim wydarzeniu ale audi nie dało rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś pół roku temu w Gdyni przy Bodedze puszczałem pieszego na pasach (stałem na lewym pasie). Niestety koleś za mną nie ogarnął że się zatrzymałem i zamiast we mnie przywalić to wjechał na barierki (samochód terenowy) i przejechał całość aż walnął w barierki przy przejściu. Samochód od spodu cały
Podsumowanie ekipy z #trojmiasto (#gdansk, #sopot, #gdynia) która jedzie na #wykopparty10 do Poznania!

Osoby zapisane odpowiednio to:

Pociąg 16:59 z Gdanska. Przyjazd 19:30 oraz
Pociąg 15:16 z Poznania
1. @nowik
2. @nowik (S)
3. @gorfag (potwierdzasz?)
4. @gorfag
5. @jedrekk (S)
6. @Spiszka
7. @Polinik
8. @netefre (S)
9. @czarujacy_karmelek (S)
10. @Laaq
11. @IrvinTalvanen
12. @blackredwhite
13. @Zkropkao_Na

(S) - studencki

Nocleg:
1. @nowik
2. @nowik
3. @
Aktualizacja i przypomnienie:

Pociąg 16:59 z Gdanska
Pociąg 15:16 z Poznania
[OPŁACONE] 1. @nowik
[OPŁACONE] 2. @nowik (S)
[OPŁACONE] 3. @gorfag
[OPŁACONE] 4. @gorfag
[OPŁACONE] 5. @jedrekk (S)
[OPŁACONE] 6. @Spiszka
[OPŁACONE] 7. @Polinik
[OPŁACONE] 8. @netefre (S)
[OPŁACONE] 9. @czarujacy_karmelek (S)
[OPŁACONE] 10. @Laaq (S)
[OPŁACONE] 11. @IrvinTalvanen
[OPŁACONE] 12. @blackredwhite
[OPŁACONE] 13. @Zkropkao_Na
[OPŁACONE] 14. @Wilczarz94 (S)
15. @klebsiella (Pociąg tylko z Poznania)

(S) - studencki

Nocleg:
[OPŁACONE] 1. @
OGŁOSZENIE PARAFIALNE: @gorfag, @jedrekk, @Spiszka, @Polinik, @netefre, @czarujacy_karmelek, @Laaq, @IrvinTalvanen, @blackredwhite, @Zkropkao_Na, @Wilczarz94, @klebsiella, @darkdancerr, @kamillus

Aktualizacja i przypomnienie:

Pociąg mamy o 16:59 z Gdanska Głównego! My pojawimy się tam prawdopodobnie w okolicach 16:15 - 16:30 (Poprosimy o 16:00 @Traficar na Przymorze ( ͡ ͜ʖ ͡) ).

Co do zaopatrzenia do pociągu to my