Dzień dobry,
człowiek przez większość życia siedział na wsi i chciałby teraz pomieszkać w większym mieście typu Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk itp. (ale nie Lublin bo tam trochę mieszkałem i jestem ciekawy innych miast), ale nie mogę się zdecydować, sam też jakoś wiele po Polsce nie jeździłem byłem ze 2 razy w Warszawie i raz w Krakowie. Fajnie byłoby poznać opinie na temat tych miast od ludzi tam mieszkających lub mających porównanie,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gdansk #trojmiasto

siemanko mirki, jestem przejazdem i szukam wygodnej knajpy/miejsca gdzie mogl bym popracowac zdalnie (czyli jakies wygodne siedzisko, gniazdko i kawa) - moze byc odplatnie.
Cos polecacie na szybko?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turkotka: a ja nie polecam, za 40zl dostajemy kilka bardziej znanych obrazów i resztę losowe jakie chyba nie szkoda było im wysłać. Poza tym oświetlenie jest tak beznadziejne, że odbija się od obrazów i połowy płótna zwyczajnie nie widzisz. Miałem nadzieję że na wystawie poznam coś zycia Beksińskiego albo opisy obrazów w postaci technikaliow lub interpretacji osób, które znają się na sztuce itp. Tak dostajemy same obrazy i nic więcej,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Exende: Ja z racji bliskosci chodzę na Blizbora na Jasieniu, fakt, ze trzeba sie wystać czasami w kolejce (szczególnie w poniedziałki), ale póki co opieka super. Mój kot też miał ten sam problem, na szczęście wyszło jeszcze przed kamieniami w przewodzie.
  • Odpowiedz
W wynikach wyszły kryształy szczawianu wapnia, jego weterynarz stwierdziła że dobra będzie teraz karma weterynaryjna urinary calm. Tylko że ona z tego co czytałem nie zrobi dużo że szczawianem wapnia.


@Exende: a co z nimi niby chcesz zrobic?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wystarczy wiecej zarabiac, albo pozostac na peryferiach. Nie da sie miec super lokalizacji w centrum dobrej cenowo, bo kazdy pragnie miec jak najdogodniejsze miejsce zycia, a ilosc lokali w danym regionie jest ograniczona. Jesli wlasciciele podnosza czynsz o 100, 200, czy 300 zl i nadal sa chetni, to czemu tego nie robic? Mozesz wiecej zyskac i odsiac czesc kandydatow. A jakas empatia? W tym kraju kazdy kazdego rucha i podklada
  • Odpowiedz