Wpis z mikrobloga

#polar #garmin #elektronika #bieganie

Hej, mam pytanko czy jeśli mam czujnik tętna w formie paska na pierś z Polara, to czy będzie on współpracował z zegarkiem Garmina np Fenix 6 pro? Pasek mam sprzed paru lat, póki co używam go z apka Polara na androida i działa ok. Z góry dzięki za pomoc ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
@noe44
@kimunyest95
@Crock92
Dzięki wielkie za odpowiedzi, tylko to mnie jeszcze powstrzymywało przed kupnem zegarka :D a możecie się podzielić ogólnie uwagami na temat używania zegarków? Do czego się wam przydają, czy w jakiś sposób zmieniły wasze życie, sport, cokolwiek?
@k0ndzi0: mam Forerunner 245 music. Można mieć muzykę bez telefonu. Łączysz ze słuchawkami BT i biegasz. Chyba jak każdy mierzę postępy w treningach. Analizuje wyniki. Noszę tylko i wyłącznie podczas treningów. Na co dzień używam klasycznego zegarka.
@k0ndzi0: wcześniej miałem amazfit stratos, teraz mam Garmin 935. Na codziennych treningach (squash / siłka) raczej nie włączam aktywności, ale sam zlicza na podstawie podwyższonego tętna kcal.
Lubie widzieć czy mi brakuję to 8 / 10 / 12k kroków i czy zrobiłem zakładane 10 pięter w ciągu dnia.
Głównie używam w górach, szczególnie lubię opcję wgrania śladu - super przydatne w słabą pogodę + orientacyjna znajomość wysokości też zawsze na +.
@k0ndzi0: hmmm, jak zaczalem uzywac zegarek to stalem sie maniakiem liczb i w koncu mialem mozliwosc monitorowania w sposób rzetelny progresu (HR/GPS). Wczesniej biegałem z zegarkiem, który miał jedynie stoper i mniej wiecej sobie wyznaczalem dystans na mapie, lecąc ile fabryka dała.

Później kupiłem Polara M430 (na zawsze w serduszku), z którym biegałem od 10km kończąc na ultra z prawie rozładowaną baterią xd Następnie Suunto 9, którego mam od dwóch lat