@Philopolemus_Fronius: Naprawiłem, kuniec ścian.

@araneo: Postawiłem to rok temu i dalej stoi. Fajny, intuicyjny interfejs z command line mają i bardzo łatwo postawić jest cokolwiek dzięki temu. Wcześniej używałem czegoś co się chyba "modulus" nazywało i heroku wypada pod każdym względem o niebo lepiej.
  • Odpowiedz
@koder: nie mówię że nie przy takich parametrach tak moze być. Chodzi mi o to że w zasadzie silnik osiąga 100% swojego ciągu w ułamki sekundy. Jakoś mi to nie pasuje. Chyba to powinno się stopniowo zwiększać, ale żaden ze mnie spec od statków kosmicznych. Takie mam uczucie że ml octu jest 0/1 on off i niczego pomiędzy.
  • Odpowiedz
@MolestaEwnement: tag służy do handlu papierem na GPW lub NewConnect bez dźwigni. Aby zacząć inwestycje potrzebujesz założyć konto maklerskie. Tu masz dość obiektywny ranking:
http://www.najlepszekonto.pl/ranking-rachunkow-maklerskich

A co do forex, to na pewno u wielu brokerów masz CFD na akcje z GPW (nie wszystkie). Problem jest tylko z tym, że prowizyjnie wychodzi gorzej jak trzymasz papier dłużej niż 2 tygodnie.
Ja mam konto na BOSSA w 100% polski DM + ma
  • Odpowiedz
@Motloch zależy co traktujesz jako grę idealną :P Jak gra idealna to ta która zarabia milony to:
-Clash Royale
-Talking Tom Gold Run
-Almost a Hero
to takie przykłady gier kóre są bardzo dopracowane, przyjemne do grania i świetnie zarabiają
  • Odpowiedz
Tag do obserwowania/ czarnolistowania --> #bordogamedev

No elo. Pod koniec trochę przemyśleń, teraz takie krótkie info. Głowie się nad fizyką prowadzenia samochodu, efekty widać mizerne, no i będę musiał się zastanowić co dalej. W filmie od 4 minuty wchodzi Eurobeat ( ͡° ͜ʖ ͡°), zdecydowałem że pobawię się tym co mam i wyszło jakieś pół godziny materiału zabaw tym autem, który odpowiednio pociąłem.

Głowiłem się ostatnio nad fizyką jazdy, ogólną fizyką
TymRazemNieBedeBordo - Tag do obserwowania/ czarnolistowania --> #bordogamedev

No el...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz jakoś bez żadnych screenów, bardziej chodzi o sens podejścia. Robię sobie szkielet gry z użyciem MonoGame. Chcę aby zarówno w przypadku przycisków, jak i obsługi kursora osobno rozpatrywane trzy przypadki: zaczęcie wciśnięcia, przytrzymywanie oraz puszczenie. Czy rozwiązanie poniżej jest spoko czy przychodzi komuś do głowy coś lepszego(w sumie domyślam się, że szło by to zrobić wydajniej):

List mholdedKeys = new List(); // pole klasy
protected void HandleInput()// metoda wywoływana w Update()
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: Przez to już od dawna nie gram w nic na telefonie, bo się po prostu nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co najwyżej w jakieś gry na emulatorach, ale też mi już przeszła zajawka.
  • Odpowiedz
Większość ludzi która rok lub wiecej poświęca na zrobienie gry chce jakoś z tego zarobić i nie produkuje tej gry for fun dla siebie
  • Odpowiedz
Ostatnio było w klimacie westernowym, tym razem bardziej II Wojna Światowa. Krótki filmik, żeby zobrazować sytuację (niestety nie wiem jak zrobić gif o lepszej jakości...).

GIF

#feaoftruss , #bridge , #bridgebuilder , #bridgeconstructor , #gamedev , #unity3d , #unity , #fea , #most , #mosty , #csharp , #mes
FEAofTruss - Ostatnio było w klimacie westernowym, tym razem bardziej II Wojna Świato...

źródło: comment_jUSeLsM9l4TLRSRXHtzSbdQkPxJiB41E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytko1: Potraktuj to jako concept art. Te dane w grze będą na HUD, chciałem zobaczyć co można wyciągnąć z modelu, który zrobiłem. Może nada się na plakat czy koszulkę.
  • Odpowiedz
Mam arcy genialny pomysł!
Tym razem nie ściemniam, bo jest na to ogromna potrzeba!
Problem jest taki że każdy zdalny pulpit ma jakąś wadę:
- Nomachine NX: Działa arcy genialnie po LTE, lecz po co dawali domyślne szyfrowanie, skoro w sieci lokalnej jego brak przyspieszyłby transkodowanie pulpitu w grach?
Do tego są problemy na starszych Windowsach niż 7, zaś najlepiej to Linux go ogarnia.
Wadą jest też to że trochę za wiele waży, więc w systemach wbudowanych
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@time0ut: @AdireQ: Prawdziwy i końcowy cel implementacji NXa jest nie tylko taki że zdalne pulpity będą lepsze, ale także streamowanie ich na VR stanie się bajecznie proste (nie na darmo tworzono Viewery tego protokołu na Cardboard).
majsterV2 - @time0ut: @AdireQ: Prawdziwy i końcowy cel implementacji NXa jest nie tyl...
  • Odpowiedz
@LeD7: A to duży problem założyć konto? Jeśli chcesz u nas występować, to wypełnienie małego formularza nie powinno być problemem :) Zaś "Call for Proposals" jest powszechnie przyjętym terminem na wszystkich konferencjach, przynajmniej w branży IT.
@Artisanol: Z roku na rok jest coraz więcej uczestników i ludzie często zwracali nam uwagę, że zaczyna brakować miejsca na korytarzach. Teraz rozwiążemy ten problem i będziemy pewni, że pomieścimy każdego chętnego.
  • Odpowiedz
Witam,

Chce ktoś poklikać trochę w mojego incremental idlaka? Wrzuciłem go do wczesnego dostępu na Androidzie i potrzebuję żeby parę osób sprawdziło ją pod kątem czy wszystko działa jak sobie wymyśliłem lub nie działa tak jak sobie wymyśliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę wdzięczny za wszystkie uwagi o błędach oraz spostrzeżenia
TadeuszSynZygmunta - Witam,

Chce ktoś poklikać trochę w mojego incremental idlaka?...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach