Wszystko
Najnowsze
Archiwum
17
Daewoo Lanos kontra Daewoo-FSO Polonez - z archiwum Auto Świata

Archiwalny Test-porównanie z „Auto Świata" nr 14 z 2003 roku pomiędzy używanymi Daewoo Lanosem, a FSO Polonezem.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, jestem w salonie Daewoo-FSO i właśnie zamawiam swoje pierwsze w życiu auto. (ʘ‿ʘ) Siedze na kanapie, piję cytrynówkę i czekam na podpisanie umowy. Jakieś hostessy patrzą się na mnie z pogardą, jakby zastanawiały się skąd taki oskarek w dresie, może mieć tyle pieniędzy. (-‸ლ) Nie lubie dużo mówić o sobie, ale wystarczy wam wiedzieć, że jestem synem prezesa PGR.
Zdecydowałem się na poloneza
Zdecydowałem się na poloneza
@Mechaninatoret: nawet mi ciebie nie żal robaku który nie szanuje pieniędzy swojego ojca.
kupiłbyś sobie jette ii 1.8 gt (koniecznie 16 zaworową) po niemcu albo kadetta e 2.0i i oferowałoby to nieporównywalnie większy komfort jazdy i niezawodność, niż ten "nowy ale polski" szrot
beka z cfeli co kupują nowe samochody które tracą 30% wartości po wyjechaniu z salonu
kupiłbyś sobie jette ii 1.8 gt (koniecznie 16 zaworową) po niemcu albo kadetta e 2.0i i oferowałoby to nieporównywalnie większy komfort jazdy i niezawodność, niż ten "nowy ale polski" szrot
beka z cfeli co kupują nowe samochody które tracą 30% wartości po wyjechaniu z salonu
- 22
@MajsterZeStoczni: poloneza tnie sie spawarka
@MajsterZeStoczni: ochujari XDDD
Właśnie odpaliłem firmowego trucka po 3 miesiącach postoju i zrobiłem rundkę po placu żeby hamulce puściły bo jutro jego ostatnia droga na złom, ehhh FSO wspomnień czar. #fso #samochody #motoryzacja
- 1
@Tonari_Totoro nic już z tego nie ulepisz, podłogi brak podłużnice przegniłe a temu idzie na złom że zaraz za kabiną złamał sie na jednym progu, obraz nędzy i rozpaczy
- 0
@Tonari_Totoro ale i tak dzielnie się trzymał 5 lat tyrania, zawszę przeładowany jednak resor to resor( ͡º ͜ʖ͡º)
Polonez Atu był produkowany od 1996. W tym samym roku z linii montażowych zaczęła zjeżdżać nowa generacja BMW serii 5 typoszeregu E39. Dodałem ten wpis tylko po to, by przypomnieć wam jakim gównem była Polska motoryzacja. 3, 2, 1... „a gdyby nie ukradli nam Warsa i Beskida” xD
#bmw #motoryzacja #samochody #fso #polonez
#bmw #motoryzacja #samochody #fso #polonez
źródło: comment_ZnQ51ovwx3MjYHtfhpYgqhnxuL4chCch.jpg
Pobierz@JudzinStouner: Polonez był skansenem i dobrze że odszedł, ale trzeba pamiętać że w dalej biednej Polsce taki samochód był potrzebny. Ojciec mojego kumpla ok 2000r kupił Plusa kombi na działalność, zagazował i używał go kolejne 10 lat, jakby kumpel go nie rozwalił to pewnie i dłużej :P. Części były bajecznie tanie a wymiana większości bardzo prosta. Wtedy w tej cenie kupiłby pewnie blisko dziesięcioletniego Passata zarejestrowanego jako składał (bo inaczej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Czas leci, a polonez stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zainspirowany wpisem @Pangia zajrzałem do swojego poloneza będąc przez chwilę na święta w domu.
Dla przypomnienia: Mój ojciec miał wąskie caro z 1992 roku prawie od nowości. Mam dużo wspomnień z tym autem, jednak kilka lat temu przewód paliwowy spadł na kolektor i cały przód auta się spalił. Nie było sensu go naprawiać, więc poszedł na złom (
Zainspirowany wpisem @Pangia zajrzałem do swojego poloneza będąc przez chwilę na święta w domu.
Dla przypomnienia: Mój ojciec miał wąskie caro z 1992 roku prawie od nowości. Mam dużo wspomnień z tym autem, jednak kilka lat temu przewód paliwowy spadł na kolektor i cały przód auta się spalił. Nie było sensu go naprawiać, więc poszedł na złom (
źródło: comment_pj0GYTJzxs9ObXdxWkWwbfYqrPvMvCGV.jpg
Pobierz- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kierowcakumbajna pozdrawiam s---------------a (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Wąskiego jeszcze nie miałem, a spróbowałbym bo ponoć fajnie buja na wietrze :)
Wąskiego jeszcze nie miałem, a spróbowałbym bo ponoć fajnie buja na wietrze :)
źródło: comment_QPuas3fKssKGcdZ0UeNKkXP23lWB5vbw.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RicoElectrico: Widziałem to i jedyne co mi przyszło do głowy po przeczytaniu tego komenta to "dobrze, że ta j----a polska motoryzacja już zdechła i nie wstaje z grobu" xD
- 31
- 7
- 6
wersja z noskiem
źródło: comment_OiN4CUnHTNEWYSPTauQCNwHr3P024ZGI.jpg
Pobierz- 11
Pierwszy prototyp Honkera
Na razie w wersji Pickup bez zabudowy, dorzucony snorkel do łatwiejszego pokonywania wody. Funkcją specjalną modelu są ośki o wymiarach 1x4 przyczepione do płytki szerokości 2 dzięki czemu odpowiednio naciskając z brzegu modelu, ośki odpadają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) W planach jest zamiana pełnych osi na półosie 2x1 dzięki czemu
Na razie w wersji Pickup bez zabudowy, dorzucony snorkel do łatwiejszego pokonywania wody. Funkcją specjalną modelu są ośki o wymiarach 1x4 przyczepione do płytki szerokości 2 dzięki czemu odpowiednio naciskając z brzegu modelu, ośki odpadają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) W planach jest zamiana pełnych osi na półosie 2x1 dzięki czemu
źródło: comment_QlC8S7erwPD76bPkNm2D4Agv29MvbJ3C.jpg
PobierzJak to wygląda?
- O Boże to Honker! Będę wymiotować! 16.7% (9)
- Wygląda jak gówno ale to jeszcze nie honker 83.3% (45)
- 2
@SzubiDubiDu: Alternatywne wersje przodu + przykładowa zabudowa stelażowa
@SonyKrokiet projekt własny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SonyKrokiet projekt własny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_Xi7AwSiDHC5AWHsmJ7ScIGyj0yNkR0WH.jpg
Pobierz- 5
@SzubiDubiDu: Alternatywna wersja nr 2, plus zielona zabudowa powinna całkiem nieźle się prezentować
Kaszlaka ciąg dalszy. A co by się stało gdyby coop był prawdziwym wspólnym graniem na przykład w 9 osób. Niestety aż tylu padów nie miałem ale grało się całkiem przyjemnie. Interfejs prototypowy do zmiany bo jak już każdy był przypisany to zapomniał kolor swojego bolidu ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gamedev #unity3d #gry #ui #126p #fso
#gamedev #unity3d #gry #ui #126p #fso

@OrzelBialyStudio: na xbox one, w dziale creative collections jest gra tego typu właśnie, która naprawdę spoko wygląda, trasy są przemyślane... co z tego, jak jeździć się nie da. Nad sterowaniem spędzisz najwięcej niestety, by to dograć i nie odrzucić graczy. jak coś to mogę w wolnej chwili potestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@TymRazemNieBedeBordo: planuję przed świętami wrzucić testowalną wersję na FTPa aby można było w gronie rodzinnym narzekać na niedopracowaną grę w dobrej cenie ! ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
- 122
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 15
@Cyfranek: ciekawe ile razy dziennie ten mem będzie pojawiał się gdziekolwiek ¯\_(ツ)_/¯
- 11
@yourgrandma: ale zajebisty
@Jestem_Tutaj: Blade Runner 1991
33
FSO - co zostało z fabryki

- 21
- #
- #
- #
- 28
- 7
@SonyKrokiet: Wersja produkcyjna zdecydowania wyszła najlepiej, choć ta z ujemnym nachyleniem tylnej szyby zdecydowanie ciekawsza. Tylko jakie to już było pudrowanie trupa, ten samochód był mocno przestarzały stylistycznie w 1964. Ta maska z dziobem jak w okręcie była już mocno niemodna od końca lat 50-tych.
- 2

























#czarneblachy #samochody #fso
źródło: comment_1582105711cQRuo4MtT6T7J4P25zKFb4.jpg
Pobierz