@Pangia: ja tam wole jakieś młode z podstawówki. Siemasz małolata! Krótka piłka z mojej strony, robisz pałę czy nie? Tu masz zdjęcie mojego pindola.
  • Odpowiedz
Mirki, jestem w salonie Daewoo-FSO i właśnie zamawiam swoje pierwsze w życiu auto. (ʘʘ) Siedze na kanapie, piję cytrynówkę i czekam na podpisanie umowy. Jakieś hostessy patrzą się na mnie z pogardą, jakby zastanawiały się skąd taki oskarek w dresie, może mieć tyle pieniędzy. () Nie lubie dużo mówić o sobie, ale wystarczy wam wiedzieć, że jestem synem prezesa PGR.

Zdecydowałem się na poloneza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mechaninatoret: nawet mi ciebie nie żal robaku który nie szanuje pieniędzy swojego ojca.

kupiłbyś sobie jette ii 1.8 gt (koniecznie 16 zaworową) po niemcu albo kadetta e 2.0i i oferowałoby to nieporównywalnie większy komfort jazdy i niezawodność, niż ten "nowy ale polski" szrot

beka z cfeli co kupują nowe samochody które tracą 30% wartości po wyjechaniu z salonu
  • Odpowiedz
Polonez Atu był produkowany od 1996. W tym samym roku z linii montażowych zaczęła zjeżdżać nowa generacja BMW serii 5 typoszeregu E39. Dodałem ten wpis tylko po to, by przypomnieć wam jakim gównem była Polska motoryzacja. 3, 2, 1... „a gdyby nie ukradli nam Warsa i Beskida” xD
#bmw #motoryzacja #samochody #fso #polonez
JudzinStouner - Polonez Atu był produkowany od 1996. W tym samym roku z linii montażo...

źródło: comment_ZnQ51ovwx3MjYHtfhpYgqhnxuL4chCch.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@JudzinStouner: Polonez był skansenem i dobrze że odszedł, ale trzeba pamiętać że w dalej biednej Polsce taki samochód był potrzebny. Ojciec mojego kumpla ok 2000r kupił Plusa kombi na działalność, zagazował i używał go kolejne 10 lat, jakby kumpel go nie rozwalił to pewnie i dłużej :P. Części były bajecznie tanie a wymiana większości bardzo prosta. Wtedy w tej cenie kupiłby pewnie blisko dziesięcioletniego Passata zarejestrowanego jako składał (bo inaczej
  • Odpowiedz
Czas leci, a polonez stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainspirowany wpisem @Pangia zajrzałem do swojego poloneza będąc przez chwilę na święta w domu.
Dla przypomnienia: Mój ojciec miał wąskie caro z 1992 roku prawie od nowości. Mam dużo wspomnień z tym autem, jednak kilka lat temu przewód paliwowy spadł na kolektor i cały przód auta się spalił. Nie było sensu go naprawiać, więc poszedł na złom (
kierowcakumbajna - Czas leci, a polonez stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainspirowany wpisem @Pan...

źródło: comment_pj0GYTJzxs9ObXdxWkWwbfYqrPvMvCGV.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy prototyp Honkera

Na razie w wersji Pickup bez zabudowy, dorzucony snorkel do łatwiejszego pokonywania wody. Funkcją specjalną modelu są ośki o wymiarach 1x4 przyczepione do płytki szerokości 2 dzięki czemu odpowiednio naciskając z brzegu modelu, ośki odpadają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) W planach jest zamiana pełnych osi na półosie 2x1 dzięki czemu
SzubiDubiDu - Pierwszy prototyp Honkera

Na razie w wersji Pickup bez zabudowy, dor...

źródło: comment_QlC8S7erwPD76bPkNm2D4Agv29MvbJ3C.jpg

Pobierz

Jak to wygląda?

  • O Boże to Honker! Będę wymiotować! 16.7% (9)
  • Wygląda jak gówno ale to jeszcze nie honker 83.3% (45)

Oddanych głosów: 54

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaszlaka ciąg dalszy. A co by się stało gdyby coop był prawdziwym wspólnym graniem na przykład w 9 osób. Niestety aż tylu padów nie miałem ale grało się całkiem przyjemnie. Interfejs prototypowy do zmiany bo jak już każdy był przypisany to zapomniał kolor swojego bolidu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gamedev #unity3d #gry #ui #126p #fso
OrzelBialyStudio - Kaszlaka ciąg dalszy. A co by się stało gdyby coop był prawdziwym ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrzelBialyStudio: na xbox one, w dziale creative collections jest gra tego typu właśnie, która naprawdę spoko wygląda, trasy są przemyślane... co z tego, jak jeździć się nie da. Nad sterowaniem spędzisz najwięcej niestety, by to dograć i nie odrzucić graczy. jak coś to mogę w wolnej chwili potestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: Wersja produkcyjna zdecydowania wyszła najlepiej, choć ta z ujemnym nachyleniem tylnej szyby zdecydowanie ciekawsza. Tylko jakie to już było pudrowanie trupa, ten samochód był mocno przestarzały stylistycznie w 1964. Ta maska z dziobem jak w okręcie była już mocno niemodna od końca lat 50-tych.
  • Odpowiedz