Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem w salonie Daewoo-FSO i właśnie zamawiam swoje pierwsze w życiu auto. (ʘʘ) Siedze na kanapie, piję cytrynówkę i czekam na podpisanie umowy. Jakieś hostessy patrzą się na mnie z pogardą, jakby zastanawiały się skąd taki oskarek w dresie, może mieć tyle pieniędzy. () Nie lubie dużo mówić o sobie, ale wystarczy wam wiedzieć, że jestem synem prezesa PGR.

Zdecydowałem się na poloneza atu plus. Co to takiego? Kokpit i elementy karoserii bedą wykonanego z materiałów pochodzących z prawdziwych butelek pet, a lakier bedzie miał 3 odcienie. O wydechu z wyciętym katalizatorem, aluminiowych felgach, klimatyzacji, elektrycznych szybach i gałce zmiany biegów od dziadka nawet nie bede się rozwodził, bo to standard w aucie tej klasy. Wybrałem silnik 1,4l 16V, osiągajacy 104km. Za całość, już po rabatach, zapłaciłem niewiele, bo 33k złotych. Autko mogę odebrać w lutym w siedzibie koncernu na Żeraniu, albo tydzień później w dowolnym salonie w Polsce. Planuję oddać ją jeszcze do tunerów z cytryn i gumiak service, aby wyciągneli z niego jeszcze troche wiecej mocy.

A tak swoją drogą, nieźle przyflexowałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#modameska #chwalesie #pokazauto #wygryw #samochody #motoryzacja #fso
  • 1