Witam, poszukuję osoby która ma jakiekolwiek pojęcie jeśli chodzi o starsze auta, a konkretnie ich orientacyjne ceny. Mianowicie posiadam poloneza z 91r w stanie kolekcjonerskim z 15.000km przebiegu. Na serwisach jest spora rozbieżność, dlatego ciężko wyciągnąć jakieś wnioski. Byłbym wdzięczny za info.

#zolteblachy #zabytek #auto #polskisamochod #polonez #fso #samochodyzabytkowe #klasykimotoryzacji #klasykimotoryzacja #legendyprl
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@9Grzesiek_: jak trafisz na dobry egzemplarz, to polatasz w miare bezawaryjnie, polonez cierpi na drobne usterki, ale gwarantuje ci, że nigdy sie nie s-------i w trasie tylko zawsze dojedzie o własnych siłach. Gsi to wersja na wielopunktowym wtrysku generals motors-części elektroniczne są takie same jak w daewoo czy starszych modelach oplach (vectra b/astra g i f. Ogolnie cała elektronika silnika jest niezajebliwa i niezawodna. Z awarii to sypia sie najczęściej
  • Odpowiedz
@Niebieski_mazak: zapewne nie tyle straszyć, co po prostu pokazać, że "w razie czego" też mają swoje konstrukcje do konkurowania z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek, jedyną opracowaną wówczas konstrukcją z FSO to był Wars, bo poza nim to seryjnie tłuczono Poloneza i policencyjne ścierwo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz