@D_R_O_Z_D: ironii nic. Strona na prawdę mi się podoba bo nie jest "wypasiona" tylko w starym stylu. Co do uciekania przez palce to chodzi mi o fakt ile sam miałem okazji kilka/kilkanaście lat temu do kupna samochodu za śmieszne pieniądze i tego nie zrobiłem a cena egzemplarzy które przetrwały do dziś jest dużo wyższa. Golfy I, BMW E28, MB W124, itd. Dzisiaj to już rodzyneczki
  • Odpowiedz
@trekkers: Dzięki :) w dobie wszechobecnych pretensji i "hejtu" jestem już trochę przeczulony na punkcie "ironizowania". Masz rację, ale te samochody jeszcze cały czas drożeją, także polecam się przyglądać.
Dzięki za miłe słowa!
  • Odpowiedz