Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jedlin12

jedlin12

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10669
  • Znaleziska 828
  • Mikroblog 9841
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 36
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
1 godz. i 28 min temu
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 1 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 1
@ArmandoDiAlonso: No jak się patrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jedlin12 - @ArmandoDiAlonso: No jak się patrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
jedlin12
jedlin12 wczoraj, 19:19:46
  • 8
#formulae #f1 #wyscigi

Formuła E idzie drogą przeciwną do F1 i z każdym sezonem zwiększa liczbę zwykłych torów. W przyszłym sezonie przychodzi CoTA (krótka nitka), Brands Hatch (GP) i Zandvoort (jeszcze nie wiadomo jaka nitka). Ponadto double-headery w sobotę będą miały wyścig sprinterski - 25-30 minut i bez oszczędzania bateryjek, a przypominam, w tym roku bolidy mają zbliżyć się tempem do terytorium Formuły 2, czy Indycar.
jedlin12 - #formulae #f1 #wyscigi

Formuła E idzie drogą przeciwną do F1 i z każdym s...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12
Autor
22 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
@QRQ: A widziałeś w ogóle trybuny na wyścigu Formuły E? Zwłaszcza na torach ulicznych nie mieli specjalnego problemu z zapełnieniem krzesełek
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
wczoraj, 19:02:22
  • 10
Czy zdają sobie Państwo sprawę że od ostatniego występu Roberta Kubicy w F1 upłynęło 110 GP?
#f1 #borowczykcontent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 23 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@Berciknieslazak: Że Kucharczykowi?
  • Odpowiedz
zwruszajonce
zwruszajonce
22.06.2026, 18:24:31
  • 1
#f1 eee

Kto wyrządził więcej krzywd Narodowi Polskiemu

  • Nick(t) Heidfeld 24.3% (9)
  • George Gekon Russell 75.7% (28)

Oddanych głosów: 37

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 22.06.2026, 20:08:28 via Wykop
  • 1
@zwruszajonce: Russell bo pokazał, że dla takich słabych paydriverów jak Kubica nie ma miejsca w F1
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
22.06.2026, 19:03:40
  • 1
Kto jest lepszym kierowcą?
#f1

Kto lepszy?

  • Lando Norris 44.6% (29)
  • Charles Leclerc 55.4% (36)

Oddanych głosów: 65

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 22.06.2026, 20:06:10 via Wykop
  • 2
@manifoldboosted: A czy Lando Norris rozwalił się bez niczyjej pomocy na Paul Ricard? A no waśnie
  • Odpowiedz
jedlin12
jedlin12 21.06.2026, 20:14:38
  • 10
#codziennadorianepin #f1 #wec #lemans
jedlin12 - #codziennadorianepin #f1 #wec #lemans

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12
Autor
21.06.2026, 20:26:39 via Wykop
  • 0
@fevo: Ona umie. To jej koledzy z zespołu rozwalali bolida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jedlin12
jedlin12 19.06.2026, 19:40:19
  • 2
#f1 #formulae #wyscigi

Jeśli komuś brakuje emocji wyścigowych, to jutro o 9:00 leci E-Prix Sanyji.
jedlin12 - #f1 #formulae #wyscigi

Jeśli komuś brakuje emocji wyścigowych, to jutro o...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12
Autor
19.06.2026, 20:31:08 via Wykop
  • 0
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: To są dobre wyścigi, rywalizacja, której nie da ci ani Formuła 1, ani World Emeryt Championship
  • Odpowiedz
levzor
levzor
19.06.2026, 19:48:04
  • 2
człowiek pojeździł by sobie po gekonie a tu trzeba czekać jeszcze tydzień
#f1
levzor - człowiek pojeździł by sobie po gekonie a tu trzeba czekać jeszcze tydzień
#f...

źródło: 86920d7dff81bd517173003b64c072009f5a38af8e2c8f1cb96851940f5efb07

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 19.06.2026, 19:54:46 via Wykop
  • 4
@levzor: co ta Doriane Pin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
18.06.2026, 19:20:45
  • 1
#f1 Dzięki temu, że Audi robi furorę w F1 GP Niemiec może wrucić już w 2027 lub 2028.

Na stole są dwa tory a który woleliby nasi eksperci od grzywek?

Wolę Grand Prix Niemiec na torze:

  • Hockenheimring 58.7% (27)
  • Nürburgring GP-Strecke 41.3% (19)

Oddanych głosów: 46

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 18.06.2026, 19:57:23 via Wykop
  • 1
@helvetica: GP Strecke to był taki sobie tor na tę generację F1. Wolałbym Hocka
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
16.06.2026, 15:48:52
  • 19
O Leclercu teraz trochę mniej beki, ale więcej gorzkich i cierpkich słów:

Problem z Charlesem Leclerciem jest znacznie głębszy i bardziej złożony niż wielu mogłoby zakładać. Ostatnia seria słabych wyścigów to nie tylko wypadek przy pracy, ale brutalne przypomnienie o strukturalnej, wieloletniej bolączce Monakijczyka.

Leclerc nie umie być kierowcą numer 1 - tym, który bierze odpowiedzialność za cały zespół i w kluczowych momentach dowozi wynik, zamiast go psuć. Za to regularnie wygląda na zawodnika,
MrRedz - O Leclercu teraz trochę mniej beki, ale więcej gorzkich i cierpkich słów:

P...

źródło: 1000040323

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 16.06.2026, 17:49:13 via Wykop
  • 8
@MrRedz: Mówią że Russell nie ma psychy, ale to Leclerc jest kompletnie pasywny wobec swojego zespołu i łamie się pod byle presją. Russell, chociaż potrafi zakwestionować decyzje swojego zespołu i pomyśleć poza schematami, co potrafiło przynieść wymierne korzyści i wyrobić wynik ponad stan. Kompletnie tego nie widzę u Leclerca
  • Odpowiedz
jedlin12
jedlin12 16.06.2026, 17:46:55
  • 9
#codziennadorianepin #f1 #wec #lemans

Może w tym roku nie wyszło, ale jeszcze będzie miała wiele okazji. Za rok być może nawet w Peugeocie 9x8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jedlin12 - #codziennadorianepin #f1 #wec #lemans

Może w tym roku nie wyszło, ale jes...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
16.06.2026, 17:56:55 via Wykop
  • 16
@jedlin12: Renka jakby podobna
fevo - @jedlin12: Renka jakby podobna

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Berciknieslazak
Berciknieslazak
16.06.2026, 18:43:34 via Wykop
  • 1
@jedlin12: Do dzisiaj mi się śni jak perfekcyjnie Maya Weug się wyeliminowała z mistrza F1 Academy. Chociaż i tak ona, w przeciwieństwie do pewnego kierowcy z Krakowa, zasiadła za kierownicą Ferrari.
  • Odpowiedz
WieszakKrzak
WieszakKrzak
15.06.2026, 16:21:37
  • 20
Alpine 2027, koloryzowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #powrutcontent
WieszakKrzak - Alpine 2027, koloryzowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #powrutcontent

źródło: Merci Reno

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 15.06.2026, 18:05:53 via Wykop
  • 1
@WieszakKrzak: Kiedy Alonso przeszedł do Alpine tylko pod warunkiem, że dostanie ogura do bicia
  • Odpowiedz
WafleMichaua
WafleMichaua
14.06.2026, 16:05:47
  • 0
#f1 czarny pan jednak dyskwalifikacja.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 14.06.2026, 16:07:15 via Wykop
  • 3
@WafleMichaua: Co to za dezinformacja?
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
14.06.2026, 15:42:21
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 14.06.2026, 16:03:02 via Wykop
  • 0
@Hadolf_Itler: Ja nie. Teraz nie lubię go nawet bardziej, bo jest Włoskim Oszustem
  • Odpowiedz
robin_caraway
robin_caraway
14.06.2026, 14:46:48
  • 77
tylko przypominam, gdzie byłby Kubica, gdyby ktoś mu w kontrakcie zabronił jeździć w rajdach
#f1
robin_caraway - tylko przypominam, gdzie byłby Kubica, gdyby ktoś mu w kontrakcie zab...

źródło: nico-rosberg-lewis-hamilton-and-robert-kubica-on-karting-v0-tdcn8ttqtq351

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 14.06.2026, 16:01:14 via Wykop
  • 0
@robin_caraway: Raz ograł Hamiltona, a potem 10 razy to Hamilton ograł Roberta, wielkie osiągnięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
14.06.2026, 11:06:45
  • 37
Panowie, umówmy się, zwycięstwo w Hypercarach od kiedy BoP jest niejawny, nie ma żadnego znaczenia. Ostatnie ważne zwycięstwo było rok temu, kiedy jeszcze było wiadomo ile co komu odjęli lub dodali. Teraz to teatr dla gojów ze zwycięzcami ustalonymi przed wyścigiem. Najważniejsze obecnie jest zwycięstwo w LMP2 - tu wszystkie bolidy są ruwne i liczą się tylko umiejętności kierowców, ustawienia bolidu i strategie.
#lemans #wec
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 14.06.2026, 11:12:21 via Wykop
  • 1
@RobieZdrowaZupke: Oczywiście. Chcieli znowu przekręcić na rzecz Ferrari, ale tym razem im nie wyjdzie
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
14.06.2026, 10:41:34
  • 6
No dali kobicie samochód to popsuła, teraz masturbopiekarze biorą 1-2.
#lemans #wec
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 14.06.2026, 10:42:25 via Wykop
  • 2
@RobieZdrowaZupke: Tylko teraz za kółkiem był Verschoor
  • Odpowiedz
jedlin12
jedlin12 14.06.2026, 10:42:00
  • 4
#lemans #wec

K---a dla Dorianki to Le Mans jest jakieś przeklęte
2023: Kvyat rozbił bolida
2024: Kontuzja - brak startu, a z nią na pokładzie mogłyby o podium walczyć
2026: Akurat Oreca posttanowiła wyzionąć ducha
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulpetito
Pulpetito
14.06.2026, 10:15:38
  • 1
#lemans Ciekawe czy Lilou Wadox potrafi parkować równolegle
Pulpetito - #lemans Ciekawe czy Lilou Wadox potrafi parkować równolegle

źródło: loli

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 14.06.2026, 10:18:48 via Wykop
  • 2
@Pulpetito: Tego to nie wiem, ale wiem, że potrafi świetnie jeździć bolidem typu Ferrari 296
  • Odpowiedz
zjemcimatke
zjemcimatke
14.06.2026, 09:55:41
  • 8
jedziemy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#lemans
zjemcimatke - jedziemy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#lemans

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedlin12
jedlin12 14.06.2026, 09:57:36 via Wykop
  • 3
@Goatifi: https://livetiming.fiawec.com/session/18130/live/race-log?trackCarLabel=NO&columns=LastLap,BestLap,Interval,Gap,PitCountAndLap,StrikingDistance&rsFilters=Drivers%20Status&participants=400029
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.12.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking