Wpis z mikrobloga

Czas leci, a polonez stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainspirowany wpisem @Pangia zajrzałem do swojego poloneza będąc przez chwilę na święta w domu.
Dla przypomnienia: Mój ojciec miał wąskie caro z 1992 roku prawie od nowości. Mam dużo wspomnień z tym autem, jednak kilka lat temu przewód paliwowy spadł na kolektor i cały przód auta się spalił. Nie było sensu go naprawiać, więc poszedł na złom ()
Dwa lata temu kupiłem dokładnie ten sam rocznik w tym samym kolorze ( ͡ ͜ʖ ͡) Przez ten czas był dwa razy w Bieszczadach i wyjechał na kilka wesel, łącznie zrobiłem nim mniej niż 1000 km. Żaden tam agro-tuning, będzie tylko przywracanie do oryginału i dbanie jak się da. W środku są już koraliki na fotele oraz gałka z bursztynem.
Na wiosnę sprowadzam go do swojego domu i będę częściej wyprowadzał, ale tylko w ładną pogodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fso #polonez #motoryzacja #chwalesie #samochody #polonezowezapaleniemozgu i prawie #borewicz
kierowcakumbajna - Czas leci, a polonez stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainspirowany wpisem @Pan...

źródło: comment_pj0GYTJzxs9ObXdxWkWwbfYqrPvMvCGV.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Żaden tam agro-tuning

W środku są już koraliki na fotele oraz gałka z bursztynem


@kierowcakumbajna: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

u mnie wleci piesek z kiwającą główką i pasek antystatyczny, ale to w swoim czasie
o koralikach w sumie zapomniałem ale czy wypada je zakładać na grocliny?
  • Odpowiedz
@kierowcakumbajna za #!$%@? nje rozumiem po co?
Jakies Audi, BMW, Mercedesa, nawet Mazde można poddać renowacji, ale poldka? Przecież nic się nie zmieni, za #!$%@? nie odrozni się Poloneza nowego z taśmy od rzęcha po wypadku, te same nierówne szpary, #!$%@? spasowana tapicerka. To auto powinno być zdelegalizowane. Nawet wygląda #!$%@?, już duży Fiat ma jakiś kształt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@erysipelothrix: dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pangia: zależy na które grocliny, jak masz relax z pompowanym oparciem to tak, na resztę średnio, mój ma jeszcze szerokie kanapowe fotele jak z borewicza, tylko obszycie inne
@Andrzej_K: nie sprzedam, będę robił ( ͡ ͜ʖ ͡) serio nie rozumiem jak polonez może być wart więcej niż 8-10k, i to zakładając idealny egzemplarz, chyba
  • Odpowiedz
@kierowcakumbajna: te "trzynastki" to IMO o rozmiar za małe są do tego wozu, nadal się dziwię że w latach 90. fabryka pchała coś takiego, zwłaszcza że w Trucku wprowadzonym kilka lat wcześniej montowali seryjnie koła 14", bardziej pasujące do wozu ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia przy naprawach ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz