Kto w @x-kom sprzęt zamawiał, ten w cyrku się nie śmieje...
Komputer zamówiony w czwartek 7.12, następnego dnia ląduje w oddziale #fedex. Leży sobie tam przez weekend i w poniedziałek trafia do Gdańska. Nastepnego dnia czekam w domu na kuriera, o 9 dostaję SMS że zostanie podjęta próba doręczenia... czekam cały dzień i nic. O 16 pojawia sie nowy status, że paczka wróciła do magazynu. Oczywiście nikt nie
Komputer zamówiony w czwartek 7.12, następnego dnia ląduje w oddziale #fedex. Leży sobie tam przez weekend i w poniedziałek trafia do Gdańska. Nastepnego dnia czekam w domu na kuriera, o 9 dostaję SMS że zostanie podjęta próba doręczenia... czekam cały dzień i nic. O 16 pojawia sie nowy status, że paczka wróciła do magazynu. Oczywiście nikt nie




















#fedex