Czy dobrze rozumiem, że sterownik PID będzie elastycznie sterował mocą grzałki elektrycznej w zależności od zapotrzebowania w odróżnieniu od zwykłego termostatu, który działa tylko na zasadzie załącz/wyłącz?
Buduję piec do pizzy i zastanawiam się w jaki sposób wysterować jedną, mocną grzałkę elektryczną aby utrzymywała temperaturę możliwie blisko zadanej.
#elektronika #elektronikadiy #elektryka
Buduję piec do pizzy i zastanawiam się w jaki sposób wysterować jedną, mocną grzałkę elektryczną aby utrzymywała temperaturę możliwie blisko zadanej.
#elektronika #elektronikadiy #elektryka





























https://allegro.pl/oferta/rozdzielnia-skrzynka-elektryczna-abs-ip65-40x30x17-11264923214
Czy mogę w takiej skrzynce dać licznik na zewnątrz + zabezpieczenie główne?
A zagmatwana sytuacja