Kłopot w tym że wersje przekaźników których nabyłem jest z neutralem, a do włączników od świateł ten neutral nie jest poprowadzony.
Neutral jest poprowadzony do gniazdka.
Czy mogę wyprowadzić tego neutrala z gniazdka i podłączyć go do przekaźnika aqara?


























źródło: comment_1669301540VR7kYnqoL5OESM2g7514ya.jpg
PobierzA poza tym już był poruszany wątek na tej grupie elektroda.pl
Jak masz jedna prawą: sugeruję nacięcie materiału na skos, tzn obie przekątne prostokąta, wycięcie w drewnie prostokąta, i przybicie każdej luźnej części materiału (4 trójkąty) do wewnątrz. Jeśli wyjdzie ładnie, to gotowe, jeśli nie - pomyśl o jakichś profilach (np czarne profile dekoracyjne) do zrobienia ramki.