UWAGA: Szkoly beda wysylac uczniow na seanse filmu "Zielona Granica": https://wiadomosci.onet.pl/lodz/dla-czarnka-zielona-granica-to-plucie-czy-szkoly-wysla-uczniow-do-kin/nm732g7

Nie beda pytac rodzicow, bo "takie zaangażowanie w kolejny obowiązek biurokratyczny przyczyniłoby się do spadku jakości pracy przy głównych zadaniach nauczycielskich".

#zielonagranica #edukacja #szkola #strazgraniczna #agnieszkaholland
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu starzy ludzie mają fioła na punkcie studiów


@OCIEBATON: Bo kiedyś osoba po studiach nie pracowała na taśmie, mcdonaldzie albo nie jeździła wózkiem widłowym ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Mam takie pytanie - do kogo mogę się udać, żeby spojrzał na mnie i moją sytuację z boku, z zimną głową? Psycholog? Nie mam problemów psychicznych, ale czuję się zagubiony ze względu na brak celu i idącym z tym brakiem możliwości zmiany mojej sytuacji życiowej.

Jestem osobą, która jeżeli ma konkretny plan, to jest automatycznie w stanie zmienić swój styl życia i dopasować pod niego. Jednak jeżeli chodzi o moje życie, to widzę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n1c3 wydaje mi się, że w takiej sytuacji najbardziej pomógłby mentor - w rozumieniu osoby z branży, z dużym doświadczeniem, która będzie Cię w stanie pokierować merytorycznie, a często także zmotywować i wesprzeć.
Psycholog może pomóc jeżeli masz dobrze rozpoznane opcje na rynku (wiesz co robić), ale się boisz zmian/ryzyka, czujesz jakieś wewnętrzne opory i zagubienie, bezsens swoich działań. Są psychologowie specjalizujący się w "karierze". Z za i przeciw które podasz
  • Odpowiedz
@nuckelavee: zdecydowanie brak motywacji. Czasami obiecuję sobie samemu jakąś drobną przyjemność jak piwko czy czekoladę jeżeli się należycie pouczę, ale ostatnio i to nie działa. W ten sposób moje oceny są mocno średnie, a wiem, że stać mnie na więcej.
  • Odpowiedz
42 Wydziały lekarskie w Polsce. 19 utworzony w tylko w tym roku. Trzy razy więcej studentów niż 6 lat temu.
Eksperyment na skalę światową. Ludzie będą autobusami jeździli na zajęcia do innych miast oddalonych o 200km. Uczelnie typu WSB i Politechnika Bydgoska. Rydzyk też dostał swój przydział. Jakością będą przypominali absolwenta bootcampów.

Czekam na te artykuły za 10 lat o treści "Nabici w medycynę","Mam 400tys długu i nie wiem jak go spłacić" i
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4ft3r: Bo dostają się na studia które nawet nie mają własnego szpitala, zaplecza, a wcześniej prowadziły zarządzanie, dziennikarstwo i kosmetologie? Zajęcia będą z ludźmi po biologii i przypadkowo wybranymi lekarzami. Plus do tego wycieczki 250km w jedną stronę do prosektorium xD

Jak ktoś jest za głupi żeby napisać maturę na 80% to znaczy że się nie nadaje bo potem nie nauczy się niczego na żadnym kolejnym przedmiocie bo uczenie się
  • Odpowiedz
#emigracja Czy ludzie bezrobotni w europie zachodniej mogą liczyć na jakieś wsparcie państw jeśli są bezrobotni, albo bezrobotni ale kształcący się tzn. np. w procesie nabywania wykształcenia i aktywnego szukania pracy ale aktualnie nie mają zarobków bo nikt nie chce ich zatrudnić? Wiem że nawet tacy mogą liczyć którzy nie chcą ani się uczyć ani pracować, ale zastanawiam się nad tymi drugimi
#pytanie #edukacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SVCXZ: To ChangeMakers z punktu 6 ma szemraną opinię i mało o nich wiadomo, nie wiem czy to dobre źródło nie krytykuje za użycie ale mówię że nie wiem czy są oni wiarygodni
  • Odpowiedz
@tyrytyty: To żadna tajemnica. To raczej lewica od kilku pokoleń próbuje wmówić społeczeństwu, że człowiek w momencie narodzin jest białą kartą i inne takie tam pierdy.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Środowisko ma znaczenie, ale to jest tylko jeden z wielu elementów. Geny są podstawą na zasadzie z gówna bata nie ukręcisz. Potem jest dopiero środowisko. Ale i szczęście lub jego brak.
  • Odpowiedz