#dziendobry wszystkim. Jak ktoś potrzebuje rozruszać dupsko, to polecam poniższy produkt. Dziękuję za uwagę
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

siedze-na-antresoli
- 1

#dziendobry z p------------m

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
#dziendobry #krakow
Ten dzisiejszy dzień przebija wszystkie... #z-------------j
Obserwuj tag #zdjeciezokna
Ten dzisiejszy dzień przebija wszystkie... #z-------------j
Obserwuj tag #zdjeciezokna
źródło: temp_file2212869391383925842
Pobierz- 14
#dziendobry Silny wiatr, deszcz.
WIATR............ zachodni (W) z prędkością 43 km/h, w porywach do 63 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
WIATR............ zachodni (W) z prędkością 43 km/h, w porywach do 63 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
źródło: obraz_2024-02-05_072302748
Pobierz- 4
#dziendobry w poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dalej mnie wszystko n--------a po piątkowym koncercie, ale obrzęk z lewej dłoni zszedł i mogłem już kierować samochodem xD
dalej mnie wszystko n--------a po piątkowym koncercie, ale obrzęk z lewej dłoni zszedł i mogłem już kierować samochodem xD
konto usunięte via Wypiek
- 3
@acidd czyli jednak obrazek prawdziwy xD
źródło: image_picker_DABD1E99-DE1A-4B33-A592-8A25A525214E-3014-000002FB64427F27
Pobierz- 1
@barbaraniechcic z tą szkarlatyną było tak, że to Panie z przedszkola zasugerowały, że ma bo był taki przypadek. Po wizycie u pediatry nie stwierdziła czegoś takiego, więc mogliśmy odstawić ich do moich rodziców a my mogliśmy pójść w tany xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko ʕ•ᴥ•ʔ
@i_bless_the_rains_down_in_africa: Witajcie! Znośnego poniedziałku wszystkim życzę! :-)
@slabehaslo Też będę musiał to domówić, ale najpierw muszę skończyć chociaż część tego co zakupiłem pod koniec zeszłego roku XD
Dzioś wchodzi Verde Mate Sarsaparilla :}
@slabehaslo Też będę musiał to domówić, ale najpierw muszę skończyć chociaż część tego co zakupiłem pod koniec zeszłego roku XD
Dzioś wchodzi Verde Mate Sarsaparilla :}

- 18
- 758
- 45
@komu_miodu: POLECAM SPADZIOWY.
On jest zeżarty przez mszyce (takie małe owady)przetrawionym i wysrany, a potem przeżuty przez pszczoły i wyrzygany. Mniam najlepszy.
Reszta tylko przerzuta i wyrzygany przez pszczoły.
On jest zeżarty przez mszyce (takie małe owady)przetrawionym i wysrany, a potem przeżuty przez pszczoły i wyrzygany. Mniam najlepszy.
Reszta tylko przerzuta i wyrzygany przez pszczoły.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pioter_Polanski sprawdzając składy produktów nawet z linii Lidl deluxe, co teoretycznie powinno być czymś lepszym to w większości rzeczy z truflami trufli nie ma, więc po prostu podejrzewałem, że tu jest tak samo. Ale jeśli weryfikowałeś skład i jest to zwracam honor
- 1
@ChlopoRobotnik2137: Wiem ale zwykle te woreczkowe są droższe to jak już się ma rozrywać to lepiej kupić sypkie na kg taniej. Te akurat z przyprawami były więc szkoda XD
- 1
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 1
@Konfederusiusz: Na stałe mieszkam w UK, ale obecnie jestem w Polsce. Więc potrzebuję przejściówek.
konto usunięte via Wykop
- 1
@groman43: tak pomyslalem wlasnie pozniej. smacznej kawusi
- 97
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@SzycheU: "niezbyt" i "nieźle" pisze się razem. ewidentnie kontent z prawackich źródeł
@AntyLateksowy: dla prawackiego przygłupa, klorego wiedzia biologiczna zatrzymała sie gdzies w okolicach 6 klasy podstawówki to może i brzmiec jak wykolejenie - to tak jakbys chłopowi z XVIII wieku probował wytłumaczyć jak działa internet.
- 6
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 72
#dziendobry #pokazkota #koty #atencyjnykocipasek dzisiaj obyło się bez skakania po głowie, grzecznie czekałem aż Pańcia się obudzi. Byłem super miłym kotkiem 🐱 przynajmniej na chwilę- dla zmylenia przeciwnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
źródło: IMG_2004
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko ʕ•ᴥ•ʔ
@i_bless_the_rains_down_in_africa: czapke zdejm bo już luty
- 6
@SzycheU:
źródło: avQympE_460s
Pobierz- 20
#dziendobry Zimno, niewielkie zachmurzenie.
WIATR............ zachodni (W) z prędkością 20 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
TEMPERATURA...... 4
WIATR............ zachodni (W) z prędkością 20 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
TEMPERATURA...... 4
źródło: obraz_2024-02-02_072030726
Pobierz- 12
źródło: 287 Kładka Słodowa
Pobierz@belu_p: ciekawe jak z piciem na słodowej będzie przez rozszerzoną prohibicję
źródło: FB_IMG_1706855770225
Pobierz



























źródło: GE7VMIUbkAAkiqI
Pobierz