#dziendobry Silny wiatr, deszcz.

WIATR............ zachodni (W) z prędkością 43 km/h, w porywach do 63 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
mroz3 - #dziendobry Silny wiatr, deszcz.

WIATR............ zachodni (W) z prędkością...

źródło: obraz_2024-02-05_072302748

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dziendobry w poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dalej mnie wszystko n--------a po piątkowym koncercie, ale obrzęk z lewej dłoni zszedł i mogłem już kierować samochodem xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@barbaraniechcic z tą szkarlatyną było tak, że to Panie z przedszkola zasugerowały, że ma bo był taki przypadek. Po wizycie u pediatry nie stwierdziła czegoś takiego, więc mogliśmy odstawić ich do moich rodziców a my mogliśmy pójść w tany xD
  • Odpowiedz
Boczna nawa katedry w Świdnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡° ) #piastan [Twoja poranna porcja ciekawych miejsc i momentów uwiecznionych na autorskich fotografiach]



*To zdjęcie wyjątkowo traci na wyglądzie przez wykop. Sugeruje powiększyć przez klikniecie w obrazek.
Piastan - Boczna nawa katedry w Świdnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ─☆ #piastan [Twoja poranna por...

źródło: 49.9

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@czteroch: no niestety proszę pana tak się składa, że budynek jest gotycki w charakterystycznym śląskim stylu(asymetryczna bryła budynku) ale wnętrze jest już barokowe*. Pozdrawiam.

*Czyli schludnie ale nasrane ( ͡ ͜ʖ ͡) #pdk
  • Odpowiedz
#rozdajo
Mirki i Mirabelki,

Pomagam rodzicom w sprzedaży miodu. Pszczelarstwo w naszej rodzinie jest od pokoleń.
Zapraszam do wzięcia udziału w wyjątkowym #rozdajo jednego z naszych miodów. Plusujesz=bierzesz udział w rozdaniu. Wyniki w środę.

FAQ:
komu_miodu - #rozdajo
Mirki i Mirabelki,

Pomagam rodzicom w sprzedaży miodu. Pszczel...

źródło: ALLEGRO

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@komu_miodu: POLECAM SPADZIOWY.
On jest zeżarty przez mszyce (takie małe owady)przetrawionym i wysrany, a potem przeżuty przez pszczoły i wyrzygany. Mniam najlepszy.

Reszta tylko przerzuta i wyrzygany przez pszczoły.
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski sprawdzając składy produktów nawet z linii Lidl deluxe, co teoretycznie powinno być czymś lepszym to w większości rzeczy z truflami trufli nie ma, więc po prostu podejrzewałem, że tu jest tak samo. Ale jeśli weryfikowałeś skład i jest to zwracam honor
  • Odpowiedz
@AntyLateksowy: dla prawackiego przygłupa, klorego wiedzia biologiczna zatrzymała sie gdzies w okolicach 6 klasy podstawówki to może i brzmiec jak wykolejenie - to tak jakbys chłopowi z XVIII wieku probował wytłumaczyć jak działa internet.
  • Odpowiedz