@SzycheU: gdzieś na świecie jest budynek gdzie rysownicy pod nadzorem i izolacją tworzą takie obrazki. Restrykcje muszą być niezwykle surowe przy tak rakotwórczych treściach
  • Odpowiedz
@LordMrok: to akurat prawda, czasem trzeba mieć grubą skórę. Czasem nawet w rejestracji sie nie chca zgodzic, ale trzeba ponaciskac i normalnie masz wizyte w ciagu max miesiąca (tez jestem czlowiekiem, nie wymagam przepisowego bodajze tygodnia) jak inni czekają nawet pol roku.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ni cholery nie rozumiem tego całego cyrku z p--------------m się do ludzi o robienie rzeczy, na które mają ochotę. Przychodzi taki mirek frustrat i zaczyna toczyć peany na temat tego, jak bardzo irytują go ludzie, którzy olaboga, wybierają parówkę i sos do hot-doga na stacji. Dla mnie taki miras nie różni się niczym od tej parówy 3 kategorii, jest tak samo ciężkostrawny.
  • Odpowiedz
#dziendobry Zimno, przelotnie mży.

WIATR............ zachodni południowo-zachodni (WSW) z prędkością 11 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
mroz3 - #dziendobry Zimno, przelotnie mży.

WIATR............ zachodni południowo-zac...

źródło: obraz_2024-01-31_071723870

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zobaczyłem słońce, temperatura na plusie, to aż musiałem rozpalić grilla :D
Szybki trip na działkę, pograbic liście i zrobić żarcie.
Ma ktoś ochotę na szaszłyczka?
Kiedyś zrobię dzień otwarty dla wszystkich wykopków!
#chlopakizdzialeczek <- ✓
#foodporn #jedzzwykopem #zrobtosam #grill #jedzenie #rod #dziendobry
Chlopakizdzialeczek - Zobaczyłem słońce, temperatura na plusie, to aż musiałem rozpal...

źródło: 20240127_125623

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach