Ja yebye. (Przed)ostatni jadę na słynnym DeutschlandTicket do Polski. Papierki straciły waznosc i trzeba odebrać nowy dowód. A że chłop przed wypłata i bez prawka no to dzida..
Jechałem do granicy 16h (5h czekania w dreznie na pociąg)
Po stronie PL jeszcze 3h drogi. Na powrót już w Lipsku zarezerwowałem łóżko po taniości bo kolejnego 5h oczekiwania w nocy nie dam rady.
Jest w pyte
#dziendobry #kolej #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Hrabia_Horeszko otóż nie tym razem. Jak to ująłeś januszbusy za jedną "strone" kasują ponad 100€ wyjazd był spontaniczny więc flixy miały zajęte miejsca. Autostopem? Jechałem 6lat temu bo jakiś dziadek mnie zabrał 6km z wiochy do Kauflandu. Blablacar zależy mówiłem że jestem przed przed wypłatą więc zapłaciłem cenę wykupionego abonamentu 1 stycznia o której zapomniałem (49€) + 12€ do celu i na granice w pl. Czasami człowiek musi się "przemęczyć"
  • Odpowiedz
#dziendobry Zimno, deszcz.

WIATR............ południowo południowo-zachodni (SSW) z prędkością 19 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... słaby: deszcz
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
mroz3 - #dziendobry Zimno, deszcz.

WIATR............ południowo południowo-zachodni ...

źródło: obraz_2024-01-24_071230835

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dziendobry Zimno, pochmurno.

WIATR............ zachodni południowo-zachodni (WSW) z prędkością 11 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
TEMPERATURA...... 1
mroz3 - #dziendobry Zimno, pochmurno.

WIATR............ zachodni południowo-zachodni...

źródło: obraz_2024-01-23_071756754

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach