@Samochodzik_: u mnie wszyscy znajomi (nawet dziewczyny) poszli do wojska. Mam 4 kuzynów i każdy jest w wojsku, znaczy się ostatni z nich który nie był teraz od marca idzie na szkółkę miesięczną. Takze u mnie w okolicy sami wojskowi i każdy się chwali ile to nie zarabia. Podczas pracy idą sobie na siłownie, zjedzą śniadanko potem obiadzik (normalnie na kuchni porządne posiłki im wydają) i idą sobie do domu
  • Odpowiedz
#dziendobry Chłodno, pochmurno.

WIATR............ zachodni południowo-zachodni (WSW) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
TEMPERATURA...... 8
mroz3 - #dziendobry Chłodno, pochmurno.

WIATR............ zachodni południowo-zachod...

źródło: obraz_2024-02-12_073907675

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Poniedziałek kto wymyślił taki dzień, Cały czas głowa boli boli mnie, Do roboty nie chce mi się wstać, To ciągle ze mną jest ten głupi głupi kac." Jak trafnie śpiewał zespół D-bomb, tak i ja życzę udanego dzionka i pysznej herbatki :)
  • Odpowiedz