Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
Jeśli ktoś zwiedzając Dolny Śląsk zawita w okolicę Dzierżoniowa (paręnaście kilometrów od Świdnicy) i zgłodnieje - niech koniecznie odwiedzi restaurację Basilico.

Tamtejsza pizza - jak dla mnie - bezkonkurencyjna. Genialna, włoska, z sosem lub bez (biała), ciasto fantastyczne, składniki świetnie dobrane, jakościowo super, wszystko przemyślane. Zdecydownie polecam, a dla tych, którzy wolą coś innego niż pizza - dania kuchni włoskiej również tam znajdą.

Ja sam odwiedzam to miejsce regularnie, mimo, że mam tam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj moja koleżanka była na wycieczce na tzw. Skałach Słupiec (woj. dolnośląskie). Jest tam dość ciekawy obraz (?), który ukazuje Matkę Boską z Jezusem. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie miejsce jego zamieszczenia oraz twarz Maryi, której w zasadzie nie ma (zdjęcie w komentarzu).
Formacje skalne są również ciekawe dla geologów, które powstały w wyniku erupcji wulkanicznych.

Więcej informacji o tym miejscu oraz zdjęcia: http://karlowickadolina.pl/skaly-slupiec/

#dolnyslask #geologia
b.....g - Dzisiaj moja koleżanka była na wycieczce na tzw. Skałach Słupiec (woj. doln...

źródło: comment_v8oU2qNWdoGT58iTAvjUB32zm5xnJfWf.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach