Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,
Jeśli ktoś zwiedzając Dolny Śląsk zawita w okolicę Dzierżoniowa (paręnaście kilometrów od Świdnicy) i zgłodnieje - niech koniecznie odwiedzi restaurację Basilico.

Tamtejsza pizza - jak dla mnie - bezkonkurencyjna. Genialna, włoska, z sosem lub bez (biała), ciasto fantastyczne, składniki świetnie dobrane, jakościowo super, wszystko przemyślane. Zdecydownie polecam, a dla tych, którzy wolą coś innego niż pizza - dania kuchni włoskiej również tam znajdą.

Ja sam odwiedzam to miejsce regularnie, mimo, że mam tam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach