Wpis z mikrobloga

@CoTyMiNiePowiesz: Pana z krakowskiej mogę polecić, 2 razy mialem okazję skorzystać z jego usług i gość się zna na rzeczy. Za pierwszym razem problem z check engine i błędem potencjometra pedału gazu - 3 mechaników przed nim nie dało rady, a Pan Sulej załatwił sprawę, później wymieniałem świecę żarową ale to już pierdółka. Generalnie bardzo dobry mechanik jednak ma sporą kolejkę aut i dużo klientów.
@czteroch: już mam, starczy mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@novak666:
1. To są dość proste rzeczy (takie świece żarowe to spokojnie samemu można wymienić) imho, ale dzięki za opinię :)
2. Możesz wskazać którzy wymiękli? Warto też wiedzieć, do kogo NIE warto się udawać... ;)
3. Wiesz coś na temat możliwości doholowania samochodu do niego? Ma coś w ofercie czy koniecznie na własną rękę trzeba szukać?
@CoTyMiNiePowiesz: świeca to wiem, że banał ale się nie tykam żeby czegoś nie #!$%@?ć. Z check enginem już była jazda bo auto dostawało świra i odcinało gaz przy obrotach wyższych niż 2k, można było tylko na polsprzegle :D lub zresetować kompa z błędów tym chińskim #!$%@? elm327 czy jakoś tak i przez jakiś czas błąd się nie pojawiał. Okazało się, żę eketronika nawalała. Na pewno nie polecam gościa z karkonowskiej na
@CoTyMiNiePowiesz Ja jeszcze mogę polecić mechanika z ul. Lewej (boczna Kosmonautów), p. Aleksandra, zwanego na forum Renault jako "magik od renówek" ;) Obecnie od dawna zajmuje się też innymi markami, także jak chcesz numer, to mogę na priv dać. Generalnie polecić mogę z czystym sercem, bo naprawy w miarę tanie (w porównaniu z innymi warsztatami), nigdy nie naciągnął, naprawy wykonane szybko i fachowo :)
Polecić mogę natomiast jeszcze chłopaków z drift serwis na warsztatowej, od lat u nich naprawiałem auta i zawsze byli pomocni, przed robotą zawsze dzwonią z informacją co jest do wymiany i za ile, nie kroją od razu za najdroższe części tylko zaczynają od pierdółek. Ostatnio wymieniałem u nich skrzynię biegów, regenerowałem klime, wymieniałem kompresor wszystko śmigało. Wszystkie mniejsze naprawy też u nich robię i mam o nich dobrą opinię, ceny umiarkowane.
@Tomek7: możesz podesłać, mam w rodzinie kilka Renaultów, ale z Oplem wolę do kogoś kto jest mocno w temacie bo czuję że to nie będzie prosta sprawa a nie mam ochoty zaliczać kilku i robić tego 2msc. ;)

@novak666: dzięki za taką odpowiedź :) będę omijał tych 2 typów, o tym na Karkonoskiej też już czytałem kilka razy że nie ma co się zbliżać nawet...A w tym Difft Serwis specjalizują