Szczerze to #ssri to według mnie jedyna rzecz która może wyleczyc nerwice, żadna #psychoterapia nie wyciszy tych negatywnych myśli i ciągłego niepokoju, nie rozumiem ludzi co hejtują antydepresanty. #escitalopram #paroksetyna #depresja #nerwica
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@JesteMlodyGzGdyni Równie dobrze mógłbyś zamiast SSRI podstawić a-----l, bo przecież też potrafi wyciszyć negatywne myśli i ciągły niepokój (na krótką metę, ale jednak).
SSRI też są potrzebne, bo w fazie ciężkiej nerwicy ciężko bez nich normalnie funkcjonować, ale terapia pomaga w dojściu do stanu psychicznego, żeby móc radzić sobie z życiowymi wyzwaniami bez farmakologicznych wspomagaczy. Oczywiście to terapia to jest działanie długofalowe, trwające czasem kilka lat i potrzeba dużo pracy własnej,
SSRI też są potrzebne, bo w fazie ciężkiej nerwicy ciężko bez nich normalnie funkcjonować, ale terapia pomaga w dojściu do stanu psychicznego, żeby móc radzić sobie z życiowymi wyzwaniami bez farmakologicznych wspomagaczy. Oczywiście to terapia to jest działanie długofalowe, trwające czasem kilka lat i potrzeba dużo pracy własnej,
@Kitku_Karola: w czym problem żeby brać pastylkę rano do końca życia? To tak jakby mieć nadciśnienie
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piszę to jako przestroga dla osób, które mogą być w podobnej sytuacji do mnie.
W wieku szkolnym mimo dużego powodzenia wśród dziewczyn, balem się wchodzić w związki, byłem dość wycofany w relacjach międzyludzkich, wolałem głównie sam spędzać czas lub w męskim gronie. Dalem dla siebie cel, ze bedę wchodził w zwiazek dopiero po studiach i jak pracę zdobędę. Tak jak powiedzialem, tak uczyniłem. W tym czasie bardzo mocno wzrosla
Piszę to jako przestroga dla osób, które mogą być w podobnej sytuacji do mnie.
W wieku szkolnym mimo dużego powodzenia wśród dziewczyn, balem się wchodzić w związki, byłem dość wycofany w relacjach międzyludzkich, wolałem głównie sam spędzać czas lub w męskim gronie. Dalem dla siebie cel, ze bedę wchodził w zwiazek dopiero po studiach i jak pracę zdobędę. Tak jak powiedzialem, tak uczyniłem. W tym czasie bardzo mocno wzrosla
@mirko_anonim: w większym mieście wcale lepiej by nie było - lasek jest tam więcej, ale mają też znacznie większe wymagania
@mirko_anonim: domyślam się, że jest Ci ciężko - ale sam sobie musisz odpowiedzieć na pytanie czy faktycznie kobieta, dziecko i rodzina to jest dla Ciebie
Często mam doły w ciągu dnia, gdzie nawet płaczę.
@mirko_anonim: domyślam się, że jest Ci ciężko - ale sam sobie musisz odpowiedzieć na pytanie czy faktycznie kobieta, dziecko i rodzina to jest dla Ciebie
@mirko_anonim a nie jest tak, że za szybko kogoś odrzucasz zamiast dać Wam czas żeby się poznać i zbliżyć? Byłeś na kilkunastu randkach w ciągu pół roku, czyli randka co mniej więcej dwa tygodnie i nikt Ci nie pasuje - może "problem" jest w Twoim podejściu, a nie w dziewczynach.
Wiadomo, że na pierwszej randce ani ona nie zadeklaruje, że przeniesie się do Ciebie, ani Ty nie rzucisz pracy. Za to
Wiadomo, że na pierwszej randce ani ona nie zadeklaruje, że przeniesie się do Ciebie, ani Ty nie rzucisz pracy. Za to
- 9
@meltdown: jeśli 2 lata to długotrwałe, to ja :)
- 2
Po zakończeniu mojego 6,5 letniego związku jest ze mną źle, ale wczoraj i dziś to już naprawdę kiepsko. Od dłuższego czasu jem max 3 małe posiłki dziennie, czasem 2 małe. Chyba 50 % tego co kiedyś (4-5 solidnych i i treningi). Pójście się umyć (a to robię) to dla mnie wysiłek. Nie mam ochoty na nic. Pracuję, ale cierpię w tej pracy. Nawet jej nie lubię i chciałem zmienić (wrócić na stałe
@Kopyto96: ziom, wszystko będzie dobrze. Ja zakończyłem 8 letni związek. Żeby było śmieszniej, moja była dała na wykopie dość podobny wpis do twojego. A później jeszcze zakładała multikonta żeby mnie stalkować.
To normalne że tak się czujesz. Mogę ci poradzić żebyś skupił się na sobie. Mnie bardzo pomogła #silownia i ogólnie skupienie się na rozwoju osobistym. Musisz sobie poukładać pewne rzeczy, ale jak już to zrobisz i jednak
To normalne że tak się czujesz. Mogę ci poradzić żebyś skupił się na sobie. Mnie bardzo pomogła #silownia i ogólnie skupienie się na rozwoju osobistym. Musisz sobie poukładać pewne rzeczy, ale jak już to zrobisz i jednak
- 1
@Atreyu: dziękuję mirku za słowa wsparcia i pozdrawiam ciepło
Pół godzinny spacer w parku lepszy niż antydepresanty.
Change my mind.
#psychologia #depresja #przegryw
Change my mind.
#psychologia #depresja #przegryw
konto usunięte via Wykop
- 1
@Sasquatch15: prawda to , piekna pogoda u mnie
konto usunięte via Wykop
- 5
@Sasquatch15: cope
- 344
źródło: wSzGosEThYiTHwSN
Pobierz@Akinori456: często mam okresy, że żadna gra nie sprawia mi przyjemności już bo jest tak źle więc po pracy odpalam ludzi na YouTube żeby sobie gadali a ja leżę w łóżku i śpię albo czytam coś ale to mija po czasie i potem gierki znowu sa fajne
@Akinori456: ja z wiekiem straciłem zapał do grania w gierki akcji, a przestawiłem się bardziej na gierki w które można grać jedynie myszką leżąc w łózku, np. ostatnio Steamworld Build
- 8
j----e lęki zniszczyły mi życie
dosłownie k---a
w każdej możliwej sytuacji lęk wycofanie zahamowanie
pierdyliony zmarnowanych szans i okazji przez ten j----y zasrany lęk
ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
dosłownie k---a
w każdej możliwej sytuacji lęk wycofanie zahamowanie
pierdyliony zmarnowanych szans i okazji przez ten j----y zasrany lęk
ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
źródło: IMG_20230204_224154
Pobierz- 2
czuliście kiedykolwiek przynależność do jakiejś grupy czy gdziekolwiek
ja wsm miałem króciutki epizod gdzie tak mi się wydawało ale bardzo szybko się to skończyło i już więcej nie
ja wsm miałem króciutki epizod gdzie tak mi się wydawało ale bardzo szybko się to skończyło i już więcej nie
źródło: IMG_20230204_224115
PobierzTag #przegryw to bagno, wchodzenie w to miejsce to jak branie narkotyków. Człowiekowi umiera przysłowiowa dusza, traci resztki wiary w siebie i jest utrzymywany w przekonaniu że jest zerem przez "kolegów". Część z was członków tagu to wie i wchodzi na ten tag trollować, część jednak bierze to miejsce na poważnie wyrządzając sobie bardzo mocną krzywdę. Chciałbym żeby wstawili się za mną ludzie którzy to miejsce opuścili czy też ograniczyli
źródło: odciecie_od_tagu_szumikka
Pobierz@niemalala7: wez gosciu, dajesz mi za przyklad jakiegos programiste jak ja zmieniam kolchoz na maka
@niemalala7: CHŁOP UMIE ZROBIC Drop Table i WIELKI PROGRAMISTA xD
Na tagu przegryw nastąpił kolejny cud, narodził się nam nowy Malala7. @DROP_TABLE_Usernames znany wcześniej pod pseudonimami:
1) @Szumimiwelbie
2) @Szumrzeczny
3) @Szumikk
dostał właśnie robotę
1) @Szumimiwelbie
2) @Szumrzeczny
3) @Szumikk
dostał właśnie robotę
źródło: nowy_malala7
Pobierz@niemalala7: nie każdy kto się stara osiągnie sukces. Na tym polega przegryw
@niemalala7: wiem, ale ja teraz mówię o osobach które cały czas coś robią, starają się a i tak dalej mają gówniane życie. Ty to przedstawiasz tak, że każdy osiągnie sukces wystarczy chcieć. Tak jak w bajkach Disneya
- 11
Piękną pełnia księżyca...
Człowiek siedziałby teraz na balkonie, ciepło ubrany, i popijały coś ciepłego, albo nawet i p--o, słuchając jakiejś fajnej muzy, a tak to idzie na nocna zmianę...
I tak czeka mnie 10 nocnych męczarni, bo mam 10 właśnie nocek...
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Człowiek siedziałby teraz na balkonie, ciepło ubrany, i popijały coś ciepłego, albo nawet i p--o, słuchając jakiejś fajnej muzy, a tak to idzie na nocna zmianę...
I tak czeka mnie 10 nocnych męczarni, bo mam 10 właśnie nocek...
#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
źródło: temp_file7616413522602849334
Pobierz@Akinori456: Pełnia Robaczego Księżyca
źródło: IMG_20240325_210204
PobierzBrał ktoś lek setaloft?Czy na początku brania mieliście jakieś objawy np kręcenie w głowie albo duża senność?Po jakim czasie u was działał ten lek i czy na początku braliście po całej tabletce czy pół?
#depresja #nerwica #ssri #snri #antydepresanty #psychiatria
#depresja #nerwica #ssri #snri #antydepresanty #psychiatria
@Kodzirasek: priv
@Kodzirasek: każda sytuacja mnie stresowała, na samą myśl że mam gdzies isc np do lekarza, czułem że coś mi się dzieje w żołądku i czułem parcie żeby isc do kibla, w zasadzie to nawet po 5 razy dziennie srałem. Do tego ogromna potliwość, Wiecznie obniżony nastrój, zerowe libido (a zanim zachorowałem byłem typowym ruchaczem który wali gruchę 10 razy dziennie), uderzenia gorąca, ciagle uczucie ciepła, brak pewności siebie, rozdrażnienie. Dopiero
1
Szokujące kulisy pracy w RMF FM. Fala komentarzy po materiale Onetu. "O mój Boże

Szokujące kulisy pracy w RMF FM". Zatrważające relacje pracowników popularnej stacji. Ich wyznania wywołały falę komentarzy w internecie. "Brawa za odwagę" — napisał Sebastian Białach.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
Byliście już u Świętej Spowiedzi przed tymi nadchodzącymi Świętami Zmartwychwstania Pańskiego?
#przegryw #depresja #wiara
@ZacharJasz92
#przegryw #depresja #wiara
@ZacharJasz92
źródło: 4ff31b3308565c83db1c96d52a68f388
PobierzByłeś u spowiedzi?
- Tak 14.7% (10)
- Nie, lecz pójdę 13.2% (9)
- Nie, nie idę 72.1% (49)
@grap32 tak
źródło: temp_file1928791800607898034
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@grap32: Witaj :). Nie byłem u spowiedzi i nie pójdę, moim zdaniem po prostu modlitwa wystarczy ale szanuje że ty chodzisz.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie szukać pracy biurowej bez większych umiejętności? Do korpo gdzie rzekomo wystarczą jakiekolwiek studia Excel i angielski na rozmowach oprócz testów z excela i sprawdzania poziomu angielskiego dopytują o trudne zagadnienia finansowe, na których ulewam każdą rozmowę i robię z siebie tylko debila, już nie wspominając o absurdach takich jak 4 etapy rekrutacji, testy osobowości itp. Na stanowiska typu pomoc/asystent biurowy nikt nawet nie oddzwania na wysłane CV,
Gdzie szukać pracy biurowej bez większych umiejętności? Do korpo gdzie rzekomo wystarczą jakiekolwiek studia Excel i angielski na rozmowach oprócz testów z excela i sprawdzania poziomu angielskiego dopytują o trudne zagadnienia finansowe, na których ulewam każdą rozmowę i robię z siebie tylko debila, już nie wspominając o absurdach takich jak 4 etapy rekrutacji, testy osobowości itp. Na stanowiska typu pomoc/asystent biurowy nikt nawet nie oddzwania na wysłane CV,
@mirko_anonim: czas na kołchoz jakiś okoliczny. Zaleta taka że nawet CV nie musisz mieć.
@mirko_anonim: Celuj bardziej w AP/AR na stanowiska juniorskie albo staże.
Na jakie stanowiska aplikowałeś, że spotkałeś się z mega trudnymi zagadnieniami finansowymi?
Na jakie stanowiska aplikowałeś, że spotkałeś się z mega trudnymi zagadnieniami finansowymi?
- 0
Pogadałem dziś z przyjaciółką mojej ex, która wyjechała za granicę rok temu i kontakt mają tylko na messengerze i telefoniczny. Mówi, że wie, że to jest już na 100 % koniec i nie ma o co walczyć i jej bardzo przykro. Lubiliśmy się. To jest dla mnie bardzo ciężkie. Inna jej przyjaciółka między wierszami stwierdziła to samo, ale mówiła, że to nasza sprawa i musimy sobie wyjaśnić. Miałem jeszcze małą nadzieję, że
Spędzała ze mną praktycznie 100 % czasu wolnego.
@Kopyto96: opisujesz jakby to była jakaś laska ekstraliga a tymczasem to zwykła s---------a i bluszcz, szanuj się typie XD
@Kopyto96: Ile razy Ci jeszcze trzeba napisać że nie będzie żadnego powrotu, za jakiś czas ona sobie kogoś znajdzie (jak już nie ma kogoś na oku) wtedy już będziesz całkiem r-------y psychicznie, im szybciej zaakceptujesz że to już koniec tym lepiej
¯\(ツ)/¯
¯\(ツ)/¯
- 122
Przyszedł kierownik, podał wszystkim rękę a mnie pominął xD
#przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
#przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
i znowu w kołchozie wszyscy zebrali się w grupy i ze soba gadają bo maszyny stoją, a ja oczywiście jak ten odmieniec siedzę sam i gapię sie w telefon.
#przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
#przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna



























@naksu:
źródło: 5nyl3i
Pobierz