Wykop pytanie.

Moja mama jest cukrzykiem. Dzisiaj po rutynowej wizycie po leki i paski do glukometra u lekarza rodzinnego, dowiedziała się w aptece, że akurat ten model wycofują z rynku i to ostatnie paski na stanie. Teraz pytanie, czy lekarz rodzinny może "przepisać" ten glukometr, czy musi iść do diabetologa na którego wizytę będzie pewnie czekać z pół roku, ktoś wie?

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stulejan: Mój różowy pasek jest cukrzykiem i też ją to spotkało, znalazłem stronę producenta tegoż glukometru i okazało się że za darmoszke wymieniaja na nowy z dziesięcioma paskami gratis (jak zwykle). Do tej pory używała Accu-Chek Go a wymienili jej na Accu-Chek Performa Nano.
  • Odpowiedz
Od 12 lat dzien w dzien pilem tylko slodkie napoje typu cola sprite itd w----------m tony slodyczy tym bardziej ze moja mama pracuje w niemczech i mi przywozila bylem u lekarza dal mi skierowanie na cukier bo podejrzewa u mnie cukrzyce waze okolo 113kg od przedwczoraj p----------m w p---u cukry i pije tylko wode zywca niegazowana trzymajcie kciuki zeby mi sie udalo utrzymac to juz caly czas #medycyna #cukrzyca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki chciałem używać telefonu do odbioru sygnału z urządzenia, które mierzy cukier u chorych na #cukrzyca
Wygląda to tak, że wpięty w ciało sensor, wysyła do telefonu przez bluetooth informacje o poziomie cukru.

Niestety telefon wyłapuje tylko około 50% odczytów.
Na forach powiedziano mi, że to wina ustawienia "intelligent battery power saving"

"Moto
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spróbuj wybrać opcję "Optymalizacja baterii" nastepnie wybrać aplikację i opcje "nie optymalizuj"


@BrudnyPedro: tak miałem zrobione od samego początku
rozumiem, że zmianę androida to raczej powinien jakiś serwisant? przez podpięcie do komputera itp?

@wwwp5: 500zł miesięcznie, można taniej jak się trochę
  • Odpowiedz
Szukam jakiegoś dobrego Mireczka chorego na cukrzycę. Kurde jaki wstęp....heh. Mianowicie, jakiś czas temu u mojego 15 letniego kota stwierdzono zaawansowaną cukrzycę, przepisano mu insulinę, i tak dziadka leczę, i wszystko było by o.k gdyby nie to że, mu bardzo skacze cukier, dlatego nabyłem drogą kupna glukometr, ale niestety paski są bez refundacji, a wiadomo kot nie ubezpieczony w NFZ, więc zniżki nie ma. I tak raz w tygodniu kupuję paski za
patrickk09 - Szukam jakiegoś dobrego Mireczka chorego na cukrzycę. Kurde jaki wstęp.....

źródło: comment_Vck8Em3dn8An8yNfQm9Neo2LlFbkCAul.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a wiadomo kot nie ubezpieczony w NFZ, więc zniżki nie ma.


@patrickk09: o jak śmiechłem xD

W bezrobociu go zarejestruj, będzie miał ubezpieczenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Wie ktoś może czy Medtronic posiada w serwisie pomp wymianę wyświetlacza do pompy MiniMed Paradigm? Jeśli tak to może wie jaki jest to koszt i ile trzeba czekać odesłanie pompy? #cukrzyca #medycyna #medtronic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2207 - 1,5 = 2205,5
Z opóźnieniem, ale i ja zaczynam odliczanie w #roknasilowni.

Kiedyś miałem lepsze ciężary, ale to było kiedyś, więc trzeba stopniowo zwiększać i z czasem będzie konkret (òóˇ)
Dzisiaj robiony był trening A (używam zmodyfikowane FBW z internetów), który choć jest dłuższy to znoszę lepiej. Bieganie na koniec daje się we znaki bez względu
matti05 - 2207 - 1,5 = 2205,5
Z opóźnieniem, ale i ja zaczynam odliczanie w #roknasi...

źródło: comment_rgubnnyyvvYSyC3YlKbFgOpgFJcxrtys.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Godzinę temu byłem u kumpla w firmie naprawić mu jedną pierdołę w aucie.
Półtora kilometra, to walnąłem szybki spacer.

Po drodze, na jednej z mniejszych ulic zaczepił mnie jakiś gość. Na oko 45 lat.
Powiedział, że nikt kogo spotkał nie chciał mu pomóc, bo ludzie uważali go za pijaka i nawet nie próbowali go wysłuchać.

Gość
StaryWedrowiec - Godzinę temu byłem u kumpla w firmie naprawić mu jedną pierdołę w au...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słodki Mirki i Mirabelki. Na telefonie mam aplikację do zapisywania pomiarów cukru, ale przydałaby mi się jakaś stronka na której mógłbym wpisać wyniki z glukometru, a to wyplułoby mi ładny raport tak jak te aplikacje. Coś ktoś?

#cukrzyca #diabetyka #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach