Już niedługo Cyrk Korona wraca, a my w tym czasie wszyscy razem śpiewamy i tańczymy

Beeee beeee FDA approved it this time
Beeeee beeee There is no poisooooon

(
B.....n - Już niedługo Cyrk Korona wraca, a my w tym czasie wszyscy razem śpiewamy i ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ustrojstwo: mysle sobie, ze w europie, a tym bardziej w Polsce to nie przejdzie, a potem sie dowiaduje, ze znajoma poleciala wczoraj po boostera na wersje wirusa, ktorego nie ma od 2 lat (ʘʘ)
  • Odpowiedz
jeśli jesteś młody i zdrowy masz na to małe szanse.


@Grooveer: No ale wszyscy inni kazali mi sie zaszczepić i nazywali mnie mordercą, bo stanowiłem ogromne zagrożenie dla osób, które wzięły 3 dawkę szczepionki xD
  • Odpowiedz
Zmieniłem zakres dat na pierwszym wykresie, żeby sięgało poprzedniego szczytu.
Wykonywaliśmy wtedy około 15 razy więcej testów.
  • Odpowiedz
Niezła korekta na Litwie, prawie 10%. Na wykresie przyrostu wygląda to niedorzecznie, więc będzie poprawione od kolejnego wpisu.
  • Odpowiedz
@Grooveer: no jeśli o korelacji Long covid - szczepienia! piszą instytucje rządowe a ty (Nature) nie bierzesz tego pod uwagę a mamy do czynienia prawie wszędzie z większością zaszczepionych tzn,że bierzesz od kogoś kasę by o tym nie wspomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dobrze wiesz co też łatwo sprawdzić że np FDA bierze 48% kasy (ok 2.8mld$) z prywatnych rąk (ciekawe które to rączki?xD) a
Verdino - @Grooveer: no jeśli o korelacji Long covid - szczepienia! piszą instytucje ...

źródło: comment_1661874040MOXlIjn10PiCqpsz7dEUUb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W wtorek tydzień temu nad moim domem latał dron. Podejrzany. Teraz mam gorączkę 38, bóle mięśni i stawów i gardła. Nie wychodziłem nigdzie bo miałem urlop. Siedziałem cały czas w domu. Nie miałem z nikim kontaktu bo piwniczak here. Ktoś tym sezonem rozpylił covida i mnie zaraził.czy jak to wytłumaczyć? #covid19 #covid #koronawirus #teoriespiskowe #chemitrails #foliarze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaluka106: czas rozpoczęcia intensywnej fazy infekcji może być bardzo odwleczony w czasie, tydzień, a nawet dwa i w niektórych przypadkach nawet dłuższy

przykładowo odkleszczowe infekcje zwykle rozpoczynają się minimum po tygodniu od wkucia kleszcza, a raczej pierwsze objawy pojawiają się po dwóch tygodniach (zazwyczaj jak szybko usuniemy kleszcza to nie wniknie w nas wystarczająco dużo wirusów, bakterii i pierwotniaków z kleszcza, aby wywołać kiedykolwiek istotne objawy)

należy brać pod uwagę
  • Odpowiedz
@kaluka106: prawo w polsce jest od tego, aby polityk i jego mocodawca, mógł gnoić przy pomocy urzędnika obywateli, jakby był porządek to byś strzelbą to zestrzelił i nikt nie miałby prawa, aby w to ingerować, a gostek od zbyt blisko latającego drona jeszcze by dostał zakaz ich używania
  • Odpowiedz
Mirki, nigdzie nie mogę znaleźć jasnej informacji, więc liczę, że Wy mi pomożecie. W piątek wylatuje do kraju, w którym konieczne są szczepienia/ test. Moje poprzednie szczepienie było nieaktywne przez 9 miesięcy ze względu na brak dawki przypominającej, 3 dni temu ją wziąłem i certyfikat mam aktywny, widnieję jako zaszczepiony. Czy śmiało mogę z niego korzystać i się nim posługiwać, czy musi minąć jakiś czas (pamiętam, że rok temu przy pierwszym szczepieniu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zaszczepiony domownik ma kwarantannę jeśli ja jestem pozytywny? No i czy dzieci 2 i 3 lata tez maja?
#covid19
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach