No to jest dokładnie to co powiedziałem. Wyszukaj sobie jaki jest procent poronień ciąż w UK, także w odniesieniu do trymestrów. I porównaj sobie.
  • Odpowiedz
wszystko mnie boli, mam katar i gorączkę, testy na covid wychodzą pozytywnie co mam robić dalej?
chcę się zapisać do przychodni na teleporadę, a najbliższy termin to 21 września xd
za to konsultacje stacjonarne to już jutro wolne terminy od rana do wieczora
czy mają covid można iść na wizytę stacjonarną?
#covid19 #koronawirus #medycyna #nfz
coram_populo - wszystko mnie boli, mam katar i gorączkę, testy na covid wychodzą pozy...

źródło: comment_1662284812d2otaYGXa178QCdxwH4mHj.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Canova: juz nie ma kwarantanny zadnej, w zeszlym miesiacu zlapalem, to lekarz mnie tylko pytal czy chce L4 i ze prosi mnie, zebym zostal w domu jak moge, ale zmusic mnie nie zmusi ¯\_(ツ)_/¯
@coram_populo: dzwon do przychodni, powiedz, ze masz covid i normalnie idziesz na wizyte, ale na miejscu juz beda gotowi w maseczkach
  • Odpowiedz
@bojesiewody: Ja mam astmę, niezaszczepiony, trafiło mi się w te wakacje, lekko było pod względem objawów kaszel około tydzień i z 2 dni drapania w gardle i lekkiego przytykania nosa ale wylosowałem też nadmierną senność i problemy z pamięcią. Jednak już wszystko minęło i jest ok. Żyłem cały czas normalnie, codziennie byłem w sklepie i ogólnie na dworzu. Patrząc na liczbę kichajacych, kaszlących i smarkajacych w sklepach w to lato
  • Odpowiedz
Zauważalnie tagi ożyły.
Dlaczego?
Historia:
Jak Niedziele uznał, że wpuszczamy 3mln przybyszy z Bialorusi (tych spod płotu) i Ukrainy to wówczas covid został odwołany.
Covidianie zamilkli bo narracja się nie zgadzała. Jeszcze chwile wcześniej zamyklai szkoły bo ogniska a tu niekontrolowanie wpadło 3mln wiec lepiej sie nie odzywać.
No i tak sobie leciały miesiące aż tu nagle w lipcu.... covidianie z nienacka zaatakowali kolejną falą. Nie udało się bo tylko na chwile drgneły zakażenia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie to uczucie kowidianie, że biznes szczepionkowy, maseczkowy i spekulacja aktywami, walutami oraz dostępnością towaru na rynku sprawiła, że podczas pandemii, ŚREDNIO CO 30 GODZIN(!!!), pojawiał się nowy miliarder? Nigdy w historii świata nie osiągnięto takiego wyniku. W tym samym czasie, co rok, przybywało 300 milionów ludzi, których zaczęła dotykać skrajna bieda ("extreme poverty").

Mission complete, dzięki mentalnym niewolnikom. Jeszcze kilka kryzysów, bezwarunkowy dochód minimalny, sojowe mięso obniżąjące poziom testosteronu i jesteśmy
n.....e - Jakie to uczucie kowidianie, że biznes szczepionkowy, maseczkowy i spekulac...

źródło: comment_1662198072Ec9br3ZmDHwiuBwYN80gSa.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że dzisiaj jest mowa o nowych szczepionkach na omikron a covidianie już się zamotali po ilu dawkach jest się zaszczepionym a po ilu antyszczepem i którą teraz trzeba przyjąć ja zapytam ile można max mieć skierowań na szczepienie w kolekcji IKP? Ja mam 6 ale osoby starsze dostawały parę miesięcy wcześniej pierwsze skierowanie, nie wiem też czy też co około 3 miesiące dostają nowe? A zaszczepieni niewystarczającą liczbą dawek też mogą
Pieniek1991 - Jako, że dzisiaj jest mowa o nowych szczepionkach na omikron a covidian...

źródło: comment_1662133496EurVR9JBR2Vdla70OSwFuQ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AntiTroll2021: @Pieniek1991: A ja nie mam konta na IKP, telefon sanepidu zablokowany i mogą mnie pocałować w dupe. Ktos coś będzie chciał to zapraszam listownie za potwierdzeniem odbioru z decyzją administracyjną. Kwarantanny też nie dostałem ani dziecko nie miało bo informacja od dyrektora w dzienniczku... KTÓREGO MIEĆ NIE MUSZE, nie jest prawnie umocowana w żaden sposób.
Polecam :) Chociaż dla wielu już jest za późno bo maja konta
  • Odpowiedz
@Bigbluee: Ja mam od dawna profil zaufany więc i ikp. Numeru telefonu nie mam tam podanego, zgody na kontakt też nie ma. :) Też nie miałem ani jednej kwarantanny, miałem ze wszystkimi znajomymi umowę że jeden w raziewpadki nie wydaje reszty. I to w czasach jak wykopki siedziały głęboko w piwnicy i rzucały się zagryźć jak ktoś powiedział że kichnął w markecie. :)
Poza tym ikp ma u nas każdy
  • Odpowiedz
nie no, test służy do potwierdzenia.


@Marsik: Czy przed marcem 2020 też każdą infekcję sprawdzałeś testami czy to grypa, angina, przeziębienie czy jeszcze coś innego?

Więc jak wychodzi negatywny to nie znaczy że nie masz, ale jak pozytywny to już raczej masz na pewno.


@Marsik: xDDD Wiadomo dlatego trzeba testowac do skutku aż wyjdzie pozytyw w końcu każdy z jakimikolwiek objawami ma covid, a jak nie ma objawów
  • Odpowiedz
Pomóżcie bo zaraz mnie coś r---------i, od ponad tygodnia bolało mnie gardło ale tak lekko, od wczoraj ból jest taki, że jem tabletki na gardło jak tiktaki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Strepsils z miodem w ogóle nie działa, intensive też za bardzo nie, Orofar Max jedynie coś lekko daje ale to i tak nic.
Dodam, że #covid19 przeszedłem w kwietniu, a ludzie z mojego otoczenia są
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Mistborn najpierw 2 dni gardło, myślałem że przez otwarte okno w nocy, 3 dnia zamknąłem okno i mi było mega zimno i pojechałem do szpitala z bólami głowy ktore mnie męczą od prawie 3 tygodni i nic nie pomogli bo jestem pozytywny. W szpitalu mi zrobili szybki test, później lekarz rodzinny pcr.
  • Odpowiedz