Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@coram_populo: idz zrob test w tej śmiesznej stacji co wtedy były z automatu cie wrzuca na 2 tygodnia kwarantannę i sobie odpoczniesz. Chyba z to już tak nie działa xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Canova: juz nie ma kwarantanny zadnej, w zeszlym miesiacu zlapalem, to lekarz mnie tylko pytal czy chce L4 i ze prosi mnie, zebym zostal w domu jak moge, ale zmusic mnie nie zmusi ¯\_(ツ)_/¯
@coram_populo: dzwon do przychodni, powiedz, ze masz covid i normalnie idziesz na wizyte, ale na miejscu juz beda gotowi w maseczkach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieniek1991: taa, na poczatku bylo spoko, ale mam jeszcze jedna chorobe pluc i potem troche (z)dychałem
Zreszta uznalem, ze jak nie musze to nigdzie nie wychodze, zaraze jakas babcie w sklepie i bedzie miala klopot. Siedzialem ponad tydzien w domu i jak juz nie mialem objawow to dopiero wyszedlem.
@bojesiewody: Ja mam astmę, niezaszczepiony, trafiło mi się w te wakacje, lekko było pod względem objawów kaszel około tydzień i z 2 dni drapania w gardle i lekkiego przytykania nosa ale wylosowałem też nadmierną senność i problemy z pamięcią. Jednak już wszystko minęło i jest ok. Żyłem cały czas normalnie, codziennie byłem w sklepie i ogólnie na dworzu. Patrząc na liczbę kichajacych, kaszlących i smarkajacych w sklepach w to lato to