Covida w Polsce chyba już nie ma. Ewidentnie złapałem, razem z dwoma osobami z którymi byłem na wyjeździe jakieś choróbsko xD No covida już przechodziłem dwa razy (i to tylko oficjalnie) i bardzo podobne objawy. Lekarze już nie przepisują testów się dowiedziałem xD Lekarze na urlopach, więc i tak nie ma co próbować na NFZ się dostać xD A najlepiej przyjść fizycznie a nie na teleporadę, bo nie ma miejsc, bo baby
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taktoto: Dokładnie tak jakby pewność ze to nie COVID zwalniała go z tego ze może chodzi i zarażać nawet przeziębieniem xD jak jestem chory to staram się nikogo nie zarażać a nie latam i na wszystkich kaszle nie ważne co jest przyczyna choroby… iść na zwolnienie i odsiedzieć swoje tyle
  • Odpowiedz
#zdrowie #covid19 Przed chwila w serwisie informacyjnym Polskiego Radia 24, padla informacja, że od końca września ma być więcej czwartej dawki szzepionki przeciw SARS-CoV-2. Nie mogę się już doczekać kiedy mojej półce wiekowej pozwolą się juz doszczepić. #wyznania #4dawka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jinnoman: póki nie masz pełnych badań nie ma po co wszczynać paniki ani teorii spiskowych. Dotychczasowe badania nie potwierdzają katastrofy, a poronienia bez szczepień to nawet 15% wszystkich ciąż. Tutaj póki co masz w zaokrągleniu 1,2% (rząd wielkości mniej!) badanych. Im późniejsza ciąża (a więc i dalej od szczepienia), tym trudniej o poronienie, większość następuje w pierwszych miesiącach.
  • Odpowiedz
@jinnoman: w świetle aktualnych badań są normalne. Nawet gdyby poroniły te, od których nie dostano informacji zwrotnej. Drugie źródło z podlinkowanych przeze mnie wspomina o 26%.
Spiskowe jest to, że równie dobrze możesz powiedzieć, że "może się okazać, że ziemia jest płaska, bo badania zostały sfabrykowane, a urządzenia geodezyjne źle skalibrowane". Będziesz miał badania potwierdzające teorię o katastrofie to nazywaj katastrofą. Póki co żadnej katastrofy nie ma i nie wygląda
  • Odpowiedz