Dziennikarka pyta szefową CDC o komentarz do wypowiedzi Dr Paul Offita, doradcy komitetu FDA który twierdzi że młoda osoba najprawdopodobniej nic nie zyska na tym nowym boosterze, ta szczepionka powinna być skierowana do osób starszych.

Co mówi szefowa CDC:

Upraszczamy przekaz. Przekaz jest taki - musisz się zaszczepić przed sezonem jesiennym. Idź i się zaszczep. Jeśli masz powyżej 12 lat, masz szczepienia podstawowe to sie zaszczep itd


hansschrodinger - Dziennikarka pyta szefową CDC o komentarz do wypowiedzi Dr Paul Off...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro mamy jechać z rodziną do ojca chrzestnego który nie widzieliśmy od 1,5 roku, 200 km w jedną stronę. A właśnie dowiedziałem że od wczoraj prababcia 90+ leży w szpitalu w stanie krytycznym, ma covida. Sam nie wiem czy wypada jechać, inny termin w najbliższym czasie może być ciężko mam napięty kalendarz, to jest moja taka pierwsza sytuacja, może ktoś miał coś podobnego?
#kiciochpyta #choroba #covid19
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Natalia-_-: nie ma teraz covida, wiec nie mozesz chorowac na covida. Rozpocznie sie on pewnie na poczatku zimy, bo teraz tematem przewodnim w mediach jest smierc krolowej i wojna na ukrainie.
  • Odpowiedz
#covid #covid19 #koronawirus #krakow #choroby #medycyna #kiciochpyta

Mireczki, czy ktoś z Was ostatnio przechodził COVID? Mam jakieś dziwne przeziębienie, nie rozłożyło mnie totalnie ale po raz pierwszy w życiu praktycznie kompletnie straciłem zmysł węchu. Nie czuje praktycznie nic, łącznie z olejkami eterycznymi wprost z buteleczki. Nie mam zatkanego nosa, mogę oddychać bez większego problemu.

Jak to teraz wyglada?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie ile po chorowaniu na Covid nie można oddawać krwi? Tutaj jest jakas informacja ale chyba dość stara, bo kwarantanny już nie ma.

Robiłem tylko testy antygenowe w domu, ale z tego co wiem to lekarze po rozmowach telefonicznych zgłosili mnie do bazy chorych na Covid. Czy po prostu jak będe się czuł zdrowy to mogę iść oddawać?

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach