@szczypek45: ok, ten most :) Studenne zaczyna się za Terką i ulokowane jest na wzgórzu gdzie są jedyne pozostałości wsi, potem schodzi się mocno w dół, gdzieś tak na granicy wsi (tak można wnioskować ze zdziczałych drzew owocowych) jest rzeka, być może kiedyś był tam most ale teraz jest to przeprawa po płytach/kamieniach, za tą przeprawą jest droga którą dochodzi się do mostu o którym mówisz i który rozgranicza drogę
kabzior - @szczypek45: ok, ten most :) Studenne zaczyna się za Terką i ulokowane jest...

źródło: comment_1607337256grmcKTagOmKk7OtSYgwV1U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Siemanko, w ostatnią sobotę ze znajomymi postanowiliśmy jechać w polskie #gory na sylwestra. Unikamy Zakopanego (ale nie okolic), może być gdziekolwiek, największe nawet zadupie. Interesuje nas wynajęcie domu/domku dla 6 osób na 5 nocy (28.12-02.01) z zastrzeżeniem, że każdy ma osobną sypialnię.
Nigdy nie byliśmy na takim czymś, więc nawet nie wiemy jakie są odpowiednie ceny, bo w naszej ocenie 5000-6000, które krzyczą #gorale to jakaś farsa. Na
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@l1ght: nie każdy górol jest z-----y, ale nie lubię tego miasta bo mogło być fajnym miejscem, ale oni w tym Zakopanem by się zagryźli za kasę.

Ludzie szukają domków bo istnieje zagrożenie, że coś się złapie i dlatego będzie drogo. Po za tym jest drogo bo ludzie zostawiają syf i trzeba konkretnie sprzątać. Już słyszałem różne historie, taki koleżka pociął sobie rękę wybitą szybą w drzwiach, a i gdzieś słyszałem,
  • Odpowiedz
Mircy, czy da się legalnie lub mniej legalnie wyjechać na 2-3 dni w tygodniu w Bieszczady? Czy wynajmę gdzieś pokoj? Można na priv pisać jak ktoś jest/był i ma jakieś namiary na miejsce gdzie dostanę łóżko do przekimania się i prysznic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bieszczady #hotel #podroze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo Mireczki i Mirabelki!

No to lecimy z kolejna dawką inspiracji wokół Podkarpackiego!

Dużo ostatnio w sieci widać pięknych cerkwi podlaskich, ale nie zapominajcie, że na Podkarpaciu – w Beskidzie Niskim i Bieszczadach, także możecie znaleźć cerkiewne perełki! Od wieków świadczą one o różnorodności Podkarpacia i jego mieszkańców. Co ciekawe, było ich na Podkarpaciu znacznie więcej, dla niektórych jednak historia nie była tak łaskawa i zniknęły na zawsze. Te, które przetrwały dziś są wciąż
rudeiczarne - Halo Mireczki i Mirabelki!

No to lecimy z kolejna dawką inspiracji w...

źródło: comment_1606812799eg4Pb0gbNagxGS0tIpW25T.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach