zmarzł na szlaku na Małą i Wielką Rawkę


@tbjoka: zmarzłem to na Szerokim Wierchu, wicher był przedwczoraj taki jakiego jeszcze w Biesach nie widziałem :)
@Tracz_Janusz: dowaliło konkretnie, całe Bieszczady zasypane, wreszcie jakoś to wygląda a nie tylko wysoko w górach
  • Odpowiedz
Leśna rezydencja, która zatraca się w bieszczadzkim pejzażu <<< znalezisko
Architekci ze studia Medusa Group zaprojektowali rezydencję, który zatapia się w górzystym pejzażu przy granicy Polski z Ukrainą. Architektura rysuje granice z przyrodą. Piękne i dzikie tereny Bieszczad zachwycają melancholią i bogactwem natury, przyciągając miłośników dzikiej przyrody.

#polska #bieszczady #architektura #budownictwo #sztuka #ciekawostki
BaronAlvon_PuciPusia - Leśna rezydencja, która zatraca się w bieszczadzkim pejzażu <<...

źródło: comment_16089911617HSvFbBVMLSBkopye5UGAz.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To taki typowy serial w stylu Polsatów TVNów, ale klimacik Bieszczad i tej wolności jest !
Po obejrzeniu kilku odcinków, to bym z chęcią się przeprowadził z miasta w Bieszczadki ()
link - > https://www.ipla.tv/wideo/serial/Drwale-i-inne-opowiesci-Bieszczadu/5004704


#bieszczady #gory #seriale
P.....K - To taki typowy serial w stylu Polsatów TVNów, ale klimacik Bieszczad i tej ...

źródło: comment_1608644566I7Og0zF0m7tQqdjMarANaL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cheeseandonion: Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości na nepalskim wypoku siedzi sobie jakiś troll, który wrzuca zdjęcie Tarnicy czy Halicza i podpisuje "piękne te nasze Himalaje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miruny mam pytanie, rekreacyjnie śmigam po Tatrach, ale nigdy nie byłem w Bieszczadach. Chciałem zapytać obeznanych, gdzie teraz warto wybrać się na weekend? Czy spanko normalnie teraz idzie zarezerwować? Czy działają schroniska? Lub jaąś ciekawą grupę na fb możecie polecić?

#gory #bieszczady #trekking
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 403
@Habemuspapam69: Yeti poczuł woń łoscypka hej? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kbryla:

 Lecz specyficzny zapach łobudził nie tyko misia, łobudził też ządze, łobrzydliwe homoseksualne żądze. Śniezny Kockodan, przez niektórych nazywany też Yeti, dostaje smergla, gdy pocuje woń fiuta hej. Tak się składo, że łoscypek pachnie tożsamo.
  • Odpowiedz