Mirki, czy u was też w #lidl i #biedronka od jakiegoś czasu jest tak nędzny wybór gazowanych wód mineralnych? Nie żeby kiedykolwiek był duży, ale teraz w biedrze dostępna jest w zasadzie tylko Muszynianka (która notabene zdrożała ostatnio o 30 gr, bo wiadomo, INFLACJA ;)) i Muszyna Skarb Życia. W Lidlu obok Muszynianki jest tylko Saguaro, które ostatnio ma jakiś chemiczny smak.
Czasami to Muszynianki nie ma wcale,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już się zaczyna( ͡ ͜ʖ ͡)
jeszcze nie objęli rządu, a już podwyżka i to 5% żywność w górę od 1 stycznia, ale będziemy europejscy, tvn poklepie po pleckach, dlatego warto było stać do 3 w nocy żeby zagłosować, na złość PiSowi i Kaczyńskiemu!
A to dopiero początek, szykujcie maść na kukle fra... wyborcy( ͡ ͜ʖ ͡)
na horyzoncie ceny prądu, będzie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aa-aa: ale obnizka na vat byla tymczasowa, to raz, a dwa - budzet zostal dopiety na 5% vacie. To nie sa podwyzki, to jest powrot do stawek, zreszta przeglosowany latem przez rzad PIS :) przzypomne takze, ze przez 8 lat nie udalo sie zbic glownej stawki VATu do 22% pisowi, bo niestety ustawa wymaga utrzymanie dlugu publicznego ponizej 43% pkb a mamy powyzej 50%. Ale tak, to Donald zly.
  • Odpowiedz
Ile jest czasu na pobranie biletu z parkomatu, bo sprawdziłem na kamerce, że z samochodu wysiadłem 11:29:30 i wszedłem do sklepu rozmienić gotówkę na drobne, a moim samochodem zainteresował się już 11:30:05. Wracając do parkomatu zauważyłem, że robi zdjęcia rejestracji to już nie wrzucałem tych drobnych tylko szybko wydrukowałem bilet i na bilecie mam 11:31:50. Jak mi się pytał czy przymuje mandat to powiedzialem, ze przeciez mam bilet i wkurzony odjechałem xd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po pierwsze takiego mandatu płacić nie musisz. Po drugie, jak przyjdzie wezwanie, to bierzesz telefon i żądasz informacji na temat tego, jak uzyskali Twoje dane osobowe i jak to się ma do RODO.
  • Odpowiedz
  • 1
@Darkiii: mówię mu, że poszedłem rozmienic pieniądze i mnie dwie minuty nie było, coś mruczał w stylu: czyli nie przyjmuje pan mandatu. To mu mówię, że przecież byłem po bilet
  • Odpowiedz
#biedronka stawia recyklomaty przy sklepach, w których można oddać plastikowe albo aluminiowe opakowania.

https://epoznan.pl/news-news-145218-biedronka_stawia_nowe_maszyny_przy_sklepach_mozna_w_nich_dostac_vouchery_na_zakupy_pierwsza_pojawila_sie_pod_poznaniem

W automacie można oddać plastikowe butelki PET o pojemności do 3 litrów i puszki aluminiowe o pojemności do 1 litra. Do automatu nie można wrzucać szklanych butelek, a także butelek i puszek po olejach i produktach mlecznych. Co istotne, muszą to być opakowania napojów dystrybuowanych w sklepach Biedronka. Ale warunków jest więcej - nie mogą być zgniecione,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już ładuję auto pod dach niezgniecionymi butelkami i puszkami i jadę do biedronki żeby odebrać voucher na zakupy o wartości 2 PLN.


@lab_rat: pamiętaj, że mieszkasz w Polsce i jak jakiś sklep chce iść bardziej na ugodę klientom to potem część cwaniackiego społeczeństwa eksploatuje to na maksa.
K.....3 - > Już ładuję auto pod dach niezgniecionymi butelkami i puszkami i jadę do b...

źródło: Cwr7qASWQAASa06

Pobierz
  • Odpowiedz
@lab_rat: takie automaty nie są nowością, Lidl i Żabka ma od kilku lat. Ja biorę raz na jakiś czas dużą torbę z Ikei i zanoszę butelki. Zawsze te kilka zl. mniej. Nie rozumiem co w tym złego.

Ps. Lidl przyjmuje wszystkie butelki bez względu na to gdzie kupiona i czy jest w asortymencie Lidla.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloGrande: Az musialem otworzyc w nowej zakladce i powiekszyc.

Prosze o wyjasnienie czego ktos tu moze nie rozumiec. Jest napisane po polsku co i jak.

Ktos literki sklada i mu nie wychodzi? To moze zamiast o sejmu wypadaloby podstawowke odwiedzic?
  • Odpowiedz