Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 2
@NaczelnyAgnostyk @xfe5say75cfd gapicie mi sb na laczki?
@yuck Chociaż wiadomo własnej roboty lepsza, ale ją to się dopiero robi długo...
- 287
Quiz pod tytułem "Powiedz ile zapłacę, za jedną sztukę, bez karty MB w dniach od poniedziałku do piątku"
źródło: 1000004539
Pobierz
konto usunięte via Android
- 93
@AZ-5 U mnie w Biedronce na czytniku też nie pokazuje prawdziwej xd
źródło: temp_file5014092117938745896
PobierzPoszedłem wczoraj kupić zimowy płyn do spryskiwaczy do #biedronka bo mam najblizej ten sklep pomimo, ze za sklepem nie przepadam jakos. Wielka cena wskazywala 16,99 za 4l, na kasie nabilo mi 18,99, nie mialem czasu sie kloicic w sklepie, z reszta co winne sa pracownice, skoro to jaka chora polityka firmy. Mieliscie racje, ze biedronka oszukuje, powinni ich zamknac za takie akcje, obstawiam, ze gdzies na cenowce bylo czcionka o
- 0
@wkto: gdybym tylko mial paragon.... nie znajde go juz
- 5
Kolejny poziom manipulacji cenami w #biedronka . Etykieta cenowa mówi dużymi napisami promocja, 40% taniej albo kup 1 a 1 dostaniesz gratis. Otóż nie, nie dziś. Promocja będzie obowiązywać w najbliższą środę. Mimo to już dziś krzykliwe cenówki są przyczepione do półek.
Będzie jak zwykle, nieświadomy klient kupi drożej niż mu się wydaje, a #uokik nałoży potem nieadekwatną karę na sklep. Czyli sklep zarobi na swojej manipulacji, uokik
Będzie jak zwykle, nieświadomy klient kupi drożej niż mu się wydaje, a #uokik nałoży potem nieadekwatną karę na sklep. Czyli sklep zarobi na swojej manipulacji, uokik
źródło: IMG_20231120_151607
Pobierz@zgubilam_kredki tylko czasami bywa
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
A w tych BONITKACH malutkich z biedry to kiedyś było 5 herbatniczków, a teraz są 4. :/ #biedronka
@Syn_JankaW inflacja panie
- 0
@butterfly: ale krwa- takie dobre ciasteczka, co wchodzą na raz, bez dodatków- prostota i pychota wykonania. I tak oszukać perfidnie! wrrrr.
źródło: temp_file2473499303823822481
Pobierz
konto usunięte via Wypiek
- 4
@Himiodzio I ta cena obowiązywała kiedykolwiek w godzinach pracy jakiegokolwiek sklepu sieci? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 5
@Tytanowy_Lucjan wydaje mi się, że jakby dali cenę 1 grosz za mleko, to byśmy o kolejce przed sklepem ustawiającej się 3 dni przed, usłyszeli w telewizji
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#biedronka
Śmiesznie się dziś pracuje
Ludzie czekają pod kasami i każdego klienta który ma większe zakupy pytają czy zbiera naklejki
Śmiesznie się dziś pracuje
Ludzie czekają pod kasami i każdego klienta który ma większe zakupy pytają czy zbiera naklejki
@NaczelnyAgnostyk: chyba pokemony xD
@raul7788: a ty jak sie wydostałeś z mojego pokeballa?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Orientuje się ktoś czemu i czy na stale #biedronka wycofala ten produkt?
Kurde, najlepszy odświeżacz powietrza jakiego używałem, a nigdzie nie można go dostać, a zapach był lepszy i utrzymał się dłużej niż airwick.
Kurde, najlepszy odświeżacz powietrza jakiego używałem, a nigdzie nie można go dostać, a zapach był lepszy i utrzymał się dłużej niż airwick.
źródło: temp_file462984094791320231
Pobierz@DrakkainenV: Biedronka ma taką durną politykę, żeby kusić ludzi nowymi produktami, i znaczna część produktów jest tymczasowych. Nie zliczę, ile różnych herbat, smaków chipsów, ciastek i tego typu rzeczy z Biedry kupowałem regularnie, a po czasie wycofywali te produkty mimo że schodziły. Pewnie to samo spotkało ten odświeżacz powietrza ¯\(ツ)/¯
@DrakkainenV: może zmienili dostawcę i nowy produkuje inne, warto sprawdzić firmę produkującą (mały druk) i poszukać w innych sklepach, może być pod inną nazwą.
#biedronka
Nie podzieli sie ktos kodem do quizu? Brakuje mi 3 naklejek, a akcja konczy sie jutro. Dziekuje z gory, moge dac w zamian kod na 3 msc spotify z media expert:)
Nie podzieli sie ktos kodem do quizu? Brakuje mi 3 naklejek, a akcja konczy sie jutro. Dziekuje z gory, moge dac w zamian kod na 3 msc spotify z media expert:)
- 25
źródło: temp_file7467462688887817205
Pobierz@GoodLikE: pamiętaj, podatek cukrowy był przecież wprowadzony dla naszego zdrowia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Bardziej mnie zastanawia dlaczego Coco Cola zero bez cukru kosztuje tyle co zwykła :D
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: bo słodziki też wpadają pod podatek cukrowy
- 0
- 9
źródło: temp_file7735969326669126674
Pobierz- 6
- 482
źródło: temp_file2043590343961637680
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wash-and-go: Są ale po co to. Lepsze te prażone cebulowe albo paprykowe.































#biedronka #afera #oszukujo #lidl
źródło: temp_file7556527335234056696
Pobierz