Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
źródło: temp_file7735969326669126674
Pobierz- 6
- 482
źródło: temp_file2043590343961637680
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wash-and-go: Są ale po co to. Lepsze te prażone cebulowe albo paprykowe.
#biedronka czy znajdę tego typu produkt w biedronce? Niec chodzi o konkretną firmę, chodzi tylko o sam fakt czy ta sieć sklepów spredaje tego typu słodkie sosy?
źródło: slodkiesosy
Pobierz@jezus_cameltoe: w Kaulfandzie na 100% są sosy do lodów
- 0
@thighslapper0: no mam to ale nie w biedrze tylko w sklepie sieci Groszek.
- 1
#listaproduktow
#szynka klasyczna 91% kawałek Kraina Wędlin #biedronka
aktualny skład oraz producent: Animex Foods Sp. z o.o., Starachowice.
#szynka klasyczna 91% kawałek Kraina Wędlin #biedronka
aktualny skład oraz producent: Animex Foods Sp. z o.o., Starachowice.
PL 26110201 WE
źródło: szynka_klasyczna_91%_animex_biedronka_2023-11
Pobierz- 0
Kiedyś marzyliśmy o mitycznych 3000 zł na rękę, ale rzeczywistość zwykle ograniczała się do 2200 zł czy 2600 zł po opodatkowaniu. Teraz, po paru latach i całej inflacji, nagle te mityczne 3000 zł to teraz bardziej 6000 zł? Dla przykładu Przeciętna kasjerka w Biedronce słyszy się różne opinie, ale podobno to około 3600 zł na rękę. Jakie są Wasze doświadczenia z zarobkami? Na szarych etatach ???? #zarobki #biedronka
- 0
@spinel: nie, jest blokada i komunikat na kasie
@spinel: z tego co wiem, to nie działa. Chyba jakiś komunikat wyskakuje.
@radapasa: Wyskakuje i nie pozwala na drugiej kasie. Kiedyś tak miałem. Jedna kasa wyrzuciła błąd wagi to podszedłem z zakupami do drugiej i nie chciało przyjąć karty. Pisało żeby odczekać kilka minut ale poszło dopiero jak kasjerka opróżniła koszyk w tamtej kasie.
6
Klienci wściekli na Biedronkę. Promocja która miała być ale...

Afera w sklepie "Biedronka" a wszystko przez promocję, która to dla wielu okazała się być promocją... Jedna z klientek wściekła się do granic
z- 3
- #
- #
- #
- #
- 2
- 1
@HeDA06: Mi smakuje. Tym bardziej, że po wielu latach picia Pepsi nie jestem w stanie jej teraz przełknąć. Zmienili skład i zamiast cukru słodzą jakimś świństwem.
Tylko coca-cola zwykła ;) Faktycznie Pepsi ostatnio się pogorszyła i już jej nie kupuje. Z Czech to tylko biorę ich herbatę mrożoną kupuję w puszkach jak jestem na zakupach ;)
- 0
Afera masłowa #biedronka
- 0
- 1507
Cukiernia "Gorąco Polecam" w Galerii Dominikańskiej sprzedaje pączki LONG z Biedronki, ale nazywa je "Nutti Cream Donut", więc może brać prawie szóstkę za sztukę ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Ale takie pączusie to pewnie kraftowa robota. Pan Janek od lat 70. pracował nad przepisem, poszukiwał odpowiednich składników, mieszał smaki i przyprawy, dlatego też ich dewiza to "Zdrowe menu w rozsądnych cenach" ( ͡° ͜ʖ ͡°
źródło: collage
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 34
@Instynkt przybysze ze wschodu
@Instynkt Ukraina, mówi ci to coś?
5
Ludzie wściekli na Biedronkę. "Zostawiają przy kasach"

Ta kobieta nie mogła powstrzymać nerwów na wodzy, kiedy zobaczyła, jaką promocję na masło przygotowała sieć supermarketów Biedronka.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Biedronka to ogólnie syf, ale udało mi się trafić na ultimate biedronkę na dworcu głównym. Tylko Bóg wie, co moje oczy ujrzały. To nawet nie było tak, że brzydziłem się cokolwiek dotknąć, tylko nawet brzydziłem się w niej oddychać i przebywać. Autentycznie pierwszy raz w życiu przez głowę przeszła mi myśl, żeby napisać do sanepidu.
#wroclaw #biedronka
#wroclaw #biedronka
@SlepyBazant: to pan jescze nie był na benedyktyńskiej xD. Polecam jeżeli chodzi o wrażenia
@SlepyBazant pozdrowienia z Biedronki w Dobrzykowicach
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
To że dzisiaj jest dzień placka ziemniaczanego to nie upoważnia cię do kradzieży kartofli z pól ciężko pracujących Polaków i to jeszcze w listopadzie ?
@Jarylo: ja raz za jedna cebule zaplacilem w biedronce 4 zl XD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@aa-aa: tu układ jest taki, nasza wiperzowina wyższej jakości idzie na zachód, a my z zachodu dostajemy ich wieprzowinę badziewnej jakości
@77023: Np. na Mazurach choduje się dużo czerwonych krów, które mają bardzo dobre, zdrowe mięso, pasą się pół dziko, naturalnie, prawie cały rok na zewnątrz. Tylko, że one idą na rynki zachodnie.































#biedronka