Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko99
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DavyJoness

DavyJoness

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10698
  • Znaleziska 1975
  • Mikroblog 8723
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 12
Erimar
Erimar
12 min temu
  • 7
#mecz Kuki - Kolonia spelcjanaaaaa, wszyscy tutaj mamy dałna ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #pdk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 8 min temu via Wykop
  • 0
@Erimar: Kuki - Lato w auchwitz lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
graitrombi
graitrombi
graitrombi
1 godz. i 48 min temu
  • 2
#mecz oni sie zachowują jak te kozy, co jak się je wystraszy to sztywnieją u upadają
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 1 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@graitrombi: typowemu arabowi to nie przeszkadza, i tak zrobi co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 2 godz. i 21 min temu
  • 4
#mecz niech mi ktos szybko powie co to za muzyka leci przy wyprowadzaniu pilkarzy, bede MEGA wdzieczny
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness
Autor
2 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@bo-banley: @wiktor-wkpl doceniam chęć pomocy ale serio pytam, bo to samo leci na żuzlu w Bydgoszczy przed każdym biegiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness
Autor
2 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@NotReallyFunny: Jesteś moim ulubionym mirasem roku, wielkie dzięki :D
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
2 godz. i 28 min temu
  • 3
kawa: wypita
monster: na biurku
1.5L wody: w lodówce
zapasowy monster: gdzieś pewnie jest
ananas: ananas

ja
tyrytyty - kawa: wypita
monster: na biurku
1.5L wody: w lodówce
zapasowy monster: gdz...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 2 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 1
@tyrytyty:
DavyJoness - @tyrytyty:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 2 godz. i 53 min temu
  • 1
#mecz widzew sie zbroi do walki o utrzymanie
DavyJoness - #mecz widzew sie zbroi do walki o utrzymanie

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojciec_Makumba
Ojciec_Makumba
2 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@DavyJoness: zobaczymy, eklapa zweryfikowała paru powracających grajków, osobiście wolałbym pululu
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 2 godz. i 57 min temu
  • 4
#mecz do dziś mam niechęć do kataru za półfinał mistrzostw świata w piłce ręcznej w 2015 z meczu z Polską, wiec liczę że Szwajcaria ich zbije ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eenie-meenie
eenie-meenie
eenie-meenie
2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@DavyJoness: u mnie to + kupowanie siatkarzy I piłkarzy ręcznych + chamstwo siatkarzy + nade wszystko niewolnica praca i przynajmniej kilkaset (a prawdopodobnie były to cztery cyfry) ofiar budowy stadionów.
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness wczoraj, 20:33:04
  • 0
#mecz ciekawe jakie pojecie o Bośni jako kraju ma typowy amerykanin albo kanadyjczyk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness
Autor
wczoraj, 20:36:25 via Wykop
  • 2
@talmudyczny_triumfalizm: @keep_it_real Nebrasca jest na północy i jest tam górzyście i zimno, a curacao to sie pije, dziekuję za quiz obu miraskom :D
  • Odpowiedz
JDEVIL
JDEVIL
JDEVIL
wczoraj, 20:33:40
  • 8
Te przerwy "na picie" są tylko po to żeby nadawać więcej reklam.

#mecz #mundial2026
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness wczoraj, 20:34:46 via Wykop
  • 0
@JDEVIL: żymiańska agenda zeby wiecej mogly sie te chciwe s--------y nachapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
wczoraj, 20:19:15
  • 1
Zimno na dworze
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness wczoraj, 20:19:54 via Wykop
  • 1
@Rmaala: w 2022 tez bylo o tej porze i byly mistrzostwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness wczoraj, 20:32:02 via Wykop
  • 0
@Rmaala: aa, bo wtedy to grzali, a teraz nie grzeją, wina współdzieli, albo braku węgla
  • Odpowiedz
Merdarion_PL
Merdarion_PL
wczoraj, 19:06:23
  • 1
#mecz

Ile lat ma Edin Dżeko? (nie gugluj)

  • 49 17.3% (9)
  • 50 3.8% (2)
  • 51-59 13.5% (7)
  • >60 65.4% (34)

Oddanych głosów: 52

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness wczoraj, 19:08:49 via Wykop
  • 3
@Merdarion_PL: Jest tak stary, że ustrzelił kilka (goli) serbom w 1992 podczas oblężenia Sarajeva ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CalibraTeam
CalibraTeam
przedwczoraj, 20:15:07
  • 518
Czemu Streljalu od 30 lat wygląda tak samo?

#mecz
CalibraTeam - Czemu Streljalu od 30 lat wygląda tak samo?

#mecz

źródło: streljalu_100

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness przedwczoraj, 20:19:02 via Wykop
  • 38
@TupacSzakur: oby żył długo i dostatnio, Pan Streljalu TOP
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
05.06.2026, 21:05:04
  • 4
xD #mecz
marcelus - xD #mecz

źródło: 1000036721

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 06.06.2026, 04:46:09 via Wykop
  • 3
@umorusany_w_kale: zapomniałeś wspomnieć ze dysponuje magią dwubiegunówki, chodzi o to, ze zaraz po tym jak cos napisze, to wszechświat ma tak pogardzone na tego debila ze robi na przekór jego wysrywom
  • Odpowiedz

1754

Wrogiem numer jeden UPA byli Polacy

UPA wymordowała najpierw 100 tys. polskich cywilów, a walkę z Sowietami podjęła dopiero później - przypomniał historyk prof. Mirosław Szumiło. Profesor odniósł się w ten sposób do argumentów strony ukraińskiej, że formacja ta miała charakter antysowiecki, a nie antypolski.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 02.06.2026, 18:07:23
  • 188
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    wolyn
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    wydarzenia
DavyJoness
DavyJoness 02.06.2026, 20:04:18 via Wykop
  • 30
@Szyderczak: jedno to ruskie moskiewskie, drugie to ruskie kijowskie, więc się zgadzam
DavyJoness
DavyJoness 02.06.2026, 17:14:28
  • 2
#ukraina ja bym jeszcze wrócił do tematu aktu zbrodni ukrainców na dwóch polskich rolnikach ktorzy zginęli w ich ataku dronem. Do dziś nikt nie poniósł odpowiedzialnosci za to, a opinia publiczna juz zapomniała
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
02.06.2026, 17:23:11 via Wykop
  • 15
ktorzy zginęli w ich ataku dronem

@DavyJoness: Jakim dronem gościu
Mikuuuus - > ktorzy zginęli w ich ataku dronem
@DavyJoness: Jakim dronem gościu

źródło: 1000012890

Pobierz
  • Odpowiedz
Telgar
Telgar
02.06.2026, 17:56:27 via Wykop
  • 4
no czyli nic się nie stało


@duzy240: Nie "nic się nie stało" - tylko oficjalne przeprosiny to wzięcie winy na siebie - a Ukraińcy winni nie są
  • Odpowiedz
artem17
artem17
29.05.2026, 09:16:12
  • 5
gdzie oddajecie butelki?
U mnie w niewielkiej mieścinie
prywaciarze nie przyjmują - bo mówią że nie muszą, nawet CHorten nie bierze nic
Biedronkowe permanentnie/stale zepsute lub zapchane- nikt nic z tym nie robi a w sklepie na pytanie o zwrot przy kasie - "niestety nie można oddać w ten sposób"
PYTANIE DO LEWAKÓW I PODOBNYCH SPI3RDOLIN - Mam gnić ze śmieciami bo ziemia płonie?
Wystarczy wyjść na godzinny spacer w las - wszędzie opony, odpady
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 01.06.2026, 18:28:46 via Wykop
  • 0
@artem17: Mirku, mi sie udalo odzyskać kaucje na kasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to było tak, kupiłem 6pak łomży, za którą została naliczona opłata kaucyjna. Po wypiciu z ziomkiem zaczailiśmy, że nie ma na puszcze tego znaczka z recyklingiem, więc spodziewałem się że będą ciężary z odzyskaniem kasy, dlatego nie wyrzucałem paragonu.

Przychodzi dzień odzyskania co moje. Ide do chlewionki, wkładam puszkę do butelkomatu, i co?!
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
31.05.2026, 20:38:56
  • 2
#mecz szkoda mi Chrobrego, ale to nie jest poziom ekstraklasy. Wieczysta zasłużony awans i wiadomo, że Kwiecień sypnie kasą
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 31.05.2026, 20:40:12 via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: kwestia jeszcze taka, gdzie oni beda grali. Ciężko będzie znieść ogladanie kolejnej zajezdni podczas transmisji najlepszej ligi swiata
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 31.05.2026, 20:46:10 via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: to sosnowiec będzie miał największy stadion w 3 lidze i jednocześnie zwyczajny w ekstraklasie
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness 31.05.2026, 15:57:46
  • 1
#mecz juz drugi raz okradly nas te sedziowskie s--------y!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlackWarrior
BlackWarrior
31.05.2026, 15:51:08
  • 15
#mecz ukraińska dusza, która morduje i grabi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 31.05.2026, 15:51:41 via Wykop
  • 5
@BlackWarrior: kraj tak zezwierzecony ze widly ktorymi mordowali matki z dziecmi na swoim godle umiescili
  • Odpowiedz
Bnkpl
Bnkpl
30.05.2026, 19:07:47
  • 1
#mecz
Może to jest tak że czarni przed tymi karnymi mega pewni, wstydzą się pokazać że się nie boją, uśmiechają się wyglądają na pewnych żeby potem się zesrać przed piłka już.. jakoś tak widziałem po twarzach że ten eze i Gabriel mega zesrani. To jak mogli byc wybrani.

Najbardziej mnie zirytował ten Eze co się jeszcze tam uśmiechał po z------u
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 30.05.2026, 19:09:24 via Wykop
  • 0
@Bnkpl: oni tylko potrafia chaty z gówna budować
  • Odpowiedz
witajswiecie
witajswiecie
25.05.2026, 15:25:56
  • 4
No i to jest PCtowe granie.
Komputer w drugim pokoju, obraz streamowany przez Moonlight'a na TV, a na kompie odpalony God of War: Ascension emulatorem PS3 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#gry #pcmasterrace #emulacja #rpcs3 #godofwar
witajswiecie - No i to jest PCtowe granie.
Komputer w drugim pokoju, obraz streamowan...

źródło: 1000017957

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DavyJoness
DavyJoness 25.05.2026, 17:01:25 via Wykop
  • 0
@witajswiecie: masz kompa podłączonego z tv przewodowo po lan czy po wifi? Jak wygląda to z lagami, nie ma dużych opóźnień?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.09.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking