Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie że niedziel niehandlowych chcą tylko niskowyflaifikowanii pracownicy, jeżeli im ta niedziela tak przeszkadza czemu nie zmienia pracy np na jakąś produkcję? Na stanowisko kasjera zawsze się ktoś znajdzie do pracy bo nie trzeba żadnych kwalifikacji do tego

Wystarczy popatrzeć na niedzielę handlowe w galeriach, skoro ludzie lubią robić zakupy w ten dzień po co tego zabraniać?

#biedronka #pracbaza #lidl #zakupy #pieniadze #polska
Herato - Odnoszę wrażenie że niedziel niehandlowych chcą tylko niskowyflaifikowanii p...

źródło: IMG_3369

Pobierz

Czy niedzielę handlowe powinny wrócić?

  • Tak 85.2% (408)
  • Nie 14.8% (71)

Oddanych głosów: 479

  • 20
@Herato: to se idź tyraj w niedzielę do biedry czy galerii. Jak tak ci się podoba.

Wiesz czemu nie chcą? Bo wolą ten dzień spędzić np z rodziną.

Teraz jeszcze pół biedy, ale w lecie często niedziela to jedyny dzień w tygodniu kiedy każdy ma wolne i można sobie wyskoczyć na działkę z rodziną.
  • 1
@pieczony_szczur_z_ogniska: pracowałem na produkcji, jak mówisz 3 zmiany poniedziałek- piątek weekendy wolne tej pracy jest pełno

@Matpiotr Mam matkę sanitariuszkę, tam się chlają o pracę w niedzielę i wolne w tygodniu bo w niedzielę mają lżej i spokojnie, choć racja o biedrze tego pewnie powiedzieć nie można
@Herato ja pracuje w weekendy, święta, dyżury nocne i dzienne po dwanaście godzin. Właśnie wróciłem z dyżuru, od 6 w robocie. Koleżanka zamiast na imprezie sylwestrowej siedziała na nocce w pracy. Nikt nie narzeka, taka praca… mam do wypracowania godziny i tyle. Zamiast weekendu mam wolne w tygodniu, właściwie to mam wolne kiedy chce, kwestia dogadania, byle żeby godziny wynikające z etatu się zgadzały. Wszyscy pracują, nikt nie narzeka ( ͡°
@nairoht nie wiem jak to tam wygląda w sklepach, może są zmuszani do pracy ponad etat ( ͡~ ͜ʖ ͡°) są zawody, które również muszą być wykonywane w weekendy, święta, 24h/24h. Jak komuś się to nie podoba to szuka innej pracy i tyle… nie złożę cv na stację benzynową, kiedy wiem, że stacja jest czynna cały rok, przez całą dobę.
Wystarczy popatrzeć na niedzielę handlowe w galeriach, skoro ludzie lubią robić zakupy w ten dzień po co tego zabraniać?


@Herato: Z całym szacunkiem, natomiast to wcale nie jest kwestia żadnego ''ludzie lubią robić zakupy w niedzielę'' ludzie robią zakupy w niedzielę jeśli mogą ponieważ często w inne dni na to czasu nie mają po prostu zaś w taki dzień między końcem pracy i odebraniem dziecka z przedszkola na przykład mogli w
@Herato: Ja jestem bardzo ciekawy tego czy te kasjerki z biedronki zdają sobie na przykład sprawę, że w świetle prawa policjant też na przykład jest urzędnikiem i pracuje w niedzielę XD
@Herato:
Ja w sumie sam nie wiem czy chce handlowe niedzielę...
czasami faktycznie przydałoby się coś kupić w niedzielę, ale...
Tyle lat już żyjemy bez tych niedziel, że mi to obojętne...
Najlepiej jakby się wypowiedziały pracownice sklepów i one decydowały []