Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@j0shva: diazepam i pregabalina mogą pomóc. Przy CT zdechniesz albo dostaniesz padaczki albo Jebla od stresu xD nie polecam
- 1
@Jakis_Leszek: padaczki raczej nie bo biore neurotop przeciwpadaczkowo, clonem odstawialem juz stopniowo cos kolo 2 tyg ale w niedziele polecialem troche, dzisiaj wzialem ostatni 1 mg i od jutra 0 mg, jak bedzie bardzo zle to na wypadek mam w apteczce jeszcze clony i duzo przeciwpadaczkowych, to bedzie taki delikatny CT, dam znac jak sie udalo. z takich lekow to jeszcze mam trittico na sen, jakbym mial problemy z zasnieciem,
6mg świetej alperki wzięte, jakiś podkład też się w organizmie kręci na GABA, kończę drugiego Pilsnera, oglądam sobie serial i oby zmorzyło, bo ja już nie mogę z tą bezsennością. (・へ・) Wrrr. Może kwestia niejedzenia, ale żołądek średnio współpracuje. Tfu, choróbsko.
#bezsennosc #benzodiazepiny #benzowraki (wyjątkowo tag na nocnej, zaraz dzienna)
#bezsennosc #benzodiazepiny #benzowraki (wyjątkowo tag na nocnej, zaraz dzienna)
źródło: image
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@monotonya: bardzo mi kogoś przypominasz... ale nie mam ochoty się w tym temacie babrać. Powodzenia.
- 1
@DeltaFosBeta: Podobnie jak transparentna jestem tu (w miarę), tak i w miejscach do tego... przeznaczonych. Bardzo możliwe, że się znamy. Szanuję niechęć do rozgrzebywania, każdy ma w końcu swoje życie/konta/serwisy. Dzięki. No i wszystkiego dobrego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PrzegranySlazak26: tigerbenzo.pl
@PrzegranySlazak26: tanienarkotykiodranadoświtu.pl proszę składać zamówienia w hurcie (wtedy taniej)
- 0
#benzodiazepiny siema, nigdy nie przyjmowałem żadnych psychiatrycznych leków, ogólnie jedyny mój lęk to mocny lęk przed lataniem samolotem. Na dniach mam podróż służbową i 4 godzinny lot samolotem, poszedłem do mojego rodzinnego i przepisał mi on lek alpraxil i powiedział żebym wziął 1x tabletkę 0,5mg i na pewno on pomoże. Pytanie do ekspertów wykopowych, czy serio ten lek jest taki mocny i zniweluje do 0 mój lęk?
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Aspekt_Wolnosci: 1mg
Czy kwas walproinowy(Depakine) zwiększa, zbija, czy jest neutralna dla działania pregabaliny, baklofenu i klonazepamu?
#psychiatria #psychiatra #leki #psychotropy #benzodiazepiny #pytaniedoeksperta #lekarz
#psychiatria #psychiatra #leki #psychotropy #benzodiazepiny #pytaniedoeksperta #lekarz
Magik niby powiedział że benzo (brałem afobam) nie powinno mnie usypiać i przepisał inny lek z grupy benzo. Mówi że trzeba dobrać aby uspokajał ale nie usypiał. Możliwe to w ogóle a to nie usypiało? #benzodiazepiny
konto usunięte via Wykop
- 0
@Megasuper: Alprazolam jak każda inna benzodiazepina ma właściwości usypiające. Wiesz czemu to w blistrach 1mg na dakrnet sprzedają? Bo ćpun kładzie dwa pod język i budzi się rano. Są oczywiście takie typowo nasenne benzo ale żaden lekarz Ci ich nie wypisze - midazolam (dostajesz to jak wprowadzają Cię w śpiączkę farmakologiczną). Prędzej zolpidem/zolpikon coś z tej rodziny z-drugs.
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Horrorystyczny_Demon_Pagona clonazepamu
Mam taka tolerke ze dopiero po 400mg cos miimalnie cuje ehhh
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
@mateuszlolek: Ja w ogóle nie wyrażam emocji jak rozmawiam z ludźmi. Zero zmiany tonu głosu, wyrazu twarzy czy nawet jakiś ruchów ciała. Jak robot tylko odpowiadam jednym zdaniem na pytanie.
- 1
@qew12: ja to mam jak wpadlem w depreche / zaburzenia lekowe czy co tam mam.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KapralKing2: jak dalej potrzebujesz to mam
- 0
@jarek-pociorek: dzięki już nie trzeba <3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mateuszlolek echhh ciężkie życie dla chuopa
@mateuszlolek: bna co bierzesz i czy z magikiem konsultowałeś odstawienie?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Horrorystyczny_Demon_Pagona będę tam leżeć...
konto usunięte via Wykop
- 0
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: Mój koleszka jak się napije to przestaje się jąkać. Ma ksywe Bartek Śpiewa bo zawsze bierze udział w karaoke jak jesteśmy w barze.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak się ogólnie żyje jak się jest uzależnionym od #benzodiazepiny ? Przynajmniej nerwicy się nie odczuwa i jest luzik? Są jakieś skutki uboczne ? Bo wsumie życie na nerwicy z masą somatow też nie zachwyca... A przecież benzo tanie i można brać na legalu
@Megalogin benzo przestaje tak efektywnie działać jak bierzesz tego dużo. Np później w szpitalu jest problem bo chcą Cię uspać do czegoś a tu się okazuje że człowiek odporny zupełnie na końskie dawki.
Tak więc benzo przestają Ci działać a głód nie ustępuje czyli bierzesz ile możesz a negatywne efekty i tak masz. I ostatecznie przeginasz pałę z dawką nikt Cię nie znajduje na czas i sobie zasypiasz snem wiecznym.
Mam
Tak więc benzo przestają Ci działać a głód nie ustępuje czyli bierzesz ile możesz a negatywne efekty i tak masz. I ostatecznie przeginasz pałę z dawką nikt Cię nie znajduje na czas i sobie zasypiasz snem wiecznym.
Mam
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: Fluoksetyna dzialac dziala sobie ale miala skutki uboczne nie akceptowalne dla mnie a slyszalem, ze esci jest bardziej delikatne przynajmniej w kwestii skutkow ubocznych. Bez pregabaliny chodze taki wystrzelony gadam sam do siebie, przypominam sobie jakies wydarzenia z przeszlosci i prowadze z tym pewien w umysle dialog.
@mateuszlolek: a na depresje fluo pomogła? bo mi po niej, chyba 40mg w------o myśli samobójcze, że tylko na dachy patrzyłem ze smakiem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jarek-pociorek: jak dojedziesz do 1.5mg na dzień które będzie robić jak 0.5 wcześniej to rób przerwę najlepiej biorąc 5 dni relanium 1mg.
A najzdrowiej to jeść max 14 dni pod rząd i przerwa minimum 14 dni to powinno spaść do 0.
No ale radzę uważać raz przypadkowo w------m się w nasenne benzo i skończyło się tak że musiałem 2x w nocy brać max dawkę i potem 1x w ciągu dnia
A najzdrowiej to jeść max 14 dni pod rząd i przerwa minimum 14 dni to powinno spaść do 0.
No ale radzę uważać raz przypadkowo w------m się w nasenne benzo i skończyło się tak że musiałem 2x w nocy brać max dawkę i potem 1x w ciągu dnia
- 2
@stojam_obok: kurde robi mnie ładnie te 0,.5 mg chlopie jestem w stanie góry przenosić, pewność siebie, pełen luz, wszystkie j----e fobie znikają w zapomnienie, tylko boje się tej tolerancji a nie chce przeholować, nie ma tak kolorowo że 0.5 będzie cały czas tak samo działalo, to by było zbyt piękne zęby mogło być prawdziwe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@mateuszlolek Najważniejsze jest, abyś skonsultował się z lekarzem – specjalista może ocenić Twoją sytuację, pomóc w opracowaniu ewentualnego planu powrotu do leczenia lub stopniowego odstawienia, co może złagodzić objawy.
@mateuszlolek jeśli Ty testowałeś te leki przez kilka dni to nic warte to testowanie, umowny czas 'ladowania' to 4 tygodnie (w porywach do sześciu).
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Imitacja_czlowieka: dzieki cumplu. Te leki tylko rozwalily mnie calkowicie. Parchate leki od konowałów
- 0
@10129: wtedy bralem antydepresanty jednoczesnie z benzo - tak lekarz zalecil. Bioxetin, mirtor i alprox
- 1
Heykkk czy ktoś z Wykopowiczow zna lekarza który ż zaświadczeniem o przyjmowanym leku wypisze zolpic ? Bez pytanie o ikp Lub jest ktoś kto mógłby odsprzedać zolpidem ? bardzo dziękuję za pomoc (。◕‿‿◕。)
#zolpidem # zolpic #nasen #stilnox #benzodiazepiny #receptaonline #recepta #bezikp
#zolpidem # zolpic #nasen #stilnox #benzodiazepiny #receptaonline #recepta #bezikp
Wziąłem 0,25 afobam na noc bo często się budzę. Ale to nie jest lęk nasenny typowy. Ale chyba będzie działać ? #nerwica #benzodiazepiny
@Megalogin: ja już nasennych nie łykam. Ostatni raz jak zażyłem to ponad 24 godziny mnie trzymała zajebista senność i oczy się same zamykały. Za to, w razie czego działa na mnie melatonina.
@Megalogin kazda benzodiazepina ma komponentę nasenna, różnią się proporcjami działania nasennego i innych.
Da się alpra uśpić, dawka dziwnie mała bo ja musiałem brać jej 2-3 mg aby mnie położyło, ale wiadomo - na różnych ludzi różnie działa ta sama dawka lub nie.
Da się alpra uśpić, dawka dziwnie mała bo ja musiałem brać jej 2-3 mg aby mnie położyło, ale wiadomo - na różnych ludzi różnie działa ta sama dawka lub nie.
























#benzodiazepiny