Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
darkprincewwa
- 1

Melkovva_
via Wykop- 1
@darkprincewwa: śmierdzę

Jakis_Leszek
via Wykop- 3
@darkprincewwa: nie pamiętam;)
#benzodiazepiny #gownowpis #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
Pojechalem do wroclawia zwiedzic. Zakwaterowalem sie oczywiscie. Klona wcześniej wzialem wiec zero strachu wzialem funfla jakiegoś z hotelu poznalem wypilismy w----y pozniej wodka. Odcielo mnie nie pamietam co przez piatek, sobote robilem obdzilem sie w niedziele. Wiem, ze w klubie nocnym byłem, ze w szpitalu wylądowałem paliłem gumy na wózku. Chciałem przekupic pielegniarke aby mnie wypuscila. Wstyd
Pojechalem do wroclawia zwiedzic. Zakwaterowalem sie oczywiscie. Klona wcześniej wzialem wiec zero strachu wzialem funfla jakiegoś z hotelu poznalem wypilismy w----y pozniej wodka. Odcielo mnie nie pamietam co przez piatek, sobote robilem obdzilem sie w niedziele. Wiem, ze w klubie nocnym byłem, ze w szpitalu wylądowałem paliłem gumy na wózku. Chciałem przekupic pielegniarke aby mnie wypuscila. Wstyd
- 1
@-SCHlZOFRENlCYZM-: Nie wiem czy wiedzieli, ze po benzo bylem. Nie patrzalem w historie pobytu nawet nie chce. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wstyd
- 1
@-SCHlZOFRENlCYZM-: Pamiętaqm, ze grubo mnie skosili w klubie z striptizem lekko 1k chyba wiedzieli, ze mam banie albo cos dają do drinku nigdy w takim czyms nie bylem. Ale wiem, ze cycuszkami się pobawiłem.
Pójdę do psychiatry po moje pierwsze #benzodiazepiny i zostanę benzowrakiem. Coś trzeba mieć od życia, chociaż na chwilę.
#przegryw #leki #benzowraki #psychologia
#przegryw #leki #benzowraki #psychologia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lNKOGNITO: no było było
- 1
Wiem, że jest nocna ale zaryzykuję. Hej mircy. Od ostatnich dwóch tygodni mam zaawansowany atak #ocd który powoduje mocne stany lękowe, zwłaszcza przed snem. Borykam się z tym od lat, zaraz pewnie będzie dwójka z przodu bo mam to od dziecka, ale to sinusoida, pół roku jest dobrze, tydzień dramat. Będę jutro pewnie chciał pójść znowu do psychiatry, parę dni temu przepisał mi SSRI, które potrzebują czasu na działanie i
@Jrv20: trzymaj się stary, nocna zmiana i lęki przed snem to najgorsze możliwe combo, doskonale rozumiem ten stan "zaraz mi coś pęknie w głowie". Dobrze, że jutro idziesz do lekarza.
Odpowiadając wprost na Twoje pytanie o benzo: tak, lęk przejdzie jak ręką odjął. I właśnie DLATEGO to jest takie cholernie niebezpieczne.
Benzo działa jak czarodziejska różdżka – po 20 minutach odcinasz się od całego syfu, czujesz ulgę, jakiej nie czułeś
Odpowiadając wprost na Twoje pytanie o benzo: tak, lęk przejdzie jak ręką odjął. I właśnie DLATEGO to jest takie cholernie niebezpieczne.
Benzo działa jak czarodziejska różdżka – po 20 minutach odcinasz się od całego syfu, czujesz ulgę, jakiej nie czułeś
@Jrv20 szczerze mam ocd i cały ten j----y lęk nieustający z tym związany, dostałem kiedyś benzo, którego nie wziąłem nigdy, bo wiem jak się kiedyś w------m w alko, z benzo mógłbym nie wyjść. Natomiast w gorszych okresach brałem sobie tabletki ziołowe - Validol, i wiem wiem, komu tabletki ziołowe na silne lęki, ale tak naprawdę przez jakis czas to był jedyny ratunek. Kosztowały jakieś 7 ziko i potrafiły mi starczyć na
Poszedłbym se mirki ogarnąć gdzieś reckę na pregabę do jakiegoś konowała, albo na receptomacie, ale sobie was czytam i widzę, że teraz jest moda i mania, żeby tylko nie dawać czegoś co poklepie i poczujesz. Już raz wszedłem na receptomat i zaczalem klikac, ale se mysle, ze nie mam historii leczenia takimi rzeczami to nie wypiszą. Jedyne co mi kiedykolwiek lekarz wypisywał z psychotropów to zolpi na sen jak na czterobrygadówce tyrałem.
@MakiawelicznyAltruista: pregabe na psychomedic dostałem jak powiedziałem że nie chce już wracać na SSRI
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@darkprincewwa: że czikibansior się kurczy po benzo to jasne, ale że oczy? Napisałeś już do The Lancet? Nobel to sporo kasy jest.
@darkprincewwa: raczej to normalne jak na coś co zamula
Chciciaz niektórym robią się duże po Benzo jak pobudzi bardziej niż zamuli
Chciciaz niektórym robią się duże po Benzo jak pobudzi bardziej niż zamuli
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Sportler: 3miesieczny ciag alprazolam clonazepam thc i tak krzyzowo lecialo, jedyny sukces że tym razem bez alkoholu
@bedziemagik2137:Powodzenia, dasz radę, a pytanie- czym jest gorszy niemyjący się menel od obsranego ćpuna?
Da się zdobyć szybko receptę na Xanax przez internet?
#przegryw #benzodiazepiny #leki #depresja #zaburzenialekowe
#przegryw #benzodiazepiny #leki #depresja #zaburzenialekowe
@PolsartNews: nie
- 0
@lNKOGNITO: no i o taką odpowiedź mi chodziło! Pozdro
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MakiawelicznyAltruista: w niedzielę pan Jezus kazał odpoczywać, WIĘC NA BOGA ZOSTAW TE D---I SYNU!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MakiawelicznyAltruista: Jak masz ADHD to idź do psychiatry i psychologa, dostaniesz speedy i ci pomogą.
#benzodiazepiny xanax w kalme ale siadł w------e na cały swiat
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Adorator: E tam, nazywacie to i tak i pogardzacie tylko dlatego, że jesteście zwykłymi lemingami, bo społeczeństwo tak robi i tak się utarło.
A-----l zabija 8 osób dziennie w tym kraju i każdy to toleruje i wielu jeszcze przyklaskuje, że chłopaki pójdą walnąć strzemiennego i się zresetować.
Ja mam świadomość jak społeczeństwo postrzega takich ludzi jak ja i tego, że to jest wynik zwykłej bezmyślnosci, bezrefleksyjności, stadnemu myśleniu i wdrykowanych
A-----l zabija 8 osób dziennie w tym kraju i każdy to toleruje i wielu jeszcze przyklaskuje, że chłopaki pójdą walnąć strzemiennego i się zresetować.
Ja mam świadomość jak społeczeństwo postrzega takich ludzi jak ja i tego, że to jest wynik zwykłej bezmyślnosci, bezrefleksyjności, stadnemu myśleniu i wdrykowanych
ładowali w siebie alko
@MakiawelicznyAltruista: i potem w wieku 40-50 lat dostawali zawałów/udarów/wylewów xD
W sumie to jest smutne, że zamiast uczyć ludzi jak radzić sobie z emocjami na trzeźwo, że nie trzeba sobie czymś p-------ć raz w tygodniu, to jednak dalej leci zachwalanie takiego szkodliwego rozwiązania
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@spoconyogr: ale ulgę przynosi w cierpieniu psychicznym sam benzo dużo nie jadłem może 15 razy w ciągu 5 lat
@M9012_A: no rel, ale odstawisz to wroci
#benzodiazepiny #przegryw
Kurde pierwszy raz wziąłem benzo.
Afobam 1mg.
I już jest lepiej, 28lv here.
Żałuje że nie brałem wcześniej.
Tylko się teraz pilnować aby się nie uzależnić.
Kurde pierwszy raz wziąłem benzo.
Afobam 1mg.
I już jest lepiej, 28lv here.
Żałuje że nie brałem wcześniej.
Tylko się teraz pilnować aby się nie uzależnić.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mystoo panie antyperspirancie, nie płaci się w BTC tylko XMR
- 7
@JhonBorn: @ClauDeMaro k---a zajebiście wiarygodnie wyglądacie. Naprawdę. Konto jeden dzień i proponujecie jakieś dziwne profile na telegramie.
Mnie też wczoraj jakiś zjeb próbował naciągnąć na blika na 300zł. Jak wam nie wstyd?
Mnie też wczoraj jakiś zjeb próbował naciągnąć na blika na 300zł. Jak wam nie wstyd?
- 1
Skąd załatwiacie sobie recepty?
Moja lekarka nie chce mi wypisać recepty na pregabaline, bo mówi że wypisała mi już wystarczająco do następnej wizyty. Mam jej się przyznać że "doraźnie biorę więcej niż w zaleceniu" na moje kolki nerkowe?
Czy jak mi jakiś inny lekarz np. rodzinny wypisze więcej pregabaliny to czy ona może to zobaczyć jakoś w systemie że miałem więcej niż ona wypisała?
#narkotykizawszespoko #leki #benzodiazepiny
Moja lekarka nie chce mi wypisać recepty na pregabaline, bo mówi że wypisała mi już wystarczająco do następnej wizyty. Mam jej się przyznać że "doraźnie biorę więcej niż w zaleceniu" na moje kolki nerkowe?
Czy jak mi jakiś inny lekarz np. rodzinny wypisze więcej pregabaliny to czy ona może to zobaczyć jakoś w systemie że miałem więcej niż ona wypisała?
#narkotykizawszespoko #leki #benzodiazepiny
@Mystoo: domyślniie zgode na wgląd ma tylko twój poz, ale jak system do wystawiania recept powie jej że ma sprawdzić twoją historie leczenia przed wystawieniem e-recepty to będziesz musiał udostępnić jej ikp jednorazowo i będzie widzieć ile tego miałeś, chyba że wcześniej już wyraziłeś jej zgode na całe leczenie i ma stały wgląd to twojej histori recept w ikp. Przy takich lekach to norma że system to wystawienia e-recept woła
- 0
Witajcie, czy macie jakiegoś sprawdzonego lekarza od e-recepty na benzo? pytam poważnie, bo mam wizytę u psychiatry dopiero w czerwcu, a mam mało leków, rodzinna mi nie przepisze bo to stara rura i myśli że odstawianie benzo jest mega przyjemne, a niestety nie jest, czy strony typu zaufanylekarz to coś legitnego? wiem że można udostepnić przez profil zaufany to co biorę i mam na stałe przepisane, leki biorę od dłuższego czasu, ale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@whiteopium: Po 5 latach nadal takie jazdy masz? Do jakiegoś lekarza z tym idź.
- 1
@woocash_0: to dziwne bo snri zwiększają noradrenalinę więc teoretycznie powinno być gorzej. Na wyrzuty noradrenaliny ponoć najlepsza klonodyna.
Czemu benzo zamiast pomagać na lęk to tylko mnie usypia? działanie jak hydroksyzyna albo kwetiapina, taki przymulacz.
Testowalem np clona
#przegryw #benzodiazepiny #psychiatria
Testowalem np clona
#przegryw #benzodiazepiny #psychiatria
konto usunięte via Wykop
- 0
@potworniak: a clony 1mg?
@potworniak: 1mg już powinno działać, weź 2mg ¯\(ツ)/¯
bromazepam w moim doświadczeniu nie usypia,l ale jest słabszy a skoro 1mg alpry nie działa na lęki to bys tego broma musiał dużo zjeść.
bromazepam w moim doświadczeniu nie usypia,l ale jest słabszy a skoro 1mg alpry nie działa na lęki to bys tego broma musiał dużo zjeść.
- 0
Lorafen ile Cię trzeba cenić, ten się tylko dowie, kto Cię stracił.
#benzodiazepiny #schizofrenia #depresja
#benzodiazepiny #schizofrenia #depresja
@kluha666: uzależniony stałeś się?
- 0
@massejferguson: Nie. Na szczęście nie. Biorę go jedynie doraźnie, ale widzę jak bardzo jest mi w stanie pomóc.
Mirasy,
Czy to normalne, że choćbym spał 8 godzin to po moich lekach czuję się codziennie totalnie bez energii?
Biorę o 23
25mg ketrel
Czy to normalne, że choćbym spał 8 godzin to po moich lekach czuję się codziennie totalnie bez energii?
Biorę o 23
25mg ketrel
@Bakerovsky: ketrel i mirtor i Ty się dziwisz, że chce Ci się spać rano
w sumie mała dawka tej pregabaliny, wrzuć mirtoru 30 mg to cię odmuli na codzień
























