#benzodiazepiny #gownowpis #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
Pojechalem do wroclawia zwiedzic. Zakwaterowalem sie oczywiscie. Klona wcześniej wzialem wiec zero strachu wzialem funfla jakiegoś z hotelu poznalem wypilismy w----y pozniej wodka. Odcielo mnie nie pamietam co przez piatek, sobote robilem obdzilem sie w niedziele. Wiem, ze w klubie nocnym byłem, ze w szpitalu wylądowałem paliłem gumy na wózku. Chciałem przekupic pielegniarke aby mnie wypuscila. Wstyd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem, że jest nocna ale zaryzykuję. Hej mircy. Od ostatnich dwóch tygodni mam zaawansowany atak #ocd który powoduje mocne stany lękowe, zwłaszcza przed snem. Borykam się z tym od lat, zaraz pewnie będzie dwójka z przodu bo mam to od dziecka, ale to sinusoida, pół roku jest dobrze, tydzień dramat. Będę jutro pewnie chciał pójść znowu do psychiatry, parę dni temu przepisał mi SSRI, które potrzebują czasu na działanie i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jrv20: trzymaj się stary, nocna zmiana i lęki przed snem to najgorsze możliwe combo, doskonale rozumiem ten stan "zaraz mi coś pęknie w głowie". Dobrze, że jutro idziesz do lekarza.

Odpowiadając wprost na Twoje pytanie o benzo: tak, lęk przejdzie jak ręką odjął. I właśnie DLATEGO to jest takie cholernie niebezpieczne.

Benzo działa jak czarodziejska różdżka – po 20 minutach odcinasz się od całego syfu, czujesz ulgę, jakiej nie czułeś
  • Odpowiedz
@Jrv20 szczerze mam ocd i cały ten j----y lęk nieustający z tym związany, dostałem kiedyś benzo, którego nie wziąłem nigdy, bo wiem jak się kiedyś w------m w alko, z benzo mógłbym nie wyjść. Natomiast w gorszych okresach brałem sobie tabletki ziołowe - Validol, i wiem wiem, komu tabletki ziołowe na silne lęki, ale tak naprawdę przez jakis czas to był jedyny ratunek. Kosztowały jakieś 7 ziko i potrafiły mi starczyć na
  • Odpowiedz
Poszedłbym se mirki ogarnąć gdzieś reckę na pregabę do jakiegoś konowała, albo na receptomacie, ale sobie was czytam i widzę, że teraz jest moda i mania, żeby tylko nie dawać czegoś co poklepie i poczujesz. Już raz wszedłem na receptomat i zaczalem klikac, ale se mysle, ze nie mam historii leczenia takimi rzeczami to nie wypiszą. Jedyne co mi kiedykolwiek lekarz wypisywał z psychotropów to zolpi na sen jak na czterobrygadówce tyrałem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adorator: E tam, nazywacie to i tak i pogardzacie tylko dlatego, że jesteście zwykłymi lemingami, bo społeczeństwo tak robi i tak się utarło.

A-----l zabija 8 osób dziennie w tym kraju i każdy to toleruje i wielu jeszcze przyklaskuje, że chłopaki pójdą walnąć strzemiennego i się zresetować.

Ja mam świadomość jak społeczeństwo postrzega takich ludzi jak ja i tego, że to jest wynik zwykłej bezmyślnosci, bezrefleksyjności, stadnemu myśleniu i wdrykowanych
  • Odpowiedz
ładowali w siebie alko


@MakiawelicznyAltruista: i potem w wieku 40-50 lat dostawali zawałów/udarów/wylewów xD

W sumie to jest smutne, że zamiast uczyć ludzi jak radzić sobie z emocjami na trzeźwo, że nie trzeba sobie czymś p-------ć raz w tygodniu, to jednak dalej leci zachwalanie takiego szkodliwego rozwiązania
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 7
@JhonBorn: @ClauDeMaro k---a zajebiście wiarygodnie wyglądacie. Naprawdę. Konto jeden dzień i proponujecie jakieś dziwne profile na telegramie.
Mnie też wczoraj jakiś zjeb próbował naciągnąć na blika na 300zł. Jak wam nie wstyd?
  • Odpowiedz
Skąd załatwiacie sobie recepty?
Moja lekarka nie chce mi wypisać recepty na pregabaline, bo mówi że wypisała mi już wystarczająco do następnej wizyty. Mam jej się przyznać że "doraźnie biorę więcej niż w zaleceniu" na moje kolki nerkowe?
Czy jak mi jakiś inny lekarz np. rodzinny wypisze więcej pregabaliny to czy ona może to zobaczyć jakoś w systemie że miałem więcej niż ona wypisała?
#narkotykizawszespoko #leki #benzodiazepiny
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mystoo: domyślniie zgode na wgląd ma tylko twój poz, ale jak system do wystawiania recept powie jej że ma sprawdzić twoją historie leczenia przed wystawieniem e-recepty to będziesz musiał udostępnić jej ikp jednorazowo i będzie widzieć ile tego miałeś, chyba że wcześniej już wyraziłeś jej zgode na całe leczenie i ma stały wgląd to twojej histori recept w ikp. Przy takich lekach to norma że system to wystawienia e-recept woła
  • Odpowiedz
Witajcie, czy macie jakiegoś sprawdzonego lekarza od e-recepty na benzo? pytam poważnie, bo mam wizytę u psychiatry dopiero w czerwcu, a mam mało leków, rodzinna mi nie przepisze bo to stara rura i myśli że odstawianie benzo jest mega przyjemne, a niestety nie jest, czy strony typu zaufanylekarz to coś legitnego? wiem że można udostepnić przez profil zaufany to co biorę i mam na stałe przepisane, leki biorę od dłuższego czasu, ale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potworniak: 1mg już powinno działać, weź 2mg ¯\(ツ)/¯
bromazepam w moim doświadczeniu nie usypia,l ale jest słabszy a skoro 1mg alpry nie działa na lęki to bys tego broma musiał dużo zjeść.
  • Odpowiedz
Mirasy,

Czy to normalne, że choćbym spał 8 godzin to po moich lekach czuję się codziennie totalnie bez energii?

Biorę o 23
25mg ketrel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach