@AnonimoweMirkoWyznania: jak jesteś 3/4 z ryja to raczej powoli pozostaje sie pogodzić że game over jeśli jesteś 5/6 to jeszcze coś na rynku matrymonialnym mozesz zdziałać, choć to i tak teraz mało bo polki przez social media i spermiarzy maja ego wieksze niz himalaje, jak nie masz gadane do tego introwertyzm to bida krótko mowiac a jak piszesz ze wzrost lipa to tym bardziej bedzie ciezko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mija właśnie drugi dzień na badoo, za mną jakieś 20 polubień, 8 par, większość to drętwe rozmowy o niczym i odpowiadanie przez laski tak, nie, nie wiem, nie znam się xd jedna dość fajna rozmowa i to tyle

Myślałem, że będzie lepiej ale zawsze też mogło być gorzej xd

Pozytywne zaskoczenie jest takie, że jak już mnie ktoś lubi to jest to przyzwoicie wyglądająca laska, jeszcze chyba nigdy nie miałem tak, że
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StevenGrant

Sprawdź swoje zdjęcia na photofeelerze i wybierz te najlepsze. Jak masz więcej kasy to zainwestuj w premium, strzel sobie boosta albo wykup priorytetowe lajki.

Wiem, sporo z tych opcji kosztuje, ale przynajmniej dzięki nim tinder staje się dla faceta używalną apką randkową, a nie narzędziem do obniżana samooceny.
  • Odpowiedz
@serio_serio:

jedyne co wiem to fakt, że nurzanie się w bagnie czy puste użalanie nie pomaga


No to w zasadzie nic nie wiesz.
Jak ty to określiłaś "nurzanie się w bagnie czy puste użalanie" nie ma żadnego (lub marginalne) znaczenia w kontekście cierpienia czy depresji. To jest podobnie istotne jak np. spanie nogami do okna - nie ma wpływu, znaczenia i nie zmienia tego co naprawde odczuwamy.
Teksty typu "lepiej
  • Odpowiedz
@SquarexLoserLover: Ja ostatnio testowałem i na świeżym koncie chyba przez 12h pojawiają się jakieś lajki, a potem przez kilka dni może nie wpaść nawet jeden. Nie wiem czy premium coś na to pomoże. Nie wiem czy uda Ci się umówić z laską, która mieszka kilkadziesiąt kilometrów od Ciebie, ale próbuj. No chyba, że z tą najbliższą się uda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Przeglądam se badoo, czytam opisy tych wszystkich dziewczyn itd. i trafiłem na laskę, która w opisie miała aluzje, żeby się chłopy nie dziwiły, że nie odpisuje ani nie lajkuje bo ma 6k polubień XD

kurła, laska totalnie przeciętna, mijasz takich setki na ruchliwej ulicy i sześć tysięcy p----------h polubień xd myślałem, że często gęsto ten #blackpill to wyolbrzymianie itd. ale najwidoczniej byłem w błędzie xd

#badoo #tinder
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dlaczego z badoo znikają polubienia? Miałem godzinę temu 6, teraz wchodzę i jest 5, jedna laska usunęła konto czy jak? xd

W ogóle jkieś pomysły jak zacząć rozmowę na badoo? Coś tam czytałem żeby nawiązać do info z profilu ale tam nic nie ma xd jakieś zdjęcia przed lustrem, na tle jakiejś galerii, jedno zdjęcie przy urwisku nad morzem i jedno wśród białych domków (też pewnie gdzieś nad morzem), w tagach nic,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj był udany wieczor w stolicy XD myśle, ze poznałem z 30 różnych dziewczyn, jak na wyjście z kumplem to chyba dobry wynik. Jednak stolica to stolica ( ͡° ͜ʖ ͡°) #tinder #badoo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StevenGrant: na nic sie nie musisz godzic, znaj swa wartosc to i porzadna laska sie znajdzie. Wy sami do siebie szacunku nie macie skoro nawet bierzecie pod uwage ulane kaszaloty czy laski z problemami psychicznymi
  • Odpowiedz
Ostatnio ktoś tu pytał jak znaleźć studentkę chętną na sponsoring i naszła mnie taka myśl, bo zauważyłem na Badoo, że większość lasek jest po studiach... Myślicie, że część z nich miała doczynienia ze sponsoringiem? Czy po prostu teraz większość ludzi kończy studia, bo chyba jakieś 10 lat temu nie było to normą.
#badoo #tinder #rozowepaski
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach