@AnonimoweMirkoWyznania nieprawda. Chad ma zawsze duże powodzenie. Ale prawda, że te dziewczyny które wbiły 25 lvl już zaczynają ogarniać jak ważny jest hajs, jaka jego wartość i rozpoczynają żer w poszukiwaniu betabankomatu.

Żer to może złe określenie no ale polują na takich po prostu.
  • Odpowiedz
Czy można zrobić większego fikołka niż ślepo wierzyć w redpill?
Redpillowe wykopki:
- "Hehe pa mati feministka, pa jakie te kobiety są głupie. One wierzą, że za cale zło świata odpowiadają faceci i kobiety mają za mało praw, beka z nich"
Tymaczem redpill:
- "faceci mają za mało praw i całe zło świata to kobiety, no mówie ci ziom, dlatego musisz wiedzieć" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: Tak, i wiesz co takiemu jednemu zwolennikowi PUA napisałem? Że normalny i zdrowy psychicznie mężczyzna nie wytrzyma ogromnej ilości odrzuceń na ulicy, to mi odpisał że mężczyzna jak jest silny to nie przejmie się odrzuceniem. No tak, pewnie dzięki tym technikom da się spowodować żeby z 1 na 100 aż 2 na 100 dziewczyn się zgodziło umówić na randkę ale to i tak marny wynik. O szansach na dupcenie
  • Odpowiedz
@nutka-instrumentalnews: tinder nie jest po to żebyś sobie kogoś znalazł. Tylko żebyś płacił za przemiał

A ja Ciebie zapytałam czy serio uważasz że introwertyczki na masę siedzą na apkach nastawionych na przemiał?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak się zastanawiam po jakim czasie uderzać do laski żeby się z nią spotkać?

Gadam z jedną już drugi dzień dość intensywnie i się zastanawiam czy nie uderzyć żeby też nie zostać jej przyjacielem xd

#badoo #tinder
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurła, założyłem tindera i wam powiem, że aż ciężko skipować laski, sami zajebiste julki

Nie wiem czemu jest taka przepaść miedzy badoo a tinderem. Na badoo skipowałem z 75% lasek o ile nie więcej (da się to jakoś sprawdzić w ogóle?) A na tinderze skipuje z 10%

Czemu jest aż taka różnica? W ogóle ciekawe ile z tego to jakieś fake konta xd

#tinder #badoo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Hejka mireczki.

Wracam do randkowania po 8 latach a tak naprawdę to muszę się nauczyć ich od nowa po rozstaniu z ex.
Jestem dość nieśmiałą osobą w pierwszych kontaktach i często nie wiem o czym mam mówić z dziewczynami :(
Założyłem #tinder i #badoo i jest naprawdę w miarę okej :) Tylko jak zacząć rozmowę? A gorzej jak się umówimy na spotkanie jak wtedy gadać. Wiem, że często
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Warto spotkać się z każdą dziewczyną, która w miarę Ci się podoba. Młodość i uroda przeminie, ale najważniejsze jest to co dana osoba ma w głowie.
Na pierwsze spotkania najlepiej spacer i zobaczyć co z tego wyjdzie dalej. Albo będzie kolejne spotkanie, np. w kawiarni albo kończycie znajomość.
Jak widzisz, że laska leci na kasę, to ją olej i szukaj następnej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: spotkaj się nawet z tymi, które nie podobają Ci się jakoś bardzo - poćwiczysz randkowanie, może okaże się że któraś na zdjęciach wyglądała średnio a w rzeczywistości lepiej, pisało się tylko w miarę, a będzie się świetnie gadało. I na pierwszą randkę na spacer albo na kawę.
  • Odpowiedz
głównie chady 10/10 chcą relacji niezobowiązujących, większość normalnego chłopa chce kobiety na całe życie


@SofiaCoppola: Problem polega na tym że kobiety usilnie chcą chadów ¯\_(ツ)_/¯

W czasach sukcesu Instagrama liczy się w pierwszej kolejności wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobra poznalalem, ze tak powiem spoko typiare (dogadujemy sie super i ona sama tak twierdzi) sek w tym, ze mamy od siebie 150 km lepiej ja teraz zghostowac czy troche pozniej za nim by doszlo do spotkania?

#tinder #badoo #randkujzwykopem #rozowepaski
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach